Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duciterhesség és szülés fórum

Duciterhesség és szülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Duciterhesség és szülés

1 2 3 4 5 6 7 8 9
141. ea9bff1b44 (válaszként erre: 140. - Kislibu)
2008. jún. 28. 08:48

Csak nem kisfiút vársz?:-)) Amikor én terhes voltam, a fő eledelem a savanyú uborka és a zöldbabfőzelék volt:-)

Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!

140. kislibu (válaszként erre: 139. - Szelorsi)
2008. jún. 28. 07:21
Hát, megpróbáljuk a Norbit akkor. Bár most még ott tartok, hogy örülök, ha valamit megkívánok. Így a terhességgel elment a kedvem nemcsak a főzéstől, de még az evéstől is. Főleg az édességeket nem bírom elviselni (ami azelőtt azért nem igazán volt jellemző). Most jöhet a narancs meg a meggy, mindegy csak savanyú legyen. ;-)
139. szelorsi (válaszként erre: 138. - Kislibu)
2008. jún. 27. 12:25
Azt hogy mennyit fogsz hízni csak rajtad múlik nagyrészt, hogy mennyit kellene azt én pontosan nem tudom. Szerintem ha Norbi módszere szerint étkeznél akkor nem szednél fel a megengedettnél többet, viszont egészségesen is étkeznél. Ha van kedved picit mozoghatsz is, van Rékának kismama tornája. Én 110 kg-san letten terhes és érdekes módon csak 7 kg-t híztam a végéig. A 28. hétig semmit.
138. kislibu
2008. jún. 27. 11:01
Sziasztok! Egy újabb duci kismama van köztetek. 175 cm vagyok, és sajna 94 kg. Most vagyunk a 12. hétben és ráadásul ikreim lesznek. Szerintetek mennyit fogok vagy mennyi lenne a normális hízás? Kicsit dilemmában vagyok, hogy mi a fenét egyek, hogy a végén ne targoncával kelljen a szülőszobára vinni, de a babuk is megkapják, ami nekik kell. Minden egészségek, tápláló, de nem hízlaló ételre kíváncsi vagyok. Köszi előre is!
137. ea9bff1b44 (válaszként erre: 136. - Albertin)
2008. jún. 26. 08:47
NA ennek szívből örülünk!:-)
2008. jún. 25. 21:14
ÉLEK!!!
2008. jún. 23. 16:13

helló mindenkinek


már megint negativ,bocs de most nem tudok beszélni róla,talán holnap...

mindenkinek köszi a drukkot,nagyon aranyosak vagytok

134. albertin (válaszként erre: 133. - Szelorsi)
2008. jún. 23. 16:12
szio és kösz az infót ,kitartást neked,nagyon ügyi vagy.nekem norbi kosztja nem jönne be,mert allergiás vok a kétlábú szárnyasokra.
133. szelorsi (válaszként erre: 130. - Albertin)
2008. jún. 22. 20:13
Sok sikert neked is, bármilyen módszert fogsz alkalmazni! :-)))) Én 15 éves korom óta állandóan fogyózom, de nekem ez az egyetlen módszer volt az, amit nem adtam fel, és amivel valóban le tudtam fogyni. Viszont amint írtam is, sajnos mihelyt visszatértem a régi nasizós vacsikra és a mozgásmentes életmódra bizony a kilók is jöttek visszafelé! :-((((
132. szelorsi (válaszként erre: 130. - Albertin)
2008. jún. 22. 20:10
Nekem a férjem megvette Norbi akkor megjelent 1. könyvét, amit először ő olvasott ki, pedig neki aztán nincs szüksége diétára, aztán ideadta és azt mondta olvassam el és ha ezt betartom le fogok fogyni. Így is lett, úgyhogy én az update módszert alkalmaztam és bizony minden nap mozogtam Duci tréning DVD-re napi 30-40 percet. Akkoriban még sokkal nehezebb volt, mert semmi termék nem volt, csak magamra számíthattam. Most is az update módszert kezdtem el alkalmazni, de könnyebb dolgom van, mint 2005-ben, mert most pl. rendelem az ebédet az updatefood-tól, lehet kapni mindenféle édességeket (puding, Rudi, fagyi), amik megkönnyítik a kajálást. Én 3-as kódú kajákat egyáltalán nem eszek, de a 2-es kódúakat bizony megeszem, ügyelve, hogy betartsam az időkorlátokat. Hát ennyi! :-))) Nem tudom most hogyan fog sikerülni, holnap lesz 3 hete, hogy elkezdtem és tegnap délután ráálltam a mérlegre 4-kg-val kevesebbet mutatott. Ezzel egyébként nem vagyok teljesen elégedett, de azért nem adom fel!:-))))
2008. jún. 22. 19:54

drága gyöngyös és siti


minden elismerésem a tiétek.én is palacsintát szerettem volna sütni,de szerencsére kevés lisztem volt,és igy meghiusult a tervem,paradicsomlevest föztem ,de attóül is patkban folyt a viz rolam.

siti,dehogyis vagy hülye,nagyon jó és gondoskodó anya vagy.

gyöngyös te csak ovatosan ,te is mindent megteszel a csemetékért,csodálatos anya vagy,de gondolj a pocaklakora is,inkább este tegyél-vegyél,épp elég neked a nagy meleget elviselni,remélem azért volt segitséged.

én elkiabáltam,már rozsaszinezek ,ugy tudtam...

130. albertin (válaszként erre: 129. - Szelorsi)
2008. jún. 22. 19:48

üdv szelorsi

van v

bevált fogyirecepted?nekem is lekéne adni 30-40 kg a doki szerint-és szerintem is-de a uram ropogós péksüteményeinek nagyon nehéz ellenállni:)

ráadásul ülömunkát végzek,és meló után már nincs energiám mozogni,a kaját kéne meghúzni.

neked milyen módszerrel sikerült fogynod?

üdv.a

2008. jún. 22. 17:36
Sziasztok! Én is jelentős túlsúllyal estem teherbe 2002. májusában, akkor 109 kg-t mért a védőnő. De szerencsére én sem sokat híztam, 7 kg-t a terhesség alatt. A kisfiam a vártnál 2 héttel korábban született meg 2900 gr-mal és 47 cm-rel. A szülés után nem tudom hány kilóra fogytam le, de a nagy jólétben otthon meghíztam 115 kg-ra. :-((( 2005-ben elkezdtem fogyózni és le is adtam 40 kg-t, de sajnos miután abbahagytam a fogyit java vissza is jött, most épp 95 kg vagyok és 3 hete újra elkezdtem fogyózni keményen. Nekem a terhesség alatt annyi problémám volt, hogy felszaladt a vérnyomásom, de mint utólag kiderült ez csak és kizárólag a dokinál volt, ami azóta is íg yvan, ha orvos mér nekem vérnyomást felmegy 170-re, itthon meg 120/80. Viszont ami biztos, hogy a súlyom miatt volt, hogy sokszor sírtam annyira fájt a derekam, hátam.
128. ea9bff1b44 (válaszként erre: 126. - 363d535da9)
2008. jún. 22. 17:21

Kitartás! Az eredmény mindenért kárpótol majd:-)

Nekem is kijutott a befőzésből, én meggy-cseresznye dzsemmel bíbelődtem, ma délelőtt meg a főzés mellett kókuszos sütit sütöttem. Nem vagyok normális!:-))

127. petka (válaszként erre: 125. - 363d535da9)
2008. jún. 22. 15:32

Szia Gyöngyös!

Köszönöm, aranyos vagy hogy aggódsz értem. A fogyit egyébként nem viszem túlzásba. Csak az első nap volt nagyon rossz, azóta kezd hozzászokni a szervezetem. Ami a próbálkozást illeti, részben igazad van. Nem vagyunk együtt évek óta, de már az első perctől kezdve próbálkozunk. És hozzáteszem hogy én soha életemben nem védekeztem. Így azért egy kicsit más a helyzet. Most meg a drága hazament Afrikába, de ha nemsokára visszajön akkor pótolunk.

2008. jún. 22. 14:54

Albertin, siti: Csak irigykedek rátok a jobbnál jobb programokért. Én a hétvégén főztem, mostam, teregettem, ribizli lekvárt főztem és főleg küzdöttem a meleg ellen. Nálunk tegnap nagy banzáj volt Zsolca várossá válásának x. évfordulójára, de én a házból még kimozdulni sem bírtam.....

Nem baj ezt a 4 hónapot már fejen állva is kibírom!.... Remélem....


Puszi mindenkinek!

125. 363d535da9 (válaszként erre: 119. - Petka)
2008. jún. 22. 14:50

:( Sajnálom!


De azért ne okold magad! A fogyókúrát pedig csak ésszel, mert ha túlzásba viszed, az sem tesz jót a termékenységnek! Különben is még nem próbálkoztok olyan régen, hogy okod legyen kétségbeesni! :)

Nagyon drukkolok nektek!

2008. jún. 22. 07:46

ja igen !ugy volt h megyünk ceglédre,mert bór és laskafesztivál van ,még ma is ott,de aztán változott a program,kimentünk a lánchidra és fől a várba ,elvoltunk ott egész nap.

ma meg uram dolgozik -pék a lelekm-én meg fözők ugy h jövöhétre is legyen ,mert csak hétvégén tudok,mert napközben reggeltől-estig nyomom az igát.

remélem ,h neketk szép kellemes napotok lesz.


u.i.péntekre vártam,de még nem jött meg,ezt az utrogestánnak tudom be,holnap kiderül dokinál.,


puszika gyönygyös,békafül-két aranyos kismama-mi van veletek?

drága siti szorits nekem holnap-hétfö déltán irok

2008. jún. 21. 09:02

Albertin drága! (meg persze Gyöngyös és Petka)

Én speciál mindjárt indulok meggyet szedni a kertbe. Délután jó kis programok lesznek a Múzeumok éjszakája keretében itt a szomszédságunkban, oda mindenképpen elsétálunk. Holnap talán egy kis kirándulás is belefér...

Legyetek mind jók, pihizzetek, csak semmi stressz!

Puszi

122. albertin (válaszként erre: 121. - Petka)
2008. jún. 20. 21:40

sziasztok csajok,üdv petka


az én dokiim is mindig ráfogták a duciságra,pedig nézd meg a siti és gyöngyös gyerekeit,ők is ducin estek teherbe.az a baj h letörik az ember lánya önbizalmát,az ilyen dokoik ,mert ugyebár mindig rákell fogni valamire.


még nem jött meg,de már kopogtat pirike,elég rendesen görcsöl a hasam.

mindenkinek jó hétvégét.

ki mit csinál hétvégén?


puszika mindenkinek.

121. petka (válaszként erre: 120. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 19. 21:43

Köszönöm drága Siti!

Tudod, azért is folytatom mert tényleg rámfér egykis fogyás.(Nem is kicsi) Csak eddig nem volt kedvem elkezdeni, de ez most elég indok ahhoz hogy elkezdjem.Sajnos így 30 felett már érzem hogy kopnak a térdeim, és ez nagyon nem jó. Meg a derék és hátfájás. Szóval erre mindenképpen szükségem van. Csak amikor az én drága jó uram azt mondja, hogy így szeret ahogy vagyok az nem igazán indít el a fogyás útján. Úgyhogy most megvan a dopping.

Remélem igazad lesz a babát illetően, és nemsokára örömhírről számolhatok be.

Puszi, Andi

120. ea9bff1b44 (válaszként erre: 119. - Petka)
2008. jún. 19. 09:26

Petka!

Magadat légyszives ne okold, de ha úgy érzed, hogy jobb neked, fogyózz egy kicsit nyugodtan, de ne vidd túlzásba a koplalást! A baba pedíg hidd el, hamarosan kopogtat. Legyen szép napod!

119. petka (válaszként erre: 111. - 363d535da9)
2008. jún. 18. 21:42

Kedves Gyöngyös!

Köszönöm a gratulációt, nagyon kedves vagy. Sajnos terkaramella bébi még egy kicsit várat magára, mert 8 nap késéssel de megjött a drága mensi. Pedig nagyon szerettem volna jövő februárban szülni, mert mindkettőnknek akkor lesz a szülinapja (34 és 35) Most fogyókúrba kezdtem, mert úgy érzem én is hibás vagyok abban hogy nem esek teherbe. Ez a legkevesebb amit megtehetek azért hogy ezt a drága embert megajándékozzam szerelmünk gyümölcsével.

2008. jún. 18. 21:29
Albertin drága! Fel a fejjel!
2008. jún. 18. 20:10

sziasztok csajok


ugy döntöttem h mégsem tesztelek,mert félreismerhetetlen jelei vannak pirikének:)))

pénteken v szombaton meglátogat engem a kis drága,hétfön meg már mennem kell kontrollba.


üdv mindenkinek

116. ea9bff1b44 (válaszként erre: 115. - Békafül)
2008. jún. 18. 09:00
Hidd el, jobb az ilyen dolgokon gyorsan túllenni!:-)
2008. jún. 17. 20:25
A nyavajás cukorterhelést meg csak halogatom, nem akarózik elmenni, nem is a lehetséges eredmény miatt, inkább az egész procedúra hosszúsága és fölöslegessége bosszant, de asszem nem nyavajgok, inkább túlesek rajta, el is megyek pénteken. Nna, ügyesen meg is győztem magam... :)
114. békafül (válaszként erre: 113. - 363d535da9)
2008. jún. 17. 20:22

Jaj, tudom, ahogy haladunk előre, egyre apásabb a zuram, nagyon lánypárti volt sokáig, aztán, amikor meglátta a kukit, majd kidurrant a büszkeségtől! Azóta is mondogatja fűnek-fának, hogy neki micsoda stramm kisfia lesz.

24 hetes vagyok amúgy, a hasam már letagadhatatlanul terhes (persze, mint tudjátok, alapból sem volt lapos és kockás), szerintem a végére óóóriási lesz, de sebaj.

Nevünk meg azért nincs még mindig, mert vita helyett inkább pihentetjük a témát, hátha beugrik a tökéletes. Csak már én kezdek türelmetlenkedni, pedig van még 4 hónap...

113. 363d535da9 (válaszként erre: 107. - Békafül)
2008. jún. 17. 11:54

Köszönöm a gratulációt!

A férjeden meg ne csodálkozz! Majd, ha meglesz a bébi és átéli az apaság örömeit, akkor nagyobb lesz a hajlandósága a további babákhoz! Én márcsak tudom!!!! :)


Hanyadik héten jársz?

Vigyázz magatokra! Kiváncsi vagyok a kis pocaklakód nevére! (Nem könnyű megtalálni a legmegfelelőbbet.)

112. 363d535da9 (válaszként erre: 104. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 17. 11:51

Gratulálok a kitűnő bizonyítványhoz! És kívánom, hogy maradjon ilyen 9-10 év múlva is!


Én sajnos a középső fiam bizonyítványával nem dicsekedhetek (10-es gimnazista), pedig ennyi idősen (meg még 2-3 éve is) tudott hasonlót produkálni. Most megnyugtatott, hogy ezt ugyan "elcseszte", de ne aggódjak, mert ez a kutyát se fogja érdekelni. Majd nézzem meg jövőre! - Remélem lesz mit megnézni! Kutyaütő egy kölyök, a kőkemény kamasz kor végén. Most vele a legnehezebb, de nem tudok rá haragudni - neki ezt azért nem mondtam.


Szumma szummárum: Mégegyszer gratulálok és kívánom, hogy még sokszor töltsön el a büszkeség!!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook