Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek az exemmel?? fórum

Mit tegyek az exemmel?? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 27. 22:59
Elolvastam durva remélem megoldódott már azóta.
2009. dec. 27. 22:58
Vaslapát
2009. ápr. 16. 19:39
Voltam hasonló helyzetben pár éve. Amikor a családom megtudta, hogy zaklat a volt barátom, iszonyú dühösek lettek. Öcsém és barátai (úgy néznek ki, mint a Bidermeier szekrények)megkeresték és elmagyarázták neki, hogyha mégegyszer zaklatni merészel, aznap este már a halakkal alszik a Tisza fenekén. :) Utána soha többé nem zaklatott, még telefonon sem.
21. Castellina (válaszként erre: 20. - 1731424aa5)
2009. ápr. 16. 18:56
:D
20. 1731424aa5 (válaszként erre: 18. - Castellina)
2009. ápr. 15. 20:51
Akkor marad a klasszikus megfejtés.Fekete Chevy Van, satufék, fickó be, erdőbe ki és otthagyni egy szál pólóban....Vagy nem?
2009. ápr. 13. 20:15
Ha komolyan zaklat,fel kell jelentened.A barárnőm is ezt tette a férjével.Külön vannak, a pasi egy másik nőnél lakik de zaklatja a barátnőmet.Ő elment az ügyészségre és feljelentette.Kért távoltartásit.Csütörtökön megyek a rendőrségre emiatt.Mivel szomszédok vagyunk én vagyok az egyik tanú akit megjelölt a barátnőm.Minden balhét hallottam.Sajnos.
18. Castellina (válaszként erre: 17. - 1731424aa5)
2009. ápr. 13. 20:07
Tudod, az a baj, hogy ilyen pasikkal nem lehet már semmit se megbeszélni, ő már nem fog érteni a szavakból, csak a tettekből. Egyetlen megoldás van, ha nem reagál semmit, ha levegőnek nézi a csaj.
17. 1731424aa5 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2009. ápr. 13. 05:48

Én a helyedben elhívnám egy randevúra,leültetném az asztalhoz és elmagyaráznám, hogy mennyi az idő. Vidd el titokban a jelenlegi "életed értelmét", elkerülve a féltékenységet hisz a Perzsa-öböl környékén ezért addig püfölnének bambuszpálcával a Muttawa emberei, amíg el nem ájulsz...:):)

Félre a tréfát!

Ezt telefonon nem lehet tisztázni!

Egy kiadós beszélgetésbe sokminden belefér a türelmes szavaktól az esetleges anyázásig.

A nők sokszor elkövetik azt a hibát, hogy igyekeznek megszégyeníteni a hapsikat -néha nyilvánosan is - a pasasok meg képtelenek elengedni a nőt, mert nem fogadják el, hogy változott a helyzet és most nem ők vannak a középpontban.

Nem nehéz ezt megoldani, persze nem tudni, hogy mi volt a "válópör" valódi oka, bár gondolom Te mondtat ki az áment.

A kapcsolatok kialakulása során és a befejezésekor is mindig a nő dönt, ezt tény!

16. Jocika
2008. dec. 1. 12:01
Szerintem is a számváltoztatás a legjobb megoldás, és azt is lehetőleg letitkosítani, közös ismerősöknek felhívni rá a figyelmét ha keresi őket, ne adja meg nekik.
15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Tipke)
2008. dec. 1. 11:59
Szerintem tokmindegy, mit ir. Te tudod ugyis csak, h mi az igazsag. Szerintem ha ir, alapbol el se olvasd, torold ki. Az ilyenek meg gyerekek, onbizalomhianyos alakok. Majd talal valami masik csajt (elore sajnalom a not :)), es arra telepszik ra.
14. Tipke
2008. szept. 30. 19:31
Hát eddig ugy volt h ha irt nem válaszoltam neki! De most ugy felidegesített h nem állhattam meg szó nélkül. De ezentúl ha ir ne válaszolok neki! Találjon ki nyugodtan amit csak akar hordjon le bárminek nem fog érdekelni!!!
2008. szept. 30. 19:24

Sztem ne foglalkozz vele,ha nem regálsz neki vissza a sértéseire,akkor előbb-utóbb le fog állni!

Ha ő ír neked valamit,és Te reagálsz vissza,azt hiszi,akkor beszélgettek,ami nem jelzi a kapcsolat végét!Én ezt csináltam,egy hónapig írogatott,aztán úgy eltűnt,azóta sem hallottam róla!Ennek már 3 éve...

2008. szept. 30. 19:20

kb. 4500 Ft-ért lehet számot változtatni. Bemész a szolgáltatóhoz, és hoppsz, már kész is a dolog. Ennyit megér, nem?


Egyébként meg magadban kell tisztáznod a dolgokat. Mert ezek szerint, még fontos neked a véleménye, ha így meg tud bántani.

11. Tipke
2008. szept. 30. 19:16

Smsben...

de nem tok mit tenni vele!!!!Már irtuk neki h nem az enyém a teló, haverom felhivta s még mindig nem fogja fel h mi van!!! Azt mondja h hallott rólam dologkat jelzem 200kmre van tőlem közös ismerősünk nincs... s azt irta h hallotta h mien ribanc lettem!!! Érdekes 7 hónapja van barátom akibe halájosan szerelmes vok, s ő ezt nem tudja elfogadni!!!

2008. szept. 30. 19:15
Közönség vagy a hülyeségeire, azért nem hagyja abba.
2008. szept. 30. 19:13
Felveszed neki a telefont? Vagy msn-en? Szigetelődj el Tőle.
2008. szept. 30. 19:12
Remélhetően csak egy agyilag fejlettlen feltűnési viszketegségben szenvedő éretlen "kisfiú"-ról van szó, akinek csak nagy a szája. Biztos Te voltál neki az első, és nem tud uralkodni az érzésein.
2008. szept. 30. 19:09
Senki többet????? Már nem tok vele mit tenni? Most azt mondta bosszút áll mert nem köszöntöttem fel szülinapján... egyáltalán nem érdemelte meg!!!
2008. szept. 30. 18:48
Hát az a baj h nehéz szót érteni vele... Próbáltuk szépen- fenyegetőzött... Próbáltuk durván- még durvább lett vagy egyszerűen csak mosolygott...
2008. szept. 30. 18:39
B verzió, ha tettlegesen zaklat, fel kell ám jelenteni szépen, a rendőrségen, avagy a helyszínen rendőrt hívni. Ilyenkor szép nagydarab rendőröket szoktak küldeni. Attól majd összemegy ici-picire, és meggondolja, mikor fenyeget legközelebb.
4. ce8b002a07 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2008. szept. 30. 18:34
Ez mindíg esetfüggő, hogy milyen ember a másik, hogy miért szakítottatok. Nem biztos, hogy azért zaklat, mert epekszik utánad, lehet, hogy olyan sérelem érte a szakításkor, amin nem tudja túltenni magát. Ezt meg kell próbálni tisztázni vele, mert jobb a barátság. Ha nem megy, vagy egyszerűen nem lehet szót érteni vele, cseréld le a telefonszámaidat, és titkosítsd, vagy egyszerűen ne vedd fel a telefonjait. Hang a névhez->néma. Ha nem mutatkozik be a telefonja, egy hívást se vegyél fel, ami nem mutatkozik be. Meg fogja unni. Türelem :)
3. 12e6471c08 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2008. szept. 30. 18:30
Reagálj Te is agresszívan és durván mert másképp úgysem fog leállni. Akadályozd meg idoben mielott még komolyabbra fordulna a helyzet.
2. denique (válaszként erre: 1. - Tipke)
2008. szept. 30. 18:28

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. A kérdésedre nehéz választ adni. Gondolom próbáltad már megbeszélni vele normálisan, haragosan stb.

Minden ember más bánásmódot igényel, másból ért.

Remélem, megoldódik a problémád.

2008. szept. 30. 18:26
Már több mint 7 hónapja szakítottam a voltommal s még mindig zaklat de egyre durvábban? Nem tom mit tegyek vele... S.O.S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook