Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyetlen partner fórum

Egyetlen partner (beszélgetős fórum)


2009. júl. 6. 00:49

Nekem az előző pasim vette el a szüzességem, én meg a mostani pasimnak vettem el az övét. :D


Majdnem 5 éve vagyunk 1ütt, és mi is beszélgettünk erről a témáról. Bár bejönnek neki a Kelemen Anna stílusú nőcik, nem csalna meg, mert ahogy mondani szokta, egy Szexistennő vagyok. :D Azt mondta, semmi pénzért nem cserélné le a biztos jót a bizonytalanra. Igaza is van. Ne is cserélje le. Nekem is jó ő. És nem vágyom más pasira. Le tudnám élni vele az életem. Nem kell más.

23. LoLiNa
2008. jan. 12. 04:31
őrültség! nem egyedi dolog, hogy valaki az elsővel leéli az életét! Nehogy eszedbe jusson más pasinak "felkínálni"!
22. Rika1 (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2008. jan. 12. 02:51

Végig olvastam a kommenteket. Nah tehát az én véleményem az, hogy ha edddig nem keresett magának mást valószínű ez után sem fog. Mikor keres a nő mást?..akkor ha nem működik a párjával a sex, és amikor nem értik meg egymást valami oknál fogva, vagy ha féltékenység üti fel a fejét a kapcsolatban. Nálatok egyik tényező sincs, tehát fölösleges aggódnod. Viszont a szerelemben csak a jelen számítannak örüljjél,hogy jó vele,és próbáld is megtartani ezt a szintet. Kényeztesd, szeresd, és akkor tuti nem fog más pasi után nézni. Viszont az, hogy Te keres neki egyett, azt felejtsd el, mert akkor lehet, hogy elveszted. Még a gondolata is hajmeresztő!! Mi lenne, ha ő keresne Neked egy csajt?..ez hogy tettszene?

Ne görcsölj és örülj a jelennek!!

21. 95cf1e718b (válaszként erre: 14. - Fe20557d00)
2008. jan. 11. 22:44
Szerintem nagyonszép véleményed van, énis igy gondolom.
20. Tabipoczak (válaszként erre: 18. - Tükör84)
2007. nov. 20. 17:51
Sajnos ez mindíg benne lesz a pakliban!!!
2007. nov. 20. 17:51
Általában akkor vágyik más után az ilyen nő, ha a párjuk ócsárolja, hogy nem jó az ágyban és mivel egy ember véleményére nem alapozhat, hát bizonyításként máshol is kipróbálja magát. De amíg ilyen nem történik, addig nincs miért aggódni.
2007. nov. 20. 17:47
Ha máshogy nézed a dolgot, jobb lenne ha akár egy gyerek mellett a hátam mögött csinálná?
17. Tabipoczak (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2007. nov. 20. 17:44
Te komolyan gondoltad, hogy tálcán kínálod fel más férfinak a szerelmed????
16. fe20557d00 (válaszként erre: 15. - Tükör84)
2007. nov. 20. 17:34

:D

"A szerelemben csakis a jelen fontos!"

Gondolj mindig erre!

15. Tükör84 (válaszként erre: 14. - Fe20557d00)
2007. nov. 20. 15:42
Hát, lehet, hogy nagy igazságokat pendítettél meg!
14. fe20557d00 (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2007. nov. 19. 20:09

Szia!Lehet nem leszek népszerű most a véleményemmel!Először is ha már ide írtál erről biztos nagyon motoszkál benned ez a félelem,amit ő is megérezhet és az önmagát beteljesítő jóslatok nem túl szerencsések!!

A másik valamiért téged választott téged szeret örülj ennek és élj a mostani lehetőséggel!Bárki bármit ír,hogy a nem tudom én kicsodája hűséges....kb annyit ér hogy ma nem esett az eső!Mert a te barátnőd más!!Az ő vágyai és felfogása nem hasonlítható senkiével!Egy életbe annyi de annyi dolog történhet,és még nagyon fiatalok vagytok!!Nem csak ő te is!!

Szerintem kicsit vedd azt a lehetőséget is számításba,hogy igen egyszer eljöhet hogy késztetést érez más teste után,inkább abban bízz,hogy ez tényleg csak egy kipróbálás lesz és melletted marad és ne abba bízz,hogy ááá ilyet soha nem fog tenni!Ha ezt elfogadtatod magaddal könnyebb lesz hidd el mert a görcs a félelem feloldódik!És az rengeteget segít ám,hogy tényleg ne következzen be!

2007. nov. 19. 19:13
A barátnőm, az "első" pasijához ment hozzá, van két gyönyörű gyerekük. Esze ágába nincs kikacsintani a kapcsolatból, nem érdekli, hogy mással milyen lenne. Most voltak 6 éve házasok, 10 éve ismerkedtek meg.
12. Tükör84 (válaszként erre: 10. - Ccd9bb7d17)
2007. nov. 19. 19:09
Biztos, hogy sz@r érzés lenne, örülök a (számomra pozitív) válaszaitoknak, mert én nem tudom nő szemmel nézni a dolgot! Köszi!
11. Zojci (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2007. nov. 19. 19:04
Szia!:) Remélem nem gondoltad komolyan,hogy pasit keresel neki? :) Ahogy írtad 1-2év múlva szeretnéd elvenni,az elég sok idő! :) Annyi minden történhet addig! Ha a barátnőd szeret és jól működik minden mondjuk 5év múlva is,akkor nem fog azon sopánkodni,hogy miért nem sexelt mással!:) A hűség nagyon fontos és bízz magadban! :) Sok sikert! :) Jó "hallani" ,hogy egy ilyen fiatal fiúnak komoly elhatározása van!:) Gratula!
10. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Tükör84)
2007. nov. 19. 19:04
ha szereted,odadobnád másnak????
9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Tükör84)
2007. nov. 19. 19:03
ha elsőpasi nem gondolja azt hogy mégsem kellünk neki(én és babó),és nem megy el 10év után,nekem eszembe sem jutott volna azért máshová vágyakozni,mert nekem első volt...ha a szexualitás meg rendben van köztetek,mi lenne a gond?
8. 298dc77b34 (válaszként erre: 5. - Tükör84)
2007. nov. 19. 19:02

Csak a szexuális vágy miatt nem keres mást, és Te se keress neki.

Ha elmúlik a szerelem, akkor fog elmenni, de azt nektek kell tudni, ti vagytok-e egymásnak az igazi.

7. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2007. nov. 19. 19:02

semmi nem biztos, de minek ezen gondolkodsz most? ha szeretitek egymast, jol mukodik, akkor felesleges azon agyalni, hogy mi lesz majd.

Egyebkent nagyon keves jol mukodo kapcsolatot lattam, de 2 kifejezetten peldaerteku szamomra. Es! a csajoknak nem volt mas :), csak a parjuk.

2007. nov. 19. 19:01

Szerintem, hagyd, hogy ő döntse el, hogy le tudja-e úgy élni az életét, hogy csak te voltál/vagy neki.

Az én kolleganőm már 14 éve van együtt a férjével, és neki a férje volt az első, és azóta sem vágyott más pasira. Van egy kislányuk, boldogok.

Van egy másik kolleganőm is, aki a második pasijához ment férjhez, de az elsővel nem történt meg az aktus, csak petting volt, ők 5 éve vannak együtt, boldogok.

Szóval, ha a barátnőd úgy érzi, miért ne tudna kitartani csak melletted?!

2007. nov. 19. 18:59
Eddig ugy néz ki, hogy tényleg én vagyok, szeretjük és megértjük egymást, de a szexuális vágy elég nagy kísértés lehet,ezért gondoltam hogy össze kéne hozni egy másik pasival úgy, hogy én is tudok róla...
4. 11a91585fe (válaszként erre: 1. - Tükör84)
2007. nov. 19. 18:58
Én ugyanebben a cipőben jártam.Megkell,hogy mondjam,nem vagy könnyű helyzetben.Az,hogy ő mit gondol most,és biztos így is gondolja,valósznüleg változni fog.Nem ezer százalék,de vedd számításba.Bár vannak alternatvák,hogy ezt hogyan lehetne megoldani,de az már személy és személyiség függő.
2007. nov. 19. 18:57
Ha véget ér a kapcsolat nem azért fog,mert első partner...ha csak emiatt szerezni akarsz egy pasit neki....hááááát...mond jól érzed te magad?
2007. nov. 19. 18:55
Hát ez húzos téma. Sztem nem egészséges ha vki az első partneréhez hozzámegy, mert később vágyakozni fog arra, h. milyen lehet mással. Ha viszont Te vagy Élete Szerelme, nincs probléma :)
2007. nov. 19. 18:51

Sziasztok! 4 éve van barátnőm és neki én vettem el a szüzességét, és azóta is csak velem volt együtt! Ő 22 én 23 éves vagyok! Szeretném feleségül venni 1-2 év múlva,de ott motoszkál bennem a kérdés, hogy mikor fogja úgy érezni, hogy ki akar próbálni egy másik pasit is? Beszélgettünk már erről, de ő azt mondja, hogy nem kell neki rajtam kívül más! Mi van akkor, ha 5 év múlva máshogy gondolja? Vagy,ha emiatt elhidegül tőlem!? Van valaki akinek a mostani partnere az első és egyetlen, és neki nincsenek hasonló gondolatai?

Egyébként, a szex nagyon jól müködik, imádjuk és gyakoroljuk is szorgalmasan! Már gondoltam arra is, hogy szereznem kéne neki egy pasit? De ez nagyon ingatag talaj!

Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook