Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülállóként babát szeretnék fórum

Egyedülállóként babát szeretnék (beszélgetős fórum)


2021. jan. 27. 07:38

Donoros lombikhoz meddőségi központ kell. Sima nőgyógyász nem tud segíteni.

4 éve a Bp-i Kaáli foglalkozott vele, most már biztos többen. Első körben beszélhetnél velük. Informálódni érdemes, ki tudja milyen hosszú a várólista.

Az inszemináció sokkal kevésbé sikeres, mint a lombik.

FI, ha gondolod, írj privit!

10. janszi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 17:45
Régen volt,én sem tudok részleteket sajnos.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Janszi)
2021. jan. 26. 17:42

És tudod, hogy hol intézte? és hogyan?

Donoros volt? melyik nőgyógyászhoz járt? tudsz ilyen részleteket?

Az első inszem sikerült, vagy több után?

8. janszi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 17:40
Inszeminációs volt,akkor még nem volt ekkora pénz a beültetésben.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Janszi)
2021. jan. 26. 17:35
És hogy vállalta egyedül? azt leírnád? köszii
2021. jan. 26. 17:03

Én valahol azt olvastam, hogy ahol elváltak a szülők, ott nagy valószínűséggel a gyerek házassága sem lesz hosszú. Persze ez remélhetőleg nem mindenkire igaz, de volt egy ilyen felmérés.


Kedves FI!


Nem tudok érdemben hozzászólni a témához, de sok sikert és boldogságot kívánok neked.

5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 16:28
Nekem van nő rokonom,aki szintén egyedül vállalta,egy fürtös hajú angyal kislány lett,imádja,már nagy,jól élnek.Nyilván neki is ha olyan lett volna az az időszak,akkor a hagyományos utat választotta volna,de soha nem bánta meg.Néhány dolog fontos lehet,nyilván nem látjuk egy cipőből a szitut,nekem fontos lenne ha te lennék :) Azt gondolom,az eü rendszer tortúra,bürokratikus,elszedi minden pénzed,s ha már nincsen mit venni,talán ad is.A betyárokat felhajtani sem egyszerű,emellett genetikailag egészségeset kellene választanod,ami szintén lehetetlen,ha ragaszkodnál hozzá(pasi)akkor az törne meg,ha nem ragaszkodnál hozzá,akkor meg a gyerek apátlansága.Am nem látszik,de egykeként nem rózsás a világ,apa nélkül nincs meg a gyereknek az apa erkölcsi mintája,nem éli meg,látja,érti,de nem az ő élete(nagyszülők mintája),így nagyrészt azt látom,hogy a csonka család mindig is csonka család marad,mert ha szakad az ég,a gyerekben csak az fog muzsikálni,hogy anya is megoldotta egyedül bármi jött is,én sem vagyok kevesebb.És ez sajnos nem kerek.Ja,a mostohával sincs gond,ha te is felnézel rá,a gyerek is elfogadja ha olyan,de ha kicsit is lenézed,vége.Én ha te lennék,és valóban bezárulna minden ajtó előttem,akkor sem adnám fel,lenne gyerekem,de ha lehet választani,akkor genetikailag egészséges kellene.
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 16:28
Szia! A Házon kívül c.műsor tavaly szeptemberi adásában volt erről szó. Ennyit tudok segíteni.
2021. jan. 26. 15:54

35 éves vagyok.

Fiatalnak tűnik, de már pár éve egyedül élek és ki tudja mikor ismerkedek meg bárkivel...és Ő milyen helyzetben lesz...ezekkel évek mennek el, az én esélyeim pedig csökkennek minden egyes nappal.

Ezen már túl vagyok.

Rengeteg barátnőm maradt egyedül gyerekkel, hiába ismerkedett meg bárkivel...erre nem lehet alapozni.

Engem már nem lehet rábeszélni arra, hogy várjak...túl sokat vártam.

De tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül, osszátok meg a tapasztalatokat.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 15:49
Hány éves vagy?Lehet még elég fiatal és alap biztos megismerhetnél valakit,aki apuka jelölt lehetne.
2021. jan. 26. 15:42

Sziasztok!


Elképesztő, hogy egyedülállóként mennyire kevés konkrét információt lehet találni (vagyis nem találni :)) arról, hogy milyen lehetőségeink vannak?

Nem az én döntésem volt, így alakult az életem sajnos.

Minden idegvégződéssel vágyom az anyaságra, arra, hogy átélhessem legalább egyszer ezt a csodát. Nem akarok tovább várni egy férfira sem.

Próbálkoztam azzal egy évig, hogy teherbe essek egy baráttól, de sajnos nem sikerült.

Inszeminációban benne lenne, de papír nélkül (nyilvántartott élettársi kapcsolat, házasság kizárt).

Tudom, hogy van akinek segített a nőgyógyász ebben, de sajnos nem tudok nőgyógyász neveket semmit...

Lassan már azon is gondolkodom, hogy donorral oldanám meg az inszeminációt, végső esetben lombikot.

De sokkal boldogabb lettem volna, ha tudom ki az apja, még ha nem is vele nevelem.

Kérlek meséljetek ezzel kapcsolatban.

Mindig úgy képzeltem, hogy lesz férjem, esküvőm, tőle gyerekem.

De már csak a gyerek érdekel, mert annyira de annyira vágyom rá!

Segítsünk egymásnak...hátha hamarabb megadatik a csoda :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook