Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dunaújvárosiak segítsetek fórum

Dunaújvárosiak segítsetek (beszélgetős fórum)


2012. jan. 22. 13:47
( hely )
8. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - Murva)
2012. jan. 22. 13:46

egész türhető haj...

csak mielőtt a lakást megvenné/d kérdez rá a rovarokra, csotányokra...arra sürven előfordul föleg a a DUNA part közelébe..

de ne a tulajtol kitől veszed, hanem a szomszédoktól kérdezd meg, hogy milyen sürven van rovarirtás...

7. murva (válaszként erre: 6. - Pici Manócska)
2012. jan. 20. 21:52
Köztársaság út,Hangulat út,Római krt,tudod,hogy milyen helyek,itt találtam amiket meg akarok nézni.
6. Pici Manócska (válaszként erre: 5. - Murva)
2012. jan. 19. 17:40
szíveen.....
5. murva (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. jan. 19. 17:15
Köszi a hasznos felvilágosítást
2012. jan. 19. 17:04

kertváros ( csikágó) semikép se...

Az egész város távhős, csak 1-2 gázal füthető lakás van, de az 15-től kezdődnek, többnyire beépített tetőtéri lakás...

5 Millió kevés egy lakásra, 6~7 kell az aljához.

Béke város rész, vagy Technikum-ban keres, az első panelek, a második tégla építésű 4 émeletesek.

Házat, mármint kertes házat meg nem fogsz találni 20 -as latt...

3. murva (válaszként erre: 2. - Tita80)
2012. jan. 19. 16:51
Dunaújvárosi vagy?
2012. jan. 19. 16:46
Sztem a Rómain, meg a kertvárosban ne vegyél,de ez csak az én véleményem. Amúgy fogalmam sincs hol vannak gázos lakások, ha van ilyen
2012. jan. 19. 16:43
Szeretnék venni Dunaújvárosba egy egy szobásnál nagyobb,lehetőleg gázos,de semmi esetre sem távhős lakást,5 mill körül.Amiben a segítséget kérném,minden városban van olyan rész amire azt mondjuk,hogy "jaj ott ne vegyél mert...."ugye nem kell folytatnom,aki ismeri a várost kérlek írjátok meg hol ne?A hirdetésekben csak távhős vagy házközponti fűtéses lakásokkal taliztam,hol vannak gázos lakások a város melyik részén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook