Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 évesnek ajándékot? ÁÁÁ!!! Segítsetek! Az egyik játék már túl babás neki, a másikból mindjárt kinő, a harmadikhoz túl kicsi, egy őrület!!! fórum

2 évesnek ajándékot? ÁÁÁ!!! Segítsetek! Az egyik játék már túl babás neki, a másikból mindjárt kinő, a harmadikhoz túl kicsi, egy őrület!!! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. 72f62a66ed (válaszként erre: 57. - Marc§ika)
2012. júl. 27. 19:17
Na ez is egy nagyon jó játék. Ne hidd hogy megúnja. Nálunk ha felépítik, hetekig nem lehet szétszedetni velük :-)
2012. júl. 27. 19:16
Lego minden mennyiségben. Két évesnek még a Lego Duplo a legjobb, aztán később már a komolyabb lego-k is szóba jöhetnek. Az én fiaim imádják.
2010. ápr. 3. 19:58
szia. egy gyereknek a legjobb játék ha az anyúval vagy apúval különféle játékokat játszanak. ez nem vicc és még tanulnak is egy mást és egy mástól mindenféle képpen és még pénzbe se kerül és ha kijátszotta magát még alszik is egy jót. és addig te megfőzhetsz vagy kimoshatsz. és ami a legfőőbb hogy nem nyügös a gyerek elmarad nyúgodt. én ezt tudom ajánlani neked. szi Erzsi
62. marc§ika (válaszként erre: 60. - M_Marcsa)
2009. dec. 9. 14:59
és ő hány éves volt amikor kapta?
2009. dec. 9. 14:59
köszi mindenkinek,hát nem győztetek meg,még mindig nem tudom hogy mi tévő legyek
60. M_Marcsa (válaszként erre: 57. - Marc§ika)
2009. dec. 9. 14:54
Az én lányom nagyon szereti, gyakran játszik vele, sztem jó ajándék.
59. Sylvia81 (válaszként erre: 57. - Marc§ika)
2009. dec. 9. 14:37

Nekünk nincs, de barátnőm gyerekeinek van. A nagyfiú 6, a középső 3, a kicsilány 1,5 éves. A két nagy össze szokta rakni, játszanának is vele, csak a kicsi még ugye rombolós, szétszedi. Akkor aztán jön az óbégatás.

Szóval szerintem játszana vele, bár ugye ezt gyereke is válogatja...

58. lmoncsi (válaszként erre: 57. - Marc§ika)
2009. dec. 9. 14:35
Nekünk van egy kissebb fajta,de annyira nem nagy sláger.Mikor megkapta akkor örült neki pár napig.
2009. dec. 9. 14:31

szerintetek a fa vonat szett mindenféle kiegészítőkkel jó ajándék egy 2 évesnek?

Vacillálok rajta nagyon hogy megvegyem,pedig most olcsón tudnék venni egy nagy 80 darabosat,elemes vonatokkal.

Félek hogy majd csak 1x összerakjuk és kész,hozzá se nyúl többé.Nálatok szeretik a gyerekek?

köszi aki válaszol

56. Ekka (válaszként erre: 47. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 17:29

Van felfújhatós zebra, elefánt, ló, csacsi, boci stb. is.

Jobb mint a vagyonokért árult hipppp-hopppp zebra:)))

Szinte ugyanazt tudja, csak nem fix, de ezzel is nagyon jókat lehet ugribugrizni:D -és az ára is barátságos:)

2009. dec. 5. 17:26
Az én kisfiam 29 hós ,de már tavasz óta mindent beszél folyamatosan ,mondatokban.Nálunk nagy sláger a legó.az első szülinapjára kapta ,de még most sem unta meg ,mert mindig kitalálunk,mostanság már maga egy-egy új dolgot amit lehet belőle csinálni.Most fúrógépet gyárt belőle,tegnap betűket rakott,de volt már számítógép és kemence is .
2009. dec. 5. 17:21

ajánlom figyelmetekbe a toystore.hu weboldalt.

Rengeteg féle játék van kategóriák és márkák szerint is,és szerintem elérhető áron,egy némelyik játék pedig nagyon olcsó.

Én onnan rendelek pár dolgot.

A duplo rajongóknak pedig ajánlom az Unico márkájú kockákat,az egy az egyben ugyanaz mint duplo(lego),kompatibilis vele,és nem beszélve arról hogy fele annyiba kerül!:-)

remélem segítettem.

53. L.Niki18 (válaszként erre: 52. - 7e55627956)
2009. dec. 5. 16:16
Mi is így vagyunk a kisfiúnkkal. Rengeteg a szókincse, sokat és szépen tisztán beszél. Nagyon szeret beszélni. :-)
52. 7e55627956 (válaszként erre: 50. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 15:33
Nekem a lányom két évesen nagyon szépen,tisztán beszélt... most lesz majd 3 éves eszméletlen a szókincse de van hogy a felét se értem :D
51. Sylvia81 (válaszként erre: 47. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 14:13
Szerintem a hiphopp zebrát már nagyon gyorsan ki fogja nőni. Nem hinném, hogy 15 kg-nál több lenne a teherbírása... :( Ezért nem veszünk mi sem.
2009. dec. 5. 13:56
Valaki írta hogy 2 évesen tudott beszélni. Nem semmi gratulálok! Nekem egyik gyerekem se beszélt még 2 évesen :D, ill. persze egy két alap szó, amit mondunk neki megérti, megcsinálja a kérésünket, de beszélni igazából még nem, vagyis baba nyelven, magyaráz ezerrel. :D
49. 6208ad5eaa (válaszként erre: 21. - L.Niki18)
2009. dec. 5. 13:54
nincs még kedvenc, bár néha azt veszem észre mintha amikor a tesó kéri hogy rakjuk be a Thomast annak mintha úgy örülgetne, vagy tetszik neki, nem kifejezetten kedvenc. És a tesónak van Thomasos játka.
48. 6208ad5eaa (válaszként erre: 23. - Sylvia81)
2009. dec. 5. 13:52
hú ilyenünk mennyi volt már, vagy 3-4 is, de a toll részét állandóan tönkre tették :(
47. 6208ad5eaa (válaszként erre: 37. - Kocska)
2009. dec. 5. 13:51
én a hip-hop zebrára nagyon sajnálom a pénzt. pedig biztos örülne neki :S
46. 6208ad5eaa (válaszként erre: 28. - L.Niki18)
2009. dec. 5. 13:50
ilyen, parkolóházzal egybe építettet város szerüség. végül is autópálya de így kacskaring, meg kereszteződik össze vissza, és vannak fák, házak stb hozzá. Szóval ilyen komplett. Mert nála meg autó mánia van ezerrel. :)
45. 6208ad5eaa (válaszként erre: 30. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 5. 13:48

sztem meg nem fújom fel nagyon, mert tudom, hogy a picinek épp ugyan olyan fontos az ajándék bontogatása mint a nagynak. mivelhogy látja tőle, hogy milyen nagy elánnal bontogat és utánozza. van már esze annyi, hogy tudja azt ő kapta, a másikat a tesó és az új játéknak ugyan úgy örül mint a nagy.


akármilyen vacakot meg nem fogok megvenni, vacakért még 1000 ft se vagyok haljandó kiadni


a "finom illatokkal, fényekkel, beszélgetésekkel" meg amúgy is megvannak

44. 6208ad5eaa (válaszként erre: 27. - L.Niki18)
2009. dec. 5. 13:46

Igen döntöttem, babakonyha lesz nyerő. :) Elvégre azzal akár a tesóval együtt is fognak tudni játszani hisz sok része van, és bár ugyan szerepjáték amit elvileg egy 2 éves még nem játszik, de tudja hogy mire való egy tányér, lábos, pohár, kanál stb. Szóval ez talán sokáig jó lesz és nem csak egy-két nap vagy hét az újdonság ereje. Talán. Majd meglátjuk.



-------------------------


Nagyon köszi mindenkinek a segítséget!!! :))

43. L.Niki18 (válaszként erre: 33. - Pmjudit)
2009. dec. 5. 12:20
Szia! Tőlünk kisfiúnk biciklit kap. Itt kint nincs nagyon hideg, hó meg végképp nincs, így ki tudja használni a biciklit akármikor. :-) Aztán még nem tudjuk mit kap, valami apróságot még.
42. panna77 (válaszként erre: 5. - Heni86)
2009. dec. 5. 11:13

Kislányom jövő héten lesz két éves, na meg jön a karácsony, a következő játékokat szereztem be:


kiskonyha és minden hozzávaló (műanyag evőeszközök, műanyag ételek, zöldség, gyümölcs), mikrosütő, kávéföző stb...

Karácsonyra tőlünk Lego Duplot kap. Van egy viszonylag új dolog, babaház, mindenféle hozzávalókkal.


Kap még memóriajátékot, puzzle-t, játékautót.


Azért nagyon sok dolgot lehet kapni ekkora gyereknek. A baj inkább az, hogy baromi drága minden játék. :-(((

2009. dec. 5. 11:07
Én a 2éves fiamnak elektromos fogkefét veszek (gyerekeknek valót) imád fogat mosni és nekem elektromos van és 1szer kiprobálta és imádja.játéknak veszi és mégis hasznos...
40. pmjudit (válaszként erre: 38. - Lmoncsi)
2009. dec. 5. 11:02

Nekünk volt - nem ér annyit ,amennyibe kerül.

Arra találták ki, hogy a szülők kinél több pénzt adjanak ki rá. Nekünk van egy vödörnyi forma, eszköz, azok tényleg jók,, de sima gyurmával használjuk.

2009. dec. 5. 10:53
Szerintem a kesztyűbáb magyon jó dolog. Nekem 2 fiam van ( 6 és 2,5 évesek, és egy újszülött lányom). Náluk bevált ennyi idősen. Szerintem is jó ötlet még a varázstábla (amiről már írtak, hogy mágneses és letörölhető), a gyúrmát is szerették és most is szeretik (én is szeretem, mert nyugivan, nem futkároznak, nagy beleéléssel formázgatnak), vagy ujjfesték (ezzel vigyázni kell, mert össze mázolnak vele mindent ha az ember nem figyel). Egy két évessel még foglalkozni kell, sehogy sem hagyhatod ki magadat belőle, de szerintem ezt tapasztaltad.
2009. dec. 5. 10:42
play doh játék?ugy látom van belőle több féle is.
37. Kocska
2009. dec. 5. 10:39
J, meg a tanulószék, és a hip-hopp zebra, illetve a kismotor(hercegnős)is benne van a terveiben
36. Kocska
2009. dec. 5. 10:37

a barátnőm a 2éves kislányának ilyet szeretne karácsonyra

[link]

, de a tanulo hernyo vagy kukac is köztük van

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook