Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy második esély...? fórum

Egy második esély...? (beszélgetős fórum)


1 2
31. h.editke (válaszként erre: 1. - Sziszi79)
2008. okt. 20. 16:33

Sziszi!

És azóta milyen fejléemények történtek???

30. alyce
2008. okt. 20. 16:20
Egy hónappal ezelőtt hasonló cipőben jártam, és megfogadtam, hogy NINCS több esély. Egy hónap után újra feltűnt, találkoztunk, és elmondta, hogy rettentően hiányzok neki, nem tud meglenni nélkülem, mert szeret. Megbánt mindent, és igazából arra jutottunk, hogy bizony mindketten hibásak vagyunk azért, hogy a kapcsolatunk így alakult, és ellaposodott. Elhanyagoltuk egymást, olyan szinten, hogy sex sem volt már nagyon. Nem figyeltünk oda egymásra kellőképpen. Persze most még hagyom egy ideig teperni, ne kapjon meg egyhamar újra:) Talán így izgalmasabb is lesz. Újra randik, virágok...:)
29. sziszi79 (válaszként erre: 28. - Prügi)
2008. febr. 20. 13:18

Engem ugyanezek gyötörtek..de lassan eltűnnek...nem mondom hogy maximálisan tudok benne bízni de lassan alakul....úgy gondolom egyet megérdemlünk még...

Amúgy korábban én is így gondoltam mint te..de így belülről teljesen más átélni:(((

Akkoriban okt-nov.táján az első napokban egy szobában nem bírtam vele együtt lenni de most egészen visszatértünk a rendes kerékvágásba....de a kisördög ott van nagyon is még...úgy vagyok vele egy pár hónapot adok és meglátom hogy alakulnak bennem az érzések...mert egyik pillanatban nagyon szeretem,legalábbis azt hiszem..utána meg egy másikban gyűlölöm amiért átvert.....

28. Prügi (válaszként erre: 1. - Sziszi79)
2008. febr. 20. 12:12

Szia!


Engem biztosan nem hagyna nyugodni, hogy tovább ment-e volna akkor, ha nem derül fény a kis stiklijére még abban a szakaszban, amikor még csak az sms-ek jöttek-mentek, tette a szépet a nőnek? Vajon ha nem jössz rá ekkor, folytatta volna? tovább ment volna pár sms-nél? Netán le is feküdtek volna?! Engem ilyen, és ehhez hasonló kérdések gyötörnének, és sajnos, ahogy magamat ismerem, nem tudnék megbízni benne, bármennyire is szeretem őt :-(. Egyszerűen azt nem tudom elviselni, ha vki becsap, és hülyének néz. Annyira megalázó ez számomra, hogy ez az érzés az összes többin felülkerekedik bennem.

De nagyon sajnálnám, ha tönkremenne emiatt a kapcsolatotok. Én sem értem, miért kell ezeknek a pasiknak mindig több, mint ami van? Miért nem tudnak nyugton maradni, miért kell több vasat tartani a tűzbe?? :-(

27. Munya (válaszként erre: 20. - 14775640c4)
2008. febr. 20. 11:53

Én ilyet nem mondtam!

Tény, hogy megijedt néhány dologtól, én meg carul reagáltam le! Megbeszéltük a dolgokat, csak kár, hogy utána!


Legyen résen persze, de itt még csak megcsalásról szó sem volt, csak "kóstolgatták" egymást!

Saját tapasztalatból mondom, ne támadjon rá, ne kutakodjon utána, felesleges! Csak neki lesz car! Mondhatnám azt is "aki keres az talál", és hidd el én is találtam dolgokat.

26. ec63a7fc29 (válaszként erre: 24. - Ibag)
2008. febr. 19. 22:39

Ebben lehet valami.

Már 15 éve tudom, hogy nem én vagyok neki a megfelelő társ.

De ha el akarom küldeni, nem megy.

25. sziszi79 (válaszként erre: 24. - Ibag)
2008. febr. 19. 22:05
igyekszem adni....egészen jól alakulnak a dolgok....
24. Ibag
2008. febr. 19. 15:17
Esélyt kell adni! Szereti még a feleségét, hisz ha nem már elment volna. A férfiak nagyon érzékenyek tudnak lenni, ha megfelelő társra találnak.
23. sziszi79 (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 14:20
remélem ......
22. sziszi79 (válaszként erre: 21. - 200a1d39d3)
2008. febr. 18. 14:18
jól megfogtad....sokkal nehezebb igy dönteni hogy benne vagyok...máskor kivülállóként olyan okos tanácsokat szoktam adni...de így..:((
2008. febr. 18. 12:19
Nem tudom,majd ha benne leszek egy ilyen helyzetben,megírom,de inkább ne legyek...:))
20. 14775640c4 (válaszként erre: 19. - Munya)
2008. febr. 18. 12:08

persze

az is benne van hogy a pasik később érnek mint a csajok

tudom a fiamról aki 3 évesen gyerekesebb mint a lányom egy évesen :DDDD

de akkor is jó ha az ember résen van..

19. Munya (válaszként erre: 1. - Sziszi79)
2008. febr. 18. 10:50

Sziszi szióóó :)


Én megtettem, adtam neki esélyt (nem is egyet), pedig mi fél évig is külön voltunk és együtt élt a .....csával! Most meg babónk lesz! Te döntessz, de ne a harag irányítson.

18. 14775640c4 (válaszként erre: 10. - 7004ca251b)
2008. febr. 18. 09:44

és igen ebben igazad van

nem a megcsalás a férrekacsintás a rosszabb

hanem a gerinctelenség

17. 14775640c4 (válaszként erre: 16. - Sziszi79)
2008. febr. 18. 09:43

én őszintén nem adnék neki egy esélyt sem

ha az én párom tenné ugy repülne hogy meg sem állna

pedig van gyerek is már

én nem mondom hogy megcsalt sőt tudod mit?

a sima szex érzelem nélkül sokkal jobb mint szex nélküli szerelem egy másik nőbe

1:becsapott hazudott vagy nem volt őszinte

2: honnan tudod hogy igazat mond és befejezte ha akkor sem mondott igazat amikor kellett volna

nehéz elmondani hogy találkoztam valakivel?

hazudni könnyebb?

menekülni a problémák elől?

én a párom nem azért dobnám ki mert talizott egy csajjal

hanem mert hazudott

vagy becsapott

ha akkor odaáll és gerinces

akkor igen kapjon esélyt

de mivel ezt eljátszotta mert hülyének nézett

ugy raknám ki az ajtó elé a cuccait hogy csak lesne....

2008. febr. 18. 07:16
nehéééz.......
2008. febr. 17. 11:54
de még így is azt érzem néha hogy félek hogy még mindig oda fele ácsingózik...
2008. febr. 17. 11:53

szerintem ez azert nehez, es nem egyertelmu, mert van egy elmelet, es gyanitom, ez mindenre igaz, hogy azok az oromok, amik az elejen nagyon sokat jelentenek, ahogy kielegulnek, egyre kevesebb oromot nyujtanak. Ilyen a fagyi, egy finom etel, s szerintem a parkapcsolat is.

Ostobasagnak gondolom, hogy valaki mindig tovabbszall a magasabb kielegules erdekeben, mastol varja az izgalmat, ahelyett, hogy o tenne erte es belecseppente egy kis mezet a hetkoznapokba. Erre szerintem tudatosan kell figyelni. Aki csak a felszinen el, annal elobb-utobb bekovetkezik a masfele nezegetes. Egy embert soha nem lehet teljesen kiismerni, mindig tud ujat nyujtani, olyan kis apro csodak vannak mindenkiben! En azt szeretem, ha ismerem minden rezduleset, tudom, mit fog reagalni ebben a helyzetben...igy egyre jobban megszeretem.

Sziszi, ha a parod ezt belatja, es a fejeben dont errol, akkor szerintem van esely.

Persze nem vagyunk egyformak, igy en mukodok, o nem biztos.

13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - Sziszi79)
2008. febr. 17. 11:52

Gondoltam ,hogy így történt:)

Azt hiszem ,te már válaszoltál is a saját kérdésedre:)))

2008. febr. 17. 11:49

na itt vagyok...tényleg kicsit elleposodtunk...nagyon sok gond volt..apukám nagyon beteg volt+egyéb családi és munkahelyi gondok....és kicsit elhanygoltuk egymást most már tudom....keveset beszélgettünk és a szex is gyenge volt....

Azóta minden rezgésére figyelünk a másiknak..a sex jobb mint valaha és nem csak úgy mondom....

A z egész az után indult hogy felmerült a lehetőség hogy terhes vagyok...megijedt...

11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - 7004ca251b)
2008. febr. 17. 11:44

Amikor egy kapcsolat eljut arra a szntre ,hogy egy harmadik belép a képbe,biztos lehetsz benne,hogy nem derült égből villamcsapásként érkezik.

Akkor már nincsenek őszinte beszélgetések,nem a családról,munkáról meg az anyagi,hétköznapi dolgokról,hanem igazi bennsőséges beszélgetésekre gondolok,amikor elmondhatja a másiknak az érzéseit,mitől szomorú,stb.

Azt hiszem ,ez az első,amik elmaradnak,egy házasságban,mert végzi mindenki a maga dolgát,és sok dolog van,hajaj.

Egy ilyen után ,elég nehéz a másikhoz újra megtalálni az őszinte hangot,nehéz elkezdeni beszélgetni,főleg egy ilyen témával kezdeni.

Nehéz.

10. 7004ca251b (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 11:37

iagz,ez sokkal jobb érzés lehetett neki,hogy smseket talált a tlefonjában,és agonizálhat azon,hogy mi is történt azzal a nővel,minthogy a szemébe mondta volna a férje,hogy valami baj van.

Remélem azért az én férjem nem lesz velem ennyire rendes,és tapintatos,ha gond lesz a kapcsolatunkkal:)

9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 7004ca251b)
2008. febr. 17. 11:35

Ugyan már ne légy butus!

Ha egy ember szereti a párját,óriási dilemma az,ha valaki más érinti meg,és nem azért nem mondja,mert hazudni akar,hanem azért ,mert nem akarja a másikat bántani.

8. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 11:31
kettőn áll a vásár...és egy felnőtt férfi aki elvileg tud beszzélni,meg hasonlók nem tudja kinyitni a becses kis száját,hogy hahó één nem érzem jó magam ebben a kapcsolatban?hogy nekem hiányzik valami?erre nincs esze,vagy akarat,de más nőnek tudja irogatni a szép szavakat...
2008. febr. 17. 11:28

Miről beszéltek???

Még meg sem csalta?Eh!

Ez egy figyelmeztetés volt Sziszi,főleg neked.Mért nem gondolsz bele mélyebben ,hogy vajon miért történhetett meg?Talán már nem volt meg közöttetek az a fajta érdeklődés,tűz egymás iránt,mint az elején?Talán már nem beszélgettetek,nem töltöttetek annyi időt egymással mint az elején?Talán nem csináltál te sem olyan dolgokat mint az elején?Hmmm?

Egy érzelmi elhidegülés,hiányérzet,nem akármiért alakul ki ,ezt senki ne felejtse el,márpedig egy jó kapcsolat az ÉLŐ érzelmeken múlik,az apró figyelmességeken,és a szürke hétköznapokba becsempészett emlékezetes pillanatokon.Ha ezek halványodnak,vagy megszünnek,akkor egy harmadik bármikor érzelmeket válthat ki bárkiből,de ez nem azt jelenti,hogy akar is attól a nőtől valamit,egyszerűen csak minden ember szeret szeretni ,érezni ,égni .

Ez csak egy jel volt,hogy ti váltossatok az életeteken ,és bizony jöhetnek a bevált praktikák,csini ruha,új séró,gyertyafényes fürdők,finom borok,csipkés fehérneműk.....

A férjed szeret téged,de neki ez kevés ,tőled várja azt ,hogy újra tűzbe hozd,nem sértődöttséggel kellene elintézned a dolgokat.

Persze neki is tennie kellene ugyanúgy a házasságotokért,és valószínű ha esélyt adsz ,fog is.

De kettőn áll a vásár!

Ha bánt a dolog ettől függetlenül beszéljetek róla,mit érzett ,miért ,hogyan ,mit szeretne stb.

6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - 7004ca251b)
2008. febr. 17. 11:23

megy=mi

bocsi,csak még fáradt vagyok:)

5. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Sziszi79)
2008. febr. 17. 11:16
szerintem aki egyszer félre nézett,az máskor is megteszi majd.Ahol egyszer megtörténik ilyesmi,ott megtört valami a kapcsolatban,meghalt a hűség,a másik tisztelete,és ebből fakadóan neked a bizalmad felé.Már pedig megy egy házasság alapja,ha nem ezek?!
2008. febr. 17. 11:14

húúú, annyira utálok ilyeneket olvasni.. a francért nem bírnak magukkal a pasik.. :/

én visszaadnám az tuti és kitenném a szűrét.. szörnyű :(

3. sziszi79 (válaszként erre: 2. - 68988e313f)
2008. febr. 17. 09:46
eddig én is ezt hittem,nekem ő volt a becsület mintaképe......
2008. febr. 17. 09:42
Nem,nem mind1 ik megbizhatatlal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook