Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyoldali polycisztás vese magzati korban fórum

Egyoldali polycisztás vese magzati korban (beszélgetős fórum)


2016. okt. 11. 11:40
Sziasztok. Esetleg valaki nekem is tudna részletesebben írni erről a betegségről? Nekem is 20 hetes uh-n állapították meg, hogy multicystas vesedysplasiaja van a kicsi babánknak. Ilyenre gondotam, hogy mire kell figyelni, emiatt mennyire beteges a baba? Terhesség alatt milyen gyakran kellett kontrollra járnotok? Esetleg van olyan akinek ezt diagnosztizálták a babájánál, és kiderült, hogy mégsem az, és egészséges vesékkel született a babája? Előre is köszönöm.
2010. dec. 30. 16:33
Szia! A barátnőm kisfiának volt baja veséjével. Náluk szülés előtt vették észre, hogy a bal veséje helyén több ciszta van. Ha még aktuális a kérdésed akkor részletesebben is leírom, hogy nekik mire kellett figyelniük és hogy alakultak. Egyébként a kisfiú már 3,5 éves és semmi nem látszik rajta abból, hogy egy vesével él. : )
2010. dec. 27. 11:31
Bocsánat elírtam, szóval nem policisztás, hanem multicisztás!
2010. dec. 27. 10:13
Sziasztok! 23 hetes terhes vagyok. Most voltam 4d uh-on, és egyoldali policisztás vesét diagnosztizáltak a kis Drágámnál! Szeretném ha elsősorban azok írnának ide, akiknek előfordult már ilyen a családjában, illetve az ismerőseinél. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook