Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egerben milyen feltételekkel csinálnak laparoszkópiás petevezeték elkötést? fórum

Egerben milyen feltételekkel csinálnak laparoszkópiás petevezeték elkötést? (tudásbázis kérdés)


14. bdioda
2012. júl. 25. 14:04
köszönöm mindenkinek! majd megírom, mire jutottam!
13. karmicpixie (válaszként erre: 4. - Bdioda)
2012. júl. 18. 10:42

Anyukámnak is megcsinálták. Neki velem együtt 2 gyerkőce van.

Lehet hogy van valami korhatár, próbálj meg utána járni a nődokidnál.

Azért arra készülj fel, hogy a műtét után fájhat ott ahol a laparoszkóppal dolgoztak.

12. salabakter (válaszként erre: 8. - Bdioda)
2012. júl. 18. 10:42
Ha nincs egészségügyi indoka,egyáltalán nem finanszírozza a TB.
11. Csilluskam (válaszként erre: 9. - Bdioda)
2012. júl. 18. 10:42

Akkor könnyű dolgod lesz, pont a múltkor mondta, hogy nagyon sok dolgot meg lehet kerülni, csak akkor zsebbe kell fizetni :) persze jóval kevesebbet :D

Rábízhatod magad nyugodtan :D

10. Csilluskam (válaszként erre: 8. - Bdioda)
2012. júl. 18. 10:41

Sajna nem, nekem isaz orvosom mondta, mert nekem szülés után lett volna megcsinálva, programozott császárra készültünk, így ingyen lett volna, de ha nincs más tervezett mütéted, akkor sajna...


Vannak kiskapuk, ha magán dokid van, írhat más diagnózist(pl.akut petefészek gyulladás)és akkor ingyen megcsinálják :D


Megkérdezhetem ki a dokid, és akkor írok privit, hogy merd-e bevállani :D

9. bdioda (válaszként erre: 6. - Csilluskam)
2012. júl. 18. 10:38
én Zsoltinál szültem mindkét gyerekemet :D
8. bdioda (válaszként erre: 5. - Csilluskam)
2012. júl. 18. 10:38
köszönöm! őszintén, olcsóbbnak gondoltam. mindenképp megkérdezem a dokimat, ha megyek legközelebb rákszűrésre. olvastam néhány ilyen témájú fórumot, az alapján gondoltam kevesebbnek az önköltségi részét. de ezek szerint tévedtem.
2012. júl. 18. 10:35
Gyöngyösön azt hiszem 40.000 Ft a költsége
2012. júl. 18. 10:34
Mindenképpen keress hozzá orvost, Varga Zsoltot ajánlom, szerintem, és mások szerint is ő a legjobb ebben(tudom másban van rá panasz), van 2 orvos, akit semmiképp ne keress meg ezügyben!
2012. júl. 18. 10:33

Nincs már sem korhoz, sem gyerekszámhoz kötve, , ha nincs tervezett hasi műtéted 1 éven belül, akkor beadás után 6 hónap a várakozási idő.

100.000 Ft felett van az önköltségi része.

4. bdioda (válaszként erre: 3. - Salabakter)
2012. júl. 18. 09:53
én úgy tudtam, ma már nincs gyerekszámhoz kötve. lehet, rosszul tudom? :(
3. salabakter (válaszként erre: 2. - Bdioda)
2012. júl. 18. 09:48
Két gyerek után még nem csinálják meg,csak ha mindkettő császáros volt.De még talán akkor sem.
2012. júl. 18. 09:03

sziasztok! szeretném megcsináltatni ezt a műtétet, érdekelne, Egerben csináltak már ilyet valakinek? mik a tapasztalatok? egy ismerősöm szerint inkább menjek el másik intézménybe. de akkor hol érdemes ezt a beavatkozást megcsináltatni?

nem szeretnék több gyereket (két csemetém van) és ez jó megoldásnak tűnik számomra.

köszi, ha írtok!

2012. júl. 18. 09:00
Egerben milyen feltételekkel csinálnak laparoszkópiás petevezeték elkötést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook