Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csípőfájdalom, egyoldali sántítás-MItől? fórum

Csípőfájdalom, egyoldali sántítás-MItől? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 25. 15:26
Feleségemnek a 8. Hét ota van nagyon erős csipő fájdalma, de nem talaltak nala gyulladast, tanacstalanok az orvosok is, mi is, o meg fekszik hetvegen...
13. mandulacska2 (válaszként erre: 12. - 5e1b581a2e)
2011. okt. 18. 20:32
Én még enyhén magassarkút használok, mert nem akartam plusz cipőt venni anyagi okokból. Mondjuk sportcipőbe viszem a kutyát sétáltatni, és akkor is nagyon fáj. Sőt, valahogy úgy vettem észre, hogy akkor még jobban. De lehet, hogy azért, mert akkorra már elfárad.
12. 5e1b581a2e (válaszként erre: 11. - Igalo)
2011. okt. 18. 18:58

Nem tudom,hogy milyen dokinál voltál.Ha ortopédusnál,akkor menj reumatológushoz,ha reumatológusnál,akkor menj ortopédushoz.:)

De esélyesebb a fizikohoz hozzájutni reumatológusnál.Annál is inkább,mert mégse gyógyszer...

Ne hagyd magad hülyére venni.;)


Persze,hogy végigment az összesen...Kis lúdtalp,aztán hol bokán,hol térden,hol csípőn jelentkezik.Tudom...:)

Nekem ultrahanggal kezelték a csípőízületem(tiniként,terhesség nélkül,úgy vagyok szar,ahogy vagyok,ez van)De...Tényleg használt.

Lúdtalpbetét,lapos cipő,ha széttolja a talpad,utána már nem rakod egybe,ez már elkísér.Szóval mentsd,ami menthető.

11. igalo
2011. okt. 18. 18:06
Nekem a 15 héttől izületi gyulladásom van .Az orvosok a vállukat vonogatják nem tudnak hozzászólni.A jobb csípőmben kezdődött és végig ment az összes nagy ízületemen, most a 37. héten a bal bokám van gyulladásban, és olyan szinten fáj, hogy csak mankóval tudok közlekedni.Tud valaki ehhez hozzászólni?
10. mandulacska2 (válaszként erre: 9. - 5e1b581a2e)
2011. okt. 18. 17:01
Mi az a fizikoterápiás fájdalomcsillapítás? Nekem algopyrinem van itthon. Gyógytornász vagy? Szerinted a kismamatorna használ? Eddig is jártam, most 2 hétig nem voltam, legközelebb jövő kedden megyek.
9. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2011. okt. 18. 11:29
Hát...kellene talpbetét és nem ártana egy kis fizikoterápiás fájdalomcsillapítás rá.Szerintem és így,az elmondásod alapján.
8. mandulacska2 (válaszként erre: 7. - Nirvi)
2011. okt. 18. 08:37
ok. köszi, legalább tudom, hogy másnak is van ilyen.
7. Nirvi (válaszként erre: 6. - Mandulacska2)
2011. okt. 18. 08:33

Igen, a far részen is. Néha alig bírok menni...de nekem lehet csak sima derékfájás ami ilyenkor van....nem tudom. Mondjuk a combomig nem igazán szokott elérni a fájdalom.

Inkább kérdezd meg majd, ha mész tornára vagy dokihoz.

6. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Nirvi)
2011. okt. 18. 08:31
A far részen és a combon is van nálad ilyen? Mert nekem nem a derekamnál, hanem pont a láb környéke, farizom. Izomlázam nem lehet. És tartós, amint felkelek, addig amíg lefekszek, folyamatosan.
5. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Ametiszt19)
2011. okt. 18. 08:30

Nem volt semmi ilyesmi. Terhesség alatt is talán csak 1 hétig fájt a derekam , a közepén, de azóta elmúlott. Járok kismama tornára is, gyógytornász tartja, biztos nem erőltettem meg magam. Hízni se híztam az elfogadottnál többet. Jelenleg tartok +13-14 kg-nál és 5 hetem van vissza.


Köszi azért, majd még dokit is megkérdezem, meg ha megyek tornára, akkor a gyógytornászt.

4. Nirvi (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2011. okt. 18. 08:30

Szia!

Én most a 21. héten vagyok, de már 1-2 hete tapasztaltam ilyet. Néha előjön, mint például ma is nagyon fáj a derekam...

De aztán elmúlik. Szerintem nálam a súlyom miatt van:)

3. Ametiszt19 (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2011. okt. 18. 08:28
Előfordulhat, hogy csípő probléma, de az is lehet, hogy a gerincedből sugárzik ki. Korábban nem volt derékpanasz azon az oldalon? Jobbulást kívánok!
2011. okt. 18. 08:24
Sziasztok. Várandósságom utolsó hónapjában vagyok, és kb. 1 hete jelentkezett egy éles fájdalom a bal oldalamon, a farizomtól végig a comb felső részéig. Nagyon bicegek, sántítok, nagyon nehéz a járás. Volt valakinek ilyen? Mitől van? Elmúlik a szülés után? A másik oldalamat nem érinti, és csak a 35. héten jelentkezett először.
2011. okt. 18. 08:23
Csípőfájdalom, egyoldali sántítás-MItől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook