Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy házban az exemmel fórum

Egy házban az exemmel (beszélgetős fórum)


1 2
31. *lime* (válaszként erre: 24. - Soufflet)
2022. dec. 21. 16:02
:D :D
30. *lime* (válaszként erre: 22. - Bichi)
2022. dec. 21. 16:02
Fel volt írva egy másik tabletta és azt hiszem, hogy annak a kiváltására ajánlották. Hallottam is róla de amikor megnéztük közelebbről, hgoy törhető-e, akkor inkább nem kértem.
29. birebora (válaszként erre: 21. - *lime*)
2022. dec. 17. 15:05
Dehogynem törhető. Kollégám szedte alvászavarra.
28. birebora (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 15:02

Ha tiéd a ház nagyobb része, nem tudod kifizetni?

Inkább erre vegyél fel egy kis hitelt vagy kérj kölcsön és a tiéd az egész, ő meg menjen a szeretőihez. Kicsit megkeseriteném az életét, annyira ne érezze jól magát a házban.

Ha gyerek, gyerekek vannak őket sem kellene igy kimozditani a megszokottból. Persze csak ha megteheted és kitudod fizetni.

A több ingatlanos is jó ötlet. Ha nem titok hol éltek és mekkora a ház? Vannak kifejezetten keresett területek.

27. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 14:10
Először is mindent elkülönítenék: mosás, főzés, kaja a hűtőben stb. Takarításra, ház munkára, gyerekekért menésre listát készítenék. Ha nem hagyja abba a flörtöt és tudom, hogy otthon van, akkor fülhalgatót bedugva mennék ki a szobámból. Kerüljétek el egymást, ez nehéz, de más opció nincs. Amint tudtok költözzetek szét.
26. handymandy (válaszként erre: 25. - Handymandy)
2022. dec. 17. 13:55
*Menj vagy fizesd ki
25. handymandy (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 13:55
A nyugtató a legnagyobb hülyeség. Vagy járj el otthonról vagy kezdj el tinderezni, badoozni,az némiképp fokozza az önbizalmat 😉 és hátha akad egy értelmes pasi,akivel el lehet menni egy-egy este vacsi, mozi, stb. Én biztos nem hagynám hogy lelkileg bármennyire is megérintsen. Főleg hogy már 3 éve megcsalt, mit pörögsz ezen. Én is csaltam, leszarom, nyilván ez a rossz házasság miatt lett kiváltó ok. Persze nem jó kerülgetni egymást, de vagy manj vagy fozesd ki, vagy egyeztek meg hogy menjen el.
24. Soufflet (válaszként erre: 22. - Bichi)
2022. dec. 17. 05:01
Ha tiszta kokot meg LSD-t is adnak el pult alatt, egy even parszor benevezek.
23. Soufflet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 04:59

Ha nem bizol benne, miert irtad ala, hogy nem keritek a vagyon megosztasat? Meg ha az enyem meg a tied is egyertelmuen, most mehetsz polgari peres ultra, ha akadekoskodik, ahelyett, hogy ennyi szazslekban osztozunk errol, arrol nem vitatkozunk.

Es ebben hullara nem vagyok jartas, de valas eseten letezik olyan birosag, aki nem veszi figyelembe, hogy hol fognak lakni a gyerekek? Mert ez nekem hihetetlen. En lattam a regi barataimnal meg mashol bekes valast, de ott elotte mar le volt irva, hogy a gyerekek hol laknak a lathatason kivul.

Az eladjuk a hazat, es a csalfa papaval, aki kisebb reszben tulajdonos, majd megegyezunk, nem egeszseges kornyezet. Abba a birosag is beleugat. Megis milyen felugyeletre allapodtatok meg?

22. Bichi (válaszként erre: 21. - *lime*)
2022. dec. 17. 00:03
Minden gyógyszert félbe lehet vágni, de hogy ajánlottak neked Frontint, amit csak receptre lehet adni. Az nem egy macskagyökér tablett, amit csak úgy megvesz az ember...
21. *lime* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 20:29
Én bedobnék belőle, ha nagyon muszáj. Rám tudom, hogy sokkal áldásosabb hatással van a nyugtató mint az ideg amit nyelek, ha nem vesszem be. De még jobb szeirntem olyan tablettát szedni ami félbe törhető. Frontint még nem szedtem, egyszer ajánlották a gyógyszertárban de mivel nem volt törhető, nem próbáltam ki.
20. Ildike2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 20:18

Szerintem sem vagytok túl egymáson.

B verzió: te nem vagy túl rajta, ő meg kihasználja és hasznot húz ebből a helyzetből.

A gyerekek veletek élnek, ha jól értem?

Ők mit szólnak ehhez a jelenlegi helyzethez? Ami a legfontosabb: hogy viselik?

Hogyan fog telni a karácsony?

Saját tapasztalat: én, amikor megtudtam, hogy megcsalt, mindenáron külön akartam menni, rögtön. Nem tudtam volna már mosni, főzni rá. Sőt: nem tudtam vele egy helyiségben lenni, úgy éreztem, megfulladok.

Hozzátartozik, hogy nem eggyel, hanem alkalomszerűen többször lépett félre, ami számomra még megalázóbb volt, mintha beleszeretett volna valakibe.

19. R.Eszter (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 19:35

Egyetértek, ha elhagynád a házat, nem lenne motivált az eladásban.

Nem kellene esetleg több ingatlanosnak megbízást adni?

Nagy különbség van az ingatlanosok között is, jelezni kellene, hogy sürgős a dolog.

18. bnedora (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 19:11
Nem hiszem, hogy ez bírálat lett volna, viszont túl élni csak te tudod. Hiába kapsz itt különféle tanácsokat, ha nem tudod/akarod megfogadni. Nehéz más ember bőrébe belebújni.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - *lime*)
2022. dec. 16. 18:26
Félek, hogy ha nálam is összegyűlik a harag, akkor hangos leszek. Frontin van itthon.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 8d00a82c06)
2022. dec. 16. 18:24

Közel 3 éve csalt meg, azóta jártunk családterápiára, meg próbáltam feldolgozni, de nem ment, így élünk jó ideje, huszonéve mosok rá, most nem tolom félre, mert papírunk van róla. Én intézem a konyhai bevásárlást, a házimunkát, ő a rezsit. A válási egyezségben nem is tértünk ki, hogy mi lesz a válás után, ezért vagyok most nehéz helyzetben.


A napokban érzem a depresszió első jeleit, és látni se bírom. Félek, hogy gond lesz.

15. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 18:23
VAlószínűleg nem fog túl jól hangzani amit írok de én azt ajánlom, hogy egy gyenge nyugtatót vagy annak a felét dobj be, amikor szükséges. VAgy nézhetsz különböző alternatív gyógymódokat az idegesség leküzdésére, nekem sajnos csak nyugtató segít, az ilyen-olyan természetes alapú szerek mint pl. a Valeriána és társai vagy a meditáció nem oldja meg a problémám - bár hozzá teszem, hogy én egy eléggé ideges tÍpus vagyok és a harag ha jelentkezik, nem kis mértékű nálam -.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Pteri)
2022. dec. 16. 18:20
Igen, ez két véglet. Mi ki nem békülünk, viszont lelki roncs sem szeretnék lenni. Nehéz döntés, hogy összepakoljak, még, ha ki is tudnám fizetni, az enyém a házban a nagyobb rész, és ha kimegyek, nem akarok visszajárkálni, amikor érdeklődő jön, ő meg nem lesz motivált az eladásban. Most is van valakije, reméltem, hogy odacuccol.
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 18:19
Azt nem ìrtad,hogy ez egyezsèg!
12. pteri (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 18:05
Én nem bíràltam. Csak leírtam, màs hogy élte túl. Őt is megcsalta a férje, de végül szakított a nőjével és kibékültek. Egy baràtom szülei, akik 2 évig éltek együtt vàlàs utàn, napi szinten veszekedtek és próbàltàk a gyereket a sajàt oldalukra àllítani, aztàn végre sikerült eladni a lakàst és különmenni. Addigra mindhàrman lelki roncsok lettek. Nem tudom hol éltek, felénk nem kell leszerződni albérletre 1 évre, ha ki tudnàd fizetni az lenne a legjobb, hogy szabadulj.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pteri)
2022. dec. 16. 17:47
Ez nem én vagyok. Nem azért nyitottam a fórumot, hogy a helyzetemet bíráljátok, hanem hogy hogy lehet ezt túl élni.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. dec. 16. 17:44
Hidd el, ha elment volna a házunk a válás előttig, már heted hét határon túl lennék. Gondolkodom az albérletben, de jelenleg az is 200 ezer, és nem szerződnék le 1 évre, ha elmenne a ház, azonnal mennék. Már ha a foglalót letenné valaki, én is mernék foglalózni.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Handymandy)
2022. dec. 16. 17:42
Nekem nincs sajnos pasim.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. dec. 16. 17:42
Mosok mindannyiunkra. Nem fogom különrakni a ruháit, ha úgy is mosok. Ki tudja mosni, de kerülgessem, amikor szedem össze a feketéket, stb? Extra rezsi, ha külön mos. Az egyezség az, hogy a rezsit ő fizeti, én megoldom a mosást. Főzök, és eszik belőle, nem mindig, alkalmanként.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kalmanka511)
2022. dec. 16. 17:40
El tudom engedni. Dolgozom azon, hogy jobban legyek. Megcsalt, és tudja, hogy vége, csak játék nála ez a flörtölés.
2022. dec. 16. 17:31
Volt egy ilyen ismerősöm. Azóta is együtt laknak és született 2 gyerekük.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 17:30
Ebből a válásból egyetlen dolog hiányzik. Az elválás.
4. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 17:22
Volt 2 hónap ilyen az életemben, de inkább átmentem a pasimhoz 😂😂 próbáltam nem összefutni a f@sszal.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 17:03
Mièrt mosol ès főzöl rá???
2. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 16:55
Ha nem tudod elengedni és ő is flörtöl veled akkor nem vagytok tűl egymáson. Minek akartok szétmenni akkor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook