Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyik kicsi, másik pici!? fórum

Egyik kicsi, másik pici!? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Attak (válaszként erre: 1. - 167616fd83)
2014. ápr. 17. 21:36
Szia! Nekem 3 gyermekem van, első kettő között pont 2 év, második-harmadik között 2 év 3 hónap van. Nekem az első egy év volt húzós, míg nem indultak el a kisebbek, utána könnyebb lett. De ez is inkább a középső születésénél volt jellemző, mikor a harmadik született, a 4 ill. 2 éves már jól megvolt együtt, szépen lefoglalták egymást míg én szoptattam vagy altattam. Én nem bántam meg a kis korkülönbséget, szépen felnőnek így együtt.
2. syria (válaszként erre: 1. - 167616fd83)
2014. ápr. 17. 21:27
Ne menj elébe a sorsnak.
2014. ápr. 17. 21:23

Sziasztok!

9 hónapos a kisfiam,eddig hallani sem akartam kis testvérről,úgy éreztem,nem tudnék még valakit ennyire szeretni,mint a picurkámat!!!És most kb 2 hete megszállt valami,és minél előbb testvért szeretnék neki!Nekem is 2 testvérem van,NAGYON KICSI korkülönbséggel,nagyon jó testvérek vagyunk,imádjuk egymást!Ilyen szeretnék a kisfiamnak,ilyen szép gyerekkort,és hogy felnőttként is úgy számíthasson a tesókra,mint Én az enyémekre!!!Csak kicsit félek,hogy mennyire lesz nehéz,hisz egyik kicsi,másik pici! :) Gondolom,hogy nagyon nehéz lenne,de talán eltelne pár év,amikor már szépen eljátszanak,terelgetik egymást,akkor már könnyebb lenne,figyelnének egymásra,kicsit könnyebb lenne.Olyanokkal szeretnék beszélgetni,akiknek van már több picike gyermekük,vagy hasonló cipőben vannak mint Én,hogy pincurka mellé szeretnének még pincurkábbat!!! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook