Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ebben az évben szeretnék babát:) Ha te is szeretnél csatlakozz! fórum

Ebben az évben szeretnék babát:) Ha te is szeretnél csatlakozz! (beszélgetős fórum)


79. Vicuske (válaszként erre: 78. - Wanita77)
2011. ápr. 5. 14:40
:( Akkor nem tudom. Tényleg nem kerestem még konkrétan rá, hogy akkor megcsináltatom. De most már érdekel.
78. wanita77 (válaszként erre: 77. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 14:38

El kezdtem keresni, de vagy csak régit találtam és 2009-es az utolsó dátum, amit be lehet írni vagy angol nyelvűt, ahova regisztrálni kell. :(

Azért még keresgélek.

2011. ápr. 5. 14:25
Írd be a google-be hogy jónás nap kalulátor és sokat kiad. Ott le is írják, hogy hogy kell nézni. Még nem mentem ennyire bele a témába, csak tapasztalatokat olvastam.
76. bcb6de9272 (válaszként erre: 74. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 14:24
Én a kalkulátorokat szoktam nézni, számomr azok jók...
75. wanita77 (válaszként erre: 74. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 14:17
És azt hogy kell nézni és hol pontosan? Engem is érdekel, én lányt szeretnék.
74. Vicuske (válaszként erre: 72. - CsillagTM)
2011. ápr. 5. 14:12
Sokan írják, hogy nekik bejött, és kb ugyanennyien hogy nem. Ki kell próbálni. Pár hónap múlva valószínűleg megnézek pár kalkulátort és ha van egyezés a különböző kalkulátorok által írt időpontok között, akkor elhiszem hogy az lesz a napunk. Mert nagyon szeretnénk hogy fiú legyen.
73. bcb6de9272 (válaszként erre: 72. - CsillagTM)
2011. ápr. 5. 14:07

Szia

sajnos nem értek hozzá...nem tudok segíteni neked, hogy vagy?

72. CsillagTM (válaszként erre: 52. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 14:01

nekem is PCO-s ciszta, mind2 petefészek... :S


amúgy csajok, a Jónás-napról mit tudtok?

71. bcb6de9272 (válaszként erre: 58. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 13:49

Rozskenyér nagyon jó, igaz ln nem fogyózöm, de azt eszek, mert az laktat és finom..a fehér kenyér nem jó, a bélbe ragad....

nekem a fogamat csinálják, csajok ha fogyni akar valaki járjon fogdokihoz, igen lefog fogyni:)

Én mióta járok diéta van, húst alig eszek, mert nem tudom rágni...de félre téve a viccet, jó néha egy kis méregtelenítés.)

Halott valaki a káli teáról?

állítólag az nagyon jó fogyasztószer is és méregtelenít, sőt akinek a vérnyomással gond van azon is segít.

2011. ápr. 5. 13:45
sziasztok látom nincs itt senki, most ráérek picit beszélgetni:)
69. Vicuske (válaszként erre: 64. - Wanita77)
2011. ápr. 5. 12:26
Az tök jó áron van. A teherbeesés nővelő hatását eddig nem hallottam, de lehet hogy benne valami igazság. Ha fogysz az is javítja az esélyeket, így össze lehet kötni. :D
68. Ejjjka (válaszként erre: 67. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 12:25
Elhiszem. A legnehezebb dolog a várakozás.
67. Vigyorex6 (válaszként erre: 66. - Ejjjka)
2011. ápr. 5. 12:13
A barna változatát célszerű. Jó lenne már ha vére én is elkezdhetném a diétát... :S
66. Ejjjka (válaszként erre: 65. - Wanita77)
2011. ápr. 5. 12:09

számomra nélküle megáll az élet :D

Na és a rizs? Azt mennyire szabad enni? Mert a rizi-bizi is favorit nálunk.

65. wanita77 (válaszként erre: 63. - Ejjjka)
2011. ápr. 5. 12:03
Én is imádom a krumplit, ma is azt főzök ebédre.
64. wanita77 (válaszként erre: 62. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 12:02
Én Káposztásmegyeren lakom és itt nálunk van egy jó kis Fitt kuckó, ott tornázom, a zumba is itt van. A fitt-ball 1000 Ft/ alkalom egy óra. És állítólag segít a teherbeesésben, azt mondta, az oktató. :)
63. Ejjjka
2011. ápr. 5. 11:40
Igen, én is olvastam, hogy az a fontos, hogy a szénhidrátot tudjuk csökkenteni. De annyira nehéz, mert pont az ezeket tartalmazó ételekért vagyok odáig. Kenyér és krumpli nélkül nagyon nehéz kibírnom. A kenyér még ok, mert áttértem teljes kiörlésűre, na de a krumpli.... az ritkábban, de marad :)
62. Vicuske (válaszként erre: 61. - Wanita77)
2011. ápr. 5. 11:38
Hol fitt-bal-ozol? És mennyiért, ha kérdezhetem. Ahhoz nekem is lenne kedvem, otthon van is egy labdám és azon szoktam tornázgatni.
2011. ápr. 5. 11:35

Igen, fontos az egészséges táplálkozás, én is igyekszem, bár nem kell fogynom. Reggel ajánlom a citromot frissen facsarva pici vízzel cukor nélkül éhgyomorra, utána fél óráig nem lehet enni. Ez nagyon jó vitaminbomba, és lúgosít is, ami nagyon fontos!!!

Én most narancslevelet is magam csinálok, facsarok és azt iszom meg, meg sok zöld teát. Sajnos a krumplit eszem, mert nagyon szeretem, de azért módjával és sok zöldség, gyümölcs.

Én hetente kétszer sportolok, egy zumba (latin tánc) és egy fitt-ball, imádom és nagyon feltöltődöm tőle!

60. Vicuske (válaszként erre: 59. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 11:34
Tudom. Rengeteg helyen olvastam már hogy mit lehet és mit nem, úgy hogy ne hirtelen fogyjak, mert ugye az se jó. Nem két hét alatt jött rám, tehát nem két hét alatt akarom le se adni. Szépen lassan, de kitartóan, sok mozgással. Jelenleg összeállítottam egy listát a kedvenc salátáimból és azokat fogom megcsinálni. :)
59. Vigyorex6 (válaszként erre: 58. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 11:29
Fehér kenyér stop, tésztából csak durum, tea és 100%-os gyümölcslé, húsokból a kevésbé zsíros, lehetőleg bőr nélkül, sajna krumpli elhagyás. Nem árt utánanézni...
58. Vicuske (válaszként erre: 57. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 11:24
Én is erre gondoltam, hogy a kenyeret meg a tésztákat fogom vissza. Nehéz lesz, mert nagyon szeretem a tésztát, de az ügy érdekében bármit. Mellesleg fogyni se ártana. Mozogni meg mindenféle képp kell. Nagyon bízok benne hogy rendben lesz minden.
57. Vigyorex6 (válaszként erre: 56. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 11:15
Kajában egy fontos dolog van!!! Hormonok és vércukor szempontjából fontos, hogy úgy étkezz, hogy csökkented a szénhidrátot (ch). Én azért nem kezdem el, mert akkor hazudnának az eredményeim. Utána akarom elkezdeni...mellette mozogni kell, bármi jó, ami kicsit is átmozgat. Az életmódváltás 60% esély, ha bármi van a gyógyszer kiegészítőleg 40%.
2011. ápr. 5. 10:39
Én 4 évig szedtem. Hízni én is híztam, de most elkezdtem figyelni az étkezéseimre, meg minél többet mozogni. Remélem hogy nálatok nem lesz nagy baj, és minél hamarabb boldog kismamák lehettek.
55. Ejjjka
2011. ápr. 5. 10:28
Én 6 évig szedtem fogamzásgátlót. Nem tudni, hogy attól vannak-e gondok, de van rá esély. Főleg, mert elég sokat híztam tőle.
54. wanita77 (válaszként erre: 50. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 10:26
Köszi, lehet, hogy majd elmegyek.
2011. ápr. 5. 10:20
Nekem soha nem voltak ilyen jellegű bajaim. Remélem a fog.gátló se okoz semmit.
52. Vigyorex6 (válaszként erre: 51. - Vicuske)
2011. ápr. 5. 10:14
Én 5 évig, de nekem valsz más gebasz is van. Műtöttek is összenövésekkel. Ki tudja mennyire vagyok átjárható és mellette Pcos gyanú, ami IR-rel jár. A Pco-s cisztáim adottak, kérdés, hogy ezek hormontartalmúak-e. Mellette az agyalapi mirigy termeli a hormonjainkat és ha valami nem oké, akkor nem jön létre a terhesség, avagy megfogant a baba, de egyes hormonértékek miatt bekövetkezik a vetélés.
2011. ápr. 5. 10:11
Mennyi ideig szedtetek fog.gátlót? Biztos annak tudhatóak be ezek? Csak kíváncsiskodok, mert most egy kicsit megijedtem.
50. Vigyorex6 (válaszként erre: 49. - Wanita77)
2011. ápr. 5. 09:54
Egyébként ezt teljesen egyszerűen megtudják nézni. Kérsz egy laboros beutalót az orvosodtól. Aztán elmész a ciklusod 3. napján és megküldik az eredmény. Nézik a peteérést elősegítő, a beágyazódásért felelős, a férfi, stb..hormonokat. Tb-re csinálják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook