Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Durva dolog történt az éjjel, mi lehetett az? fórum

Durva dolog történt az éjjel, mi lehetett az? (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. 3f2a864951 (válaszként erre: 36. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 8. 15:47

A hollywoodi agytrosztok hatasara. Volt egy joindulattal is csak B-kategoriasnak nevezheto film a Bermuda-haromszogrol, amelyben ez a hely az elatkozott, demoni lelkek pokla volt es ugy szedtek aldozataikat, hogy "telefonon" hivtak fel embereket, halott rokonaik neveben, akik ezen a helyen tuntek el (gondolom muholdas telefonjuk volt, vagy feltortek a telefontarsasag halozatat).


Ha valaki megkerdezne, miert nezek ilyen szemetet, a valasz az, hogy neha szeretem a fejemet fogni es szornyulkodni...

43. Regin_a (válaszként erre: 35. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 15:46
Aha, látom már hogy nincs a neveden
42. gigi> (válaszként erre: 26. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 15:46
Pont ezt akartam írni is.Velünk is előfordult már számtalanszor,hogy szülinap,és névnap alkalmából az adott telefon társaság küld egy köszöntő sms-t.Persze,minden megtörténhet semmi sem lehetetlen.
41. Regin_a (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2013. febr. 8. 15:44

elég valószínűtlen, hogy ő lenne az előfizető"


Ez nem derül ki az indító részböl


Egyszerűbb lenne felhívni a szolgáltatót hogy van-e iylen szolgáltatása


WEB oldalakon van amelyiken van, ha regisztrált az ember és megadja a születési dátumait

40. f1e23b97ee (válaszként erre: 36. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 8. 15:43

Általában az emberek a szellemek jelenlétét az éjszakához kötik. Valószínű azért mert az éjszakának van egy misztikus hatása.


De én is azt hiszem, hogy a szellemek, ha léteznének napközben is ugyanúgy tudnának jelezni, mint éjszaka.


Úgy gondolom legnagyobb részben ez azért van, mert éjjel az emberek nagy része a sötétség miatt fél utána járni a dolgoknak. Napközben, ha egy tányér vagy kanál leesik a szárítóból, kimennek a konyhába megnézik és rájönnek arra, hogy rosszul volt elhelyezve. Éjszaka viszont már egy szellem tevékenységének tulajdonítják, ha ugyanez megtörténik.

2013. febr. 8. 15:39

Idézet a nyitó hsz-ből:

"Reggel kérdeztem hogy mi volt az, és azt mondta hogy a matávos telefon világított és az zenélt és amikor megemelte a kagylót, abbahagyta."


A matávos telefon akkor világít és zenél, ha hívás van, de akkor sem játszik olyan dallamot, ami nincs beleprogramozva. Ez meg olyat játszott... na, erre varrjatok gombot!

38. 7a5f2ffe7d (válaszként erre: 1. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 15:39
Nem kell félned, mert a jelzés csak kedveskedés volt és figyelemfelkeltés. Semmi sem utal arra, hogy ártani akarna neked.
37. f1e23b97ee (válaszként erre: 34. - Pan Dóra)
2013. febr. 8. 15:36

Én soha nem tapasztaltam még semmiféle olyan dolgot eddig aminek ne lett volna reális magyarázata.


Vagy inkább úgy mondom, mindig addig mentem, még ne találtam volna meg a megoldást a dolgokra.


Sajnos mint minden embernek nekem is haltak meg hozzátartozóim, olyanok is akik igen közel álltak hozzám, de egy sem látogatott meg a halála után.


Én ezért azt gondolom /persze, ha majd az ellenkezőjét tapasztalom, biztos máshogy fogok erről nyilatkozni/ hogy aki akar hinni a szellemekben azok számára léteznek is.


Az ember egy jól összerakott valami, aki olyan dolgokat is be tud beszélni magának, ami elvileg nincs is, csak akarjon hinni benne.


Ha velem történik ilyen telefonos dolog, ráfogom arra, hogy üzemzavar történhetett, és tovább nem foglalkozom vele. Az elektromos ketyeréknél egyébként sem ritka, hogy ilyen előfordul.

2013. febr. 8. 15:29

Miért gondolja bárki is, hogy ha bármi megmagyarázhatatlan dolog történik, az akkor már mindjárt a túlvilági rokonainknak tudható be?

Én erre gondolnék utoljára.

Ha így is lenne...mért pont az elektromos készülékeken keresztül üzennének, homályosan, hogy az embernek találgatnia kelljen.

Miért pont éjjel, amikor úgysem vagyunk beszámíthatóak.

35. cfa6b883d8 (válaszként erre: 26. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 15:29

Ezen is gondolkodtam már.De mivel apukám nevén van a vezetékes telefon, így kizárt, és még csak közelében sincs a születésnapja az enyémnek...

Ráadásul este fél 11 kor?...hm..

34. Pan Dóra (válaszként erre: 32. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 15:25

Számtalan dolog van, ami a realitás talaján állva nem magyarázható, de attól még van. Nekem a Matáv vagy nemtom, most mi, soha nem szokott "kedveskedni". Nem szeret?! :'(...

A mobiltársaságom viszont sms-t küld, nem pedig éjszakai zenékkel riogat.

33. michelle.r (válaszként erre: 32. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 15:18

Kizárólag érveltem :P. Arról, hogy miért nem valószínű, hogy a szolgáltató volt. Másrészt ha ők voltak, aligha éjjel 11-re időzítik - ez P.R szempontból sem lenne túl jó ötlet.


Nyilván én sem tudom, hogy mi történt. Tőlem egyébként nagyon nem áll távol a gondolat, hogy a fizikai világon túl létezik egy más fajta is. Találkoztam már nem egyszer emberi érveléssel meg nem magyarázható dolgokkal.

32. f1e23b97ee (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2013. febr. 8. 15:09

Igazad van nem írtad.


Viszont érveléssel sem próbálkoztál. Szívesen meghallgatnám mire gondolsz mi történhetett.


Már csak azért is, mert lehet előbbre jutna a kérdés feltevője is, ha véleményedet elmondanád és nem azt szólnád le, aki legalább megpróbál valami reális megoldást keresni az ügyben.

2013. febr. 8. 15:07
Nem szabad gúnyolódni a szellemvilágon. Van, aki nem hisz benne, de attól még van. És igenis, szeretteink időnként kinyilvánítják, hogy gondolnak ránk. Már több topicban írtam a téma kapcsán a nagymamámról. Halála után 6 évig "őrzött". Ott volt mellettem, éreztem az illatát. Ő tudta, amit az élők nem: beteg vagyok. Amikor végre orvosi kezekbe kerültem, eltűnt - örökre. Isten áldja a jóságáért!
30. michelle.r (válaszként erre: 29. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 15:01
Ezt írtam volna?
29. f1e23b97ee (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2013. febr. 8. 14:58
Persze, persze sokkal valószínűbb, hogy egy elhunyt hozzátartozója hívhatta :)
28. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 14:58
Talán egy születésnapi szolgáltatása a Matávnak.
27. michelle.r (válaszként erre: 26. - F1e23b97ee)
2013. febr. 8. 14:57
Nem lenne rossz az érvelés, ha nem az derült volna ki az írásából, hogy még együtt lakik a családjával, s ez esetben elég valószínűtlen, hogy ő lenne az előfizető. S ennél még valószínűtlenebb, hogy olyan figyelmes a telefontársaság, hogy az ingatlan valamennyi lakójának születésnapját nyilván tartanák ;)
2013. febr. 8. 14:51

Előre bocsájtom nem hiszek a szellemek létezésében.


Mikor nekem születés vagy névnapom van, aznap általában én is szoktam a mobiltelefonomra kapni egy szöveges üzenetet, az adott telefontársaságtól.


Nem történhetett meg ebben az esetben is az, hogy a telefonos cég így köszöntött?


Mielőtt mindenféle szellemet, tündért vagy egyéb mesebeli alakot vélnél felfedezni a dologban, meg kellene kérdezned egy olyan előfizetőt aki szintén ennél a telefonos társaságnál előfizető, járt-e már hasonló módon. Lehet meg is oldódna a rejtély.

25. 3f2a864951 (válaszként erre: 22. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 14:27

Szerintem nem nez hulyenek senki, max. vannak olyanok, akik hisznek egyfajta szellemvilag letezeseben, mert nagyon nehez azt elfogadni, hogy halalunk utan semmi sem marad belolunk, hogy nem var egy "masik" elet a fizikai test megsemmisulese utan.


Pedig volt olyan ido, amikor nem voltunk, s lesz olyan, amikor mar nem leszunk.


(Mar ha az ido az emberi letezes alapja...)

24. mandella (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2013. febr. 8. 12:44

hm, tegnap éjjel nálam is kopogtattak :)

de az is lehet, hogy csak álmodtam

2013. febr. 8. 12:39
-kell
2013. febr. 8. 12:39
azt viszont nem vágom hogy ha az emberrel valami furcsa történik, akkor miért kell már egyből hülyének kell nézni..
21. cfa6b883d8 (válaszként erre: 18. - Csipkerózsika)
2013. febr. 8. 12:38

értem.köszönöm a választ.

rosszat abszolút nem éreztem.

csak megijedtem mert mint mondtam előtte ilyet nem tapasztaltam.

20. cfa6b883d8 (válaszként erre: 17. - C6973617d3)
2013. febr. 8. 12:35
egyáltalán nem agyalok...nem tehetek róla hogy eszembe jut....
19. mese (válaszként erre: 10. - 7a23ed9179)
2013. febr. 8. 12:30
42 napot töltenek itt, utána el kell szakadniuk.Ha nem sikerül, még azt hiszem ugyanennyi napot töltenek itt (ebben nem vagyok biztos) de ha akkor sem megy, akkor megrekednek.
2013. febr. 8. 12:16

Előfordulhat, hogy az elhunytak így "köszönnek", de ettől igazán nem kell félni. Gondolnak rád és körülöttünk vannak, ez jó.

Ha olyasvalami vagy valami lenne, ami rossz szándékú, azt éreznéd...

17. c6973617d3 (válaszként erre: 14. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 11:55
Ezért van az, hogy ilyeneken agyalsz, holott biztos vagyok benne, hogy semmi közük halott szeretteidnek hozzá.
2013. febr. 8. 11:47

Egy rádióaktív pókkal bármi megtörténet ;) Bájdövéj, Boldog szülinapot!

:)

2013. febr. 8. 10:55

Én is sajnálom nagyon de sajnos ez történt.:(

És igazságszerint ő minden egyes nap eszembe jut valamiről.:(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook