Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy második esély...? fórum

Egy második esély...? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 17. 09:33

4 éve vagyunk együtt a párommal ebből 2 év házasság.

Minden szépen rendben ment tavaly őszig...új munkahelyre kerülve elszállt vele a ló....el kezdte csapni a szelet egy csajnak bent..ő akiről soha soha nem gondoltam volna...a hátam mögött sms-ek,kis beszélgetések....majd egy melóhelyi buliról láttam képet..semmi extra csak akkor tudatosult bennem...az smsek nagyon kiészitettek....mikor rákérdeztem a SZEMEMBE HAZUDOTT...majd kész tények elé állitottam ....kértem költözzön el...nem ment....majd 1-2 hétig még 1-2 sms ment ....akkor kiakadtam...kértem azonnal menjen el mert ennek nincs értelme.....ekkor megijedt....megbeszéltük....kért még egy esélyt mert szeret.....állitólag megijedt hogy nem ugyanolyan lángolást érez mint anno...és eza csaj elcsavarta a fejét utána meg nem akart semmit...(beosztottja)Azóta nem tudok bizni benne ill.csak nehezen....mennyi idő kell....adjak esélyt?

Néha azt érzem hogy gyűlölöm amiért ezt tette velem...néha meg nem tudnék nélküle lenni...

Igyekszik nagyon megfelelni és olyannak lenni mint régen...de nekem nagyon nehezen megy....nem is tudom van e értelme.....

MInden pasi megbizhatatlan?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook