Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » E-konyv; E-Book fórum

E-konyv; E-Book (beszélgetős fórum)


1 2
6. Cippora (válaszként erre: 3. - 5674644b5d)
2011. dec. 20. 17:04
Igen igazad van abban is,hogy drágák a könyvek,de nekem hiába küldtek e-mailen keresztül,elkezdtem,de abba is hagytam az olvasását.Nekem így nem élvezet,és a szemem is megfájdul :( inkább spórolok igazi könyvekre,vagy erre-arra ajándékba kérem...
5. arrival (válaszként erre: 1. - Divinatoire)
2011. dec. 20. 17:03

Itthon nem tudom ennyire elterjedt.

Londonban 10 emberből 9 azt olvas a metrón. De az itthoni emberek nem tudják elképzelni, hogy ott az emberek órákat utaznak egy nap a munkahelyre (én pl. 3 órát egy nap, és az csak a közlekedési eszközön ülés), ezért hasznos ez a könyv.

4. Cippora (válaszként erre: 2. - Angelgirl8588)
2011. dec. 20. 17:02
Egyetértek :)
2011. dec. 20. 17:02

Nekem van e book readerem és szeretem, a könyveket meg letöltöm ingyen (ne tessék megkövezni):)

Valóban jobb talán hagyományos könyveket olvasni, de sajnos nekem nincs lehetőségem x ezer ftért könyveket venni, mert annyira nem megy jól. A könyvtárakat meg nem szeretem, mert a szórakoztató irodalomban évekkel vannak lemaradva. Ezt úgy értem, hogy megjelenik mondjuk egy Új Lőrincz L László könyv és talán egy év múlva meg is lesz nekik is, de inkább a soha a reális...

2011. dec. 20. 16:57
Én jobban szeretem a kézzel fogható, régimódi könyvet :) Az illatát semmi se kárpótolja :) Nekem nem kénye E-Book olvasó, semmi pénzért. Szerintem még annyira nem is elterjedtek, bár ezt annyira nem tudom...
2011. dec. 20. 16:55
Mennyire elterjedtek Magyarorszagon az E-Konyvek? Szeretnek E-Book olvasot venni valakinek de nem tudom, hogy mekkora az e-konyv kinalat otthon. Ti szoktatok E-konyvet venni? Legyszi segitsetek. Koszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook