Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egzotikus szerelem fórum

Egzotikus szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. Miss Marple (válaszként erre: 21. - Fiatal nő)
2009. máj. 26. 19:45

Teljesen egyet értek!Nem az volt a célom, hogy némelyeket kitérítsek a hitükből, sztem nem kell szégyenleni az ízlést, csak vannak, akiknek a fehér vannak akiknek a barna csoki jön be jobban vagy a vegyes.De sztem nem kell lefújjogni senki ízlését.

A szerelemnek és a szívnek nem lehet paparncsolni az tuti!

2009. máj. 26. 19:03

Nekem egyeltalán nem jönnek be a négerek. Egy kicsit a majomra emlékeztetnek (nem akarok megbántani senkit). :)

Én személy szerint maradnék a fehér pasimnál!

2009. máj. 26. 18:30

Nekem nagyon tetszenek a fe'l negerek...Nem az olyan Akon stilusuak hanem kicsit lightosabbak::)

Nagyon birom azt is ahogy tancolnak...olyan egyedi...Nem vettetek eszre hogy a verukben van a tanc? nekik all jol,ha feher srac tancol ugyanugy az mar nem ugyanaz...Szoval azert el tudnam kepzelni hogy pl Will Smith tancoljon nekem egyet;)

23. xxLady (válaszként erre: 20. - Petka)
2009. máj. 26. 18:08

Naná. Szerintem is erős túlzás a "fujj". Ennyi erővel mondhatnánk ezt a szemüveges vagy vörös hajú férfiakra is... Akkor bizonyára itt páran vérig lennének sértve :D.


De a lényeg, egy néger férfi is hódíthat ám az egyéniségével, ne felejtsük el! Általában vidámak, pozitív gondolkodásúak és családcentrikusak (na nem a moszlimokra célzok itt...:D ).

2009. máj. 26. 18:08
Nekem nem jönnek be a négerek. Bocs.
2009. máj. 26. 18:08

Nekem nincs velük bajom, ugyan olyanok, mint a többi férfi, csak éppen "csokiból" vannak. :-)

A szívnek meg nem lehet parancsolni. Szerintem az ember a másik lelkébe, ha beleszeret, onnantól nem számít semmi. (Aki csak a testre gerjed, annak részvétem.)

Amikor Londonban voltam legutóbb, olyan jó érzés volt az utcán ilyen vegyespárosokat látni. Kínaiak, feketék, arabok, fehérek, szóval tényleg vegyesen. És szerelmespárok. Szóval a szerelem tényleg nem ezeken a dolgokon múlik!

20. petka
2009. máj. 26. 18:06
Nekem meg a feherek nem tetszenek,(mondhatnam en is hogy fuj, de nem mondom) de szerencsere nem vagyunk egyformak. Mi lenne ha mindenkinek a feketek tetszenenek? Egy nyugodt pillanatom sem lenne :) Most legalabb latom hogy kisebb a konkurencia. Micsoda megnyugvas!
19. xxLady
2009. máj. 26. 18:03
valószínűleg azért tartják sokan vonzónak őket, mert (még mindig) egzotikus csemegének számítanak :). És a legtöbb fekete férfi villogó fogsorú, kedves szemű, azontúl jó testfelépítésűek, ami sok nő fantáziáját beindítja. Egyéb testi adottságaik körül keringő legendákról nem is beszélve :D.
2009. máj. 26. 17:57
Csak a világos pasik jönnek be nekem.
2009. máj. 26. 17:53

Én is imádom Denzel Washington-t.De nem azért mert sötétbőrü.Egyszerüen jóképűnek tartom.

Egyébként nem vonzanak a néger pasik.

2009. máj. 26. 17:52

Nem is tudom, nem akarok megbántani senkit, és fajgyűlölő sem vagyok, de nem tudom elképzelni hogy egy néger pasi hozzám érjen, és egyáltalán nem látok bennük semmi, ellenállhatatlant, sőt.....

inkább visszataszítónak tartom, kiráz tőle a hideg, csajok nem akarlak megbántani benneteket, de ez van. A vőlegényem fehér és ez így van jól imádom. Viszont van egy barátnőm aki nem tudja elképzelni hogy fehér pasival járjon, tavaly, néger pasija volt mert akkor épp azokért élt halt, most 1 koreai az élete értelme. Izlések és pofonok.....

2009. máj. 26. 17:49
fujj
14. petka
2009. máj. 26. 17:47
Tenyleg nem rosszak. Nekem Damon Wayans es Denzel Washington tetszik nagyon. Es Will Smith-nek nagyon helyes a kisfia Jaden.
2009. máj. 26. 17:44
Soha, semmilyen körülmények közt!
2009. máj. 26. 17:43
Tenyleg cukik akiket felsoroltal,foleg Will Smith...;)
2009. máj. 26. 17:43
Én nem értek egyet a szívdöglesztő néger pasik kifejezéssel, nekem egyáltalán nem jönnek be.
2009. máj. 26. 17:41
Kíváncsiságból indítom ezt a fórumtémát.Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan látjátok a néger pasi kérdést.Természetesen elsősorban lányok/nők válaszára vagyok kíváncsi, de a pasik is elmondhatják, hogy erős konkurenciát látnak-e a szívdöglesztő néger pasikban?Személy szerint imádom Will Smith-t, Lenny Kravitzet és Gary Durdant.Bármi, ami néger srácokkal kapcsolatos az jöhet ide. :)
2009. máj. 24. 16:24
Mitől egzotikus egy színesbőrű partner?
2009. máj. 24. 16:22
Ugye az első kontaktusok szemtől szembe zajlanak le. Már itt elkezdődik a különbség, a köv. lépés a mimika, a mosoly, ami megintcsak megér egy misét, Petka szavaival.
7. petka (válaszként erre: 6. - Aca3f9e234)
2009. máj. 24. 13:48

Hűha, ez a kérdésfelvetés nekem elég magasröptű. Én ezt még nem fogalmaztam meg magamban.

Megfogalmazom a magam egyszerű módján.

Olyan férfi van mellettem akit régebben legfeljebb a tévében láthattam mondjuk a 60 méteres futás döntőjében vagy amerikai kosármeccseken. Maga a látvány megér egy misét! Az a dupla farizom! Amit hogyha egy fehér ember az egész életét a konditeremben tölti, akkor sem lesz olyan. A test illata mámorító. Intimebb dolgokba nem akarok belemenni.

Tudom hogy nem a kérdésre válaszoltam, mert fogalmam sincs "A társadalom és szocializáció mely szegmensébenvan a különbség?"

6. aca3f9e234 (válaszként erre: 5. - Petka)
2009. máj. 24. 13:36

Finoman mondhatnál többet is.

Mi az, amit a mi kultúrkörnyezetünk nem tud megtanítani a férfiaknak, és hogyan tudnák ezt a nők mégis elérni náluk? A társadalom és szocializáció mely szegmensébenvan a különbség?

Biztos, hogy nagyon sok emberben él egy bizonyos hiányérzet, de igazán nem tudják mit keresnek, mert nincs tapasztalatuk.

2009. máj. 24. 09:21
Nem csak legenda. Nem több, csak teljesen más feeling. Nekem egyszer azt mondta egy fekete fiú, ha egyszer belekóstolok, soha nem fogok mást akarni. Igaza lett. :)
4. aca3f9e234 (válaszként erre: 3. - Sundance)
2009. máj. 23. 22:38
Nem, csak valaki megkért, hogy a csokis kexről úgyis indítsak fórumot, ahog ő értelmezi.
3. sundance (válaszként erre: 1. - Aca3f9e234)
2009. máj. 23. 22:28

Csalódtam volna, ha nem te indítod ezt a fórumot! :DD

Szex-lexikont írsz? :DD

2009. máj. 23. 22:06

[link]


Már a reklám is erre építkezik.

2009. máj. 23. 21:47
Többet nyújt egy színesbőrű partner, vagy ez csak legenda?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook