Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül az ünnepek alatt fórum

Egyedül az ünnepek alatt (beszélgetős fórum)


1 2
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 18:42

Hidd el jobb egyedül, mint pár nap múlva betegen, ne adj ég kórházban, vagy a túlvilágon.

Én is félek a vírustól, legszívesebben egyedül lennék a férjemmel, de még nem tudom, hogy beszéljem le a lányomat és az unokákat, hogy ne jőjjönek 1 hétre.

A többiek nem tudnak jönni a járvány miatt, így az megoldódott.

Rég arra vágyok, hogy nekem az legyen a karácsonyi ajándék, hogy ne kelljen körbe ugrálnom a családot. Most ez megtörténhet, majd jövőre ünnepelünk.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 18:42

Ó,már többször is voltam tökegyedül, mert a fiam Pesten bulizott.

Engem nem zavar.

Anyukáddal tudsz online találkozni? Vagy legalább telefonon?

2020. dec. 18. 18:17

Sziasztok!

Úgy néz ki egyedül leszek karácsonykor, szilveszterkor és elsején is. Anyu vidéken él, 70 éves és annyira fél a vírustól hogy inkább egyedül karácsonyozik.

A barátom szintén vidéken él és kb.hétfő óta beteg. Otthon van, mert most amúgy sem dolgozik. Tesztelni nem akar, de így viszont nem merek vele találkozni még szilveszterkor sem, mert mi van akkor, ha covidos és ahogy olvastam itt a Hoxán van aki 17 nap múlva is pozitív. A testvérem pesti, viszont ő is beteg hétfő óta. Ő sem tesztel. Tehát lehetséges, hogy covidos. Hát így maradok egyedül majd végig. Általában szeretek egyedül lenni, de így ünnepekkor és ilyen hosszú ideig kicsit ijesztőnek tűnik. Van valaki hasonló helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook