Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dunakeszi élményvár fórum

Dunakeszi élményvár (beszélgetős fórum)


2011. aug. 15. 20:06

Mi a mai nap voltunk. A személyzet tényleg érdekes. Aki a belépőt adta, elég flegma csajszi volt. A zene miatt nem halottam, hogy zsetont hol lehet kapni, erre úgy reagált, mintha hülyéhez beszélne. Olyan ügyintéző stílus volt. A mai fiatal csajsziknál elég gyakori ez a stílus. Bent a büfés csajszi is flegma volt unott arccal. A fiúk normálisabbak voltak. Bár az egyik szerintem másnapos volt. Elég vörös volt a feje, és a szeme. Nagyokat ásítozott gondolom bootolt még a rendszer egy végtelen ciklusban.


Ennek ellenére jól éreztük magunkat mert igazából nagyon nem zavart az 1-2 lányka stílusa. A gyerekek kifulladásig játszottak. Mi nagyok találtunk ping-pong asztalt, volt biliárd, több csocsó kicsiknek nagyoknak.

A büfé rendben volt, jó volt az étel. Az ital drágább egy kicsit, ebből többet fogyasztanak leginkább a kölkök. Mi vittünk be vizet, amit nem szabad. 2 negyed literest. De vettünk is a büfében, amikor ettünk(ezt persze a büféből).


Nem tudom milyen szolgáltatást kellene még nyújtani, hogy valaki jól érezze magát. A mi kölkeink 4 és 7 évesek maximálisan jól érezték magukat. Igaz mi nem tudtunk játszani, mert mászkáltunk utánuk folyamatosan. De ott volt pl. a focipálya, csocsó amivel elvoltunk velük egy kicsit.


Amit hiányolok az a kevés ülő alkalmatosság. Van néhány babzsák ami kevés és elég nehéz kikászálódni az 5 percenkét elszaladgáló kölkök miatt.

A levegő befújó szerkezetek nincsenek rendesen borítva. A tápcsatlakozó elosztó szintén érdekes. Normál villásdugós megoldás.

A korárlabdánál nem a gyári labdák voltak, talán kézilabdák lehettek. Elég könnyű átdobni a labdát ami pont a nagyon kicsik játszórészének a ugrólóvárába pottyan. Hiányzott a kötélzet ami ezt megakadályozná.

Nem tökéletes a dolog az biztos, de mi ennek ellenére jól éreztük magunkat és nem jöttünk el rossz szájízzel.

Lehet, hogy nem a felső osztályt célozták meg a szolgáltatással.

Én is elég kritikus vagyok mindennek szemben, a fenti írásból talán ki is tűnik, de nekem bejött nagyon. Nem voltak sokat, bár hétköznapon voltunk. A hétvége nem tudom milyen.

2011. márc. 7. 09:40

Én tegnap voltam a gyerekkel, de biztos, hogy soha többet be nem teszem oda a lábam. Elképesztően amatőr és én nem vagyok megelégedve sem a nyújtott szolgáltatással sem a színvonallal.


találtam egy érdekes cikket még, ami közel áll az én véleményemhez:

[link]


"Egy játszóház pont azért lenne jó, mert biztonságos körülmények között, zárt térben, a szülővel egy helyen, de mégsem vele szoros közelségben új dolgokat lehet felfedezni. Uram bocsá' a szülő is le tud ülni, megihat egy üdítőt vagy kávét.

Az egész személyzet tehetetlensége akkor manifesztálódott, amikor véletlen (vagy direkt) megszűnt az áram a hátsó, ugrálós részben. Azon kívül, hogy a hirtelen jött szürkülettől az apróbbak megijedtek, egyetlen helyi ember nem sietett oda a másodpercek alatt leeresztő gumicsodákhoz. Így nagyon magyar volt a helyzet, hároméves lányomat egy 8 éves forma kislány segítette ki, mert az ugráló pont rájuk csukódott. És aztán még hosszú percek teltek el, amikor a helyi lányok és fiúk flegma arccal megjelentek, és nézték a leeresztett ugrálókat.


A többi apróságot már nem is mondom...

3 éves lányom élvezte a délutánt, 5 éves fiam "ne jöjjünk ide többet, anya" összefoglalással lépett ki az épület ajtaján.


A fentiek ismeretében, a leírt körülményekre felkészülve lehet itt jól szórakozni, bár hosszú jövőt nem jósolok a formációnak..."


maximálisan egyetértek!

2011. febr. 27. 18:00
Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de szerintem nem egy nagy durranás a hely!Budapestről eljutni a város szélére egy szenvedés, nem ér meg annyit az egész...
18. babli (válaszként erre: 17. - Fuoco)
2011. jan. 28. 11:51
Örülök,hogy tudtam segíteni :-)
17. Fuoco (válaszként erre: 16. - Babli)
2011. jan. 28. 11:30

Igen, Dunakeszi, Fót, Budapest!


Szerintem a legjobb mégiscsak a nővéremnél lenne, minden adott egy aranyos kis zsúrhoz! :)


Köszönöm, hogy segítettél, aranyos vagy! :)

16. babli (válaszként erre: 15. - Fuoco)
2011. jan. 28. 11:27
Akkor ezek szerint a szűk családi kör akiket meghívnál az mind a környéketeken lakik... nehéz helyzet,meg kell beszélni a többiekkel időben akkor,hogy vállalják e az utat stb...
15. Fuoco (válaszként erre: 14. - Babli)
2011. jan. 28. 11:19
Egyedül a nővéremhez mehetnénk szép nagy nappalival, kerttel, de 50 km-re laknak. Ha más nem, akkor ott tartjuk, de nem tudom a többiek szívesen kocsikáznának-e ennyit.
14. babli (válaszként erre: 13. - Fuoco)
2011. jan. 28. 11:14
Így akkor már értem,az jó lett volna egy kerti parti szerűséggel összehozni,s valaki esetleg a rokonságban akihez tudnátok menni?
13. Fuoco (válaszként erre: 12. - Babli)
2011. jan. 28. 11:07
Nem, társasház, ráadásul áprilisban még elég kiszámíthatatlan az időjárás, ha le is mennénk ide az udvarra a kicsik, köztük az én 1 évesem nem hiszem hogy meg tudja állni, hogy ne üljön mondjuk a nyirkos fűre... De lesz a vendégek között 10 hónapos is, és 6 hónapos is!
12. babli (válaszként erre: 11. - Fuoco)
2011. jan. 28. 11:04
Esetleg nem laktok kertes házban?
11. Fuoco (válaszként erre: 10. - Babli)
2011. jan. 28. 10:47
Sajna ez valóban nehéz. Még áprilisig van időm kitalálni, csak nem szerettem volna az utolsó pillanatra hagyni.
10. babli (válaszként erre: 9. - Fuoco)
2011. jan. 28. 10:44

Hűha akkor nehéz helyzetben vagy :-(

Nálunk csak a keresztszülők voltak itt,meg anyósom.

9. Fuoco (válaszként erre: 8. - Babli)
2011. jan. 28. 10:37
Hát oké, hogy nem feltétlen célszerű sok embert meghívni, de azért a testvéreimet csak meghívnám, és csak ők 10 főt jelentenek... patthelyzet! :(
8. babli (válaszként erre: 7. - Fuoco)
2011. jan. 28. 09:04

Mi nem voltunk még,de azt tudom,hogy van elektromos autó ami 5 percet megy s 200 Ft-ba kerül,gondolom akkor az a zseton.Ezt csak én látom így.


Nálunk az ikreknél se voltak sokan,de én ezt jobbnak találtam mint elvinni őket valahogy hisz ők ezt annyira nem tudják még felfogni,de a tortának nagyon örültek s imádták széttrancsírozni:-)

7. Fuoco (válaszként erre: 6. - Babli)
2011. jan. 27. 22:09

Az a gond, hogy csak a 2 testvéremnél van 3-3 gyerek, plusz mindenkinek a párja. A sógoromnál 2 gyerek plusz a párja, barátnőmnél 2 gyerek plusz a párja! Ez 18 fő! És akkor nem hívtunk meg mindenkit csak a szűk családot és a legjobb barátnőmet! A nappalink egyben van a konyhával és az étkezővel, az egész helység 20nm. A legnagyobb jóindulattal sem férnénk el...


Ezért gondoltam, hogy egy ilyen helyen mindenki jól érezné magát! Ha más nem otthon tartunk egy nagyon szűk ünneplést (nagyszülők és mi) és külön a gyerekeknek egy ilyen zsúrt!


Az 1 év körüliek mennyire érzik jól magukat ezen a helyen?


Mit takar ez a zsetonos elv? Mihez mennyi zseton kell, és 1 zseton mennyibe kerül? Ezt nem találtam meg a weboldalukon! :(

2011. jan. 27. 14:54
Én részemről az 1 éveset nem tartanám ott,biztos élvezi/élvezné,de nekünk jobban bejött mikor láttuk,hogy szétszedi a tortáját s utána mehetett a takarítás :-)
2011. jan. 27. 14:24
1 éves lányomnak szerintetek tarthatnánk ott a szülinapját? Kb 15 gyerek lesz hivatalos a zsúrra, egészen kicsitől a 10 évesig!
4. babli (válaszként erre: 3. - Kristof2003)
2011. jan. 27. 10:21
Köszönöm a segítségeteket,megyek s megsasolom az oldalt :-))
2011. jan. 27. 10:02

Szia!


www.elmenyvaros.hu


A fiam 7 éves és szülinapi bulin volt ott. Nagyon tetszett neki. Van kicsiknek külön csúszómászó labdával, sok ugrálóvár, kis kocsik, stb.

Nézz fel a honlapjukra érdemes. Mi is tervezzünk még majd egy nagy családi napot oda. Igaz nekünk nincs kocsi, de az Auchantól gyalog is 10 perc csak. Dunakeszi körforgalomnál van valahol.

2011. jan. 27. 09:58
A Google-be írd az élményváros és megtalálod.Mi voltunk nagyon jó.Sok ugráló,trambulin,és még sok más játék van minden korosztálynak.Ha 17 után mész,este nyolcig nyitva,még olcsóbb is és 2 év alatt ingyen van.
2011. jan. 27. 09:54

Sziasztok,volt már ott valaki?Mi még nem voltunk,állítólag a dunakeszi Auchan körül van 2 percre.A Google-be beírtam,de nem ad ki semmit szívesen megnéztem volna, hogy hogyan is néz ki.Nagy területű,2 éves kor alatt ingyenes a belépés és 900 Ft/fő a jegy a felnőtteknek,ezeket hallottam ma,s gondoltam amilyen idő van lehet elmennénk vasárnap a gyerekekkel,de azt se tudom merre induljunk,vagy hol van helyileg s bolyongani se szeretnénk.

Aki tud segíteni annak megköszönöm előre is,de az élménybeszámolókat is várom,hogy élvezte/élveztékék e a gyerek/gyerekek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook