Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dupla szűzek! fórum

Dupla szűzek! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 23. 19:00
Én is szűz vagyok.. hát rám ebből nem sok minden igaz, az aszcendensem skorpió, na az már sokkal inkább. Viszont amit Castellina írt, ez tényleg igaz, h néha jobban meglátok dolgokat a háttérben és a vezéregyéniséges cucc is, még egy tesztbe is kijött, amit felvételi miatt csináltattak velünk pszichológussal.. de az alap szűz tulajdonságok, mint rendszerető, visszafogott és hasonlók nem igazak..:)
2011. jún. 22. 20:56
Szűz jegyű vagyok. Sokszor a helyzet adja a viselkedésemet is. Jól ismert baráti társaságban be nem áll a szám, de ismeretlenek között bizony lesütött szemű kislány vagyok :)
2011. jún. 22. 10:20

a szüzek temperamentuma általában flegmatikus, némi melankóliával fűszerezve


és ez nagyon jó, mert érzelmileg nehezen lehet őket kibillenteni az egyensúlyukból


ezért objektívan szemlélik a világot, sokkal jobban meglátják a dolgok mögött húzódó valóságot


könnyebben meglátnak, átlátnak dolgokat, mint a többi temperamentum, mert azokat az érzelmeik vezérlik


a szüzek ezért általában többre viszik, a legtöbbje vezéregyéniség, vezető beosztásban


pl akiket ismerek szűz férfiakat, szinte mind vezető..

9. Castellina (válaszként erre: 8. - Trixxxi0918)
2011. jún. 22. 10:16
igen, ez rám is jellemző..
2011. jún. 17. 11:31
Én is szűz jegyű vagyok, hát visszafogott kifelé nem vagyok, de azért marcangolom magam, földhöz ragadt vagyok és én is nehezen bízom meg emberekben, főleg,hogy a jó szívemet szeretik kihasználni. A családomért, páromért,barátaimért tűzbe megyek. Hűséges vagyok, de nagyon kell szeretni ahhoz,hogy kimutassam mit érzek :)
2011. jún. 16. 09:56

Én is szűz vagyok, és rám is a visszafogottság jellemző. Viszont ez nem jelenti egyben az unalmasságot. Sőt, ez inkább izgalmas, ha valaki nem mutat meg egyből mindent.

És igen, a szűz akkor tárulkozik ki, ha teljesen feloldódott, saját tapasztalat :D


Sokszor azon múlik a személyiség, mi az ember aszcendense. Az a legmeghatározóbb!

2011. jún. 15. 11:56
Sziasztok!Én Szűz jegyben születtem,minden vagyok,csak nem visszafogott,nyugodt unalmas jó kislány!Viszont anyukám is Szűz,rá viszont érvényesek ezek a jelzők....
5. hcs2
2011. jún. 15. 09:36
nekem skorpió párom van, és szűz létemre hasonló a temperamentumunk:))
2011. jún. 15. 09:22
nem vagyok jóban velük.
2011. jún. 15. 09:21
A szüzek visszafogott emberek. Ne várj tőlük tüzes, pörgős életet. Azt az oroszlánoktól várhatod el. A szüzek ellenben megbízhatóak, nyugodtak, ami másnak néha unalmas. Én szűz vagyok és már megkaptam párszor, hogy unalmas jó kislány. Épp ezért a hasonló temperamentumú emberek társaságát keresem, akik ezt tudják értékelni. Családcentrikus, megbízható, reálisan gondolkodó, már már földhözragadt emberek. Szeretik a rendet, tisztaságot, általában igényesek. Szeretik a praktikus, funkcionális, egyszerű dolgokat.
2. hcs2 (válaszként erre: 1. - 76cc21754a)
2011. jún. 15. 09:14
én szűz vagyok, és igaz amit írnak, hogy nehezen oldódik fel, de ha érzi, hogy megbízhat a másikban akkor hűséges akár egy életen át...
2011. jún. 15. 09:10
Van-volt valakinek szűz jegyű vagy dupla szűz jegyű barátja? Milyenek az életeben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook