Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy villámgyors otthon szülés... fórum

Egy villámgyors otthon szülés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy villámgyors otthon szülés...

1 2
2011. jún. 6. 19:54
Aztamindenit,elismerésem!Sok boldogságot a családnak és jó egészséget!Bárcsak minden nö igy szülhetne:-)
56. Zsanyy
2011. jún. 4. 07:09
Gratulálok a kislányhoz és jó egészséget kívánok! :) Nagyon tetszett a sztorid! :)
2011. máj. 26. 21:56

szia

ez nem semmi.Gratulálok.sok egészséget Nektek

2011. máj. 24. 18:32
Gratula!
53. Sunny1 (válaszként erre: 47. - Salla)
2011. máj. 24. 13:17
Ez aztán a sztori! :-) Csóró mentős ezt fogja mesélni még az unokájának is :-DDDDD Gratulálok nektek!
52. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 47. - Salla)
2011. máj. 23. 19:50
Azért a legtöbben nem érnek rá egyedül szülés közben pánikolni. Jól vagy te is összerakva. Utólag meg már mindegy is, hogy mit gondolsz róla. Sikerült, jól vagytok, ez a fontos :))
2011. máj. 23. 19:48

Szuper történet! Gratulálok!


Már csak azon értetlenkedem (nem volt időm visszaolvasni, bocsi), hogy ha semmi bajotok nem volt, akkor miért kellett a bürokráciának ezt két hét kórházzal elrondítani. Nem is beszélve a fertőzésveszélyről, ami két hét "felesleges" kórházi ellátás jelent.

2011. máj. 23. 15:43
Gratulálok, nagyon ügyes vagy:) Azért a mentősök arcát szerettem volna látni, nem mindennapi dolog lehetett ez nekik sem! Jó egészséget kívánok Neked és a kislányodnak is!
49. f758a7200f (válaszként erre: 47. - Salla)
2011. máj. 23. 14:44

Ügyes vagy:))))


Szerintem sok kórház sem annyira steril...szóval nincs az az ég és föld különbség sterilitás terén, ha otthon szülsz vagy kórházban, de biztos, ha nagyobbak lesznek, jó kis családi történet lesz ebből:D

2011. máj. 23. 14:35

Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Nem semmi lehetett...:)

Az unokatestvérem a második fiát az autóban szülte meg, félúton a korház felé.

47. Salla
2011. máj. 23. 14:17

Köszönöm szépen mindenkinek!


A 2 hetet azért töltöttük bent mert nem számít steril környezetnek az otthon szülés nem is a szülészetre vitték a babát hanem a gyermekosztályra és egy csomó vizsgálatot csináltak meg egy enyhe tüdőgyulladása volt.De 2 nap után vele lehettem egyszobába.Nem volt túl jó,de pihentem.Hiányzott a nagyobbik gyerkőc...

Apukát kiküldték a fiatal mentősök a roham mentő elé,de azt mondta a fejéig látta.Nem bírja az ilyesmit és én sem akartam,hogy ott legyen.Amúgy teljesen kész volt,az látszott rajta.Az érdekes az,hogy én egyáltalán nem aggódtam nem paráztam be...pedig lett volna okom...

2011. máj. 23. 12:37

Gratulálok! Ügyes voltál!

Állítólag az ilyen gyors szüléseknél minden rendben szokott lenni, azért történhetnek ennyire gyorsan.

Hát majd meglátom én is a következőnél :) (Az én szülésem 11 óráig tartott az első fájástól kezdve, de nekem csodálatos élmény volt!)

45. rebi78
2011. máj. 23. 08:49
Hát nem semmi! Gratulálok! :-)
2011. máj. 23. 08:37

Akkor én vagyok a harmadik, akinek szöget üt a fejébe, miért kellett két hetet bent lenni, ha minden rendben volt. Csak azért, mert otthon született?


Gratulálok különben, ügyesek voltatok, és örülök, hogy nem lett semmi baj!


Gondolom, ezek után a következő gyereknél az első derékfájás után azonnal rohantok majd a kórházba :)

2011. máj. 23. 07:59

szeretettel gratulálok a kislányodhoz!! hosszú, szép és egészséges, nagyon boldog életet kívánok a családodnak!


nagyon aranyos történet;))

2011. máj. 23. 00:03

szia:) gratulalok!!

nekem is gyors volt a 2.szulesem,de nekem pontosan jott 1nap hijjan 40.hetre.:) en apr.30-an szultem. en is igy keltem,de en meg el akartam menni csavarogni a csaladdal,de helyette a korhazba vittek,mert mar nem birtam jarni,annyira fajt,epphogy beertunk a szuloszobara jottek a tolofjasok es 2nyomasra megvolt nekem is,es en is voltam olyan szerencses megint,hogy nem volt gatrepedesem,se vagasom.:)

itt a magyarok kozt azota is tema,hogy milyen gyorsan szultem.

2011. máj. 22. 23:40

Általában olyankor van valaki 2 hétig kórházbanamikor minden "problémamantes".

Ki hisz még a mesékben?

40. Mzsuka
2011. máj. 22. 23:33

Nagy gratula!

A mentősöknek feladtad a leckét.:)

2011. máj. 22. 22:30

Szia!

Gratulálok a kisbabádhoz!

A saját történetem jut eszembe, anyukám engem otthon totál egyedül szült meg, falun éltünk 33 és fél évvel ezelőtt, még telefon sem volt. Előbb jöttem én is és mikor érezte anyukám, hogy na itt lesz valami, átment a szomszédba szólni, hogy telefonáljanak a mentőknek meg apukámnak. A mentő csak 1 óra múlva ért ki, addigra én már rég megszülettem. Apukám akarta elvágni a köldökzsinórt, de anyukám nem engedte, úgyhogy azt csak a kórházban vágták el. :-D

38. Porc
2011. máj. 22. 21:47
Ja, de most látom, egyvalaki mégis megkérdezte :)
37. Porc
2011. máj. 22. 21:46

Furcsállom, hogy senki nem kérdezte meg, de engem nagyon izgat: ha ennyire rendben volt minden, akkor miért kellett két hetet kórházban töltenetek? Mert csak annyit írtál, hogy "az intézeten kívüli szülés miatt". De mégis mivel indokolták? Nagyon érdekelne.

Mondhatnám, milyen szerencsés vagy a gyors és komplikációmentes szülés miatt, de ez a kórházi két hét nem lehetett fáklyásmenet...

2011. máj. 22. 21:26

Gratulálok!

Nagyon izgalmas a történeted. :)

2011. máj. 22. 20:21
nagyon szép történet, igazi példája a női test csodájának! Gratulálok, viszont én biztosan nem maradtam volna két hetet a kórházban. Minek?
2011. máj. 22. 17:43

először is szeretnék én is gratulálni :)

másodszor: hát sokszor nevettem el magam, olyan könnyednek tűnt az egész, ahogy leírtad. Tanultam és láttam, milyen,és rettegek,hogy egyszer nekem is nagyon fog fájni, de ezekután remélem hasonló könnyedséggel leszek túl rajta...majd egyszer... :)

2011. máj. 22. 17:39
gratulálok! csak azt nem értem miért kellett 2 hetet bent lenni bárhol is? hiszen egészségesek vagytok. A szüléshez nem kell más csak egy nyugodt zug :)))
2011. máj. 22. 17:38
Gratulálok a gyermekeidhez! :)
2011. máj. 22. 16:07

Ez valóban nem mindennapi történet, örülök, hogy minden rendben volt.

Jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!

30. Yulcsy
2011. máj. 22. 15:48
Húú,ez nem semmi lehetett.Ügyesek voltatok!
29. sildu
2011. máj. 22. 15:41

Nem semmi szüléstörténet,tényleg nagyon jó volt olvasni,és végig izgultam,hogy mi lesz!

Gratulálok nektek,sok boldogságot nektek!

Üdv: Ildi

28. Ageeca
2011. máj. 22. 15:04

Gratulálok, és sok egészséget kívánok! :)

Ahogy olvastalak, elképzeltem a két fiatal mentőst, ahogy ott állnak, egy újszülöttel a karjukban tanácstalanul, hogy most mivan? :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook