Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ducin már nem kellek senkinek? fórum

Ducin már nem kellek senkinek? (beszélgetős fórum)


1 2
12. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - F8e22117e7)
2011. aug. 11. 12:05
Hidd el.. nem a duciság a lényeg! Én sem vagyok vaságyastól 45 kiló. Sokáig elhittem, hogy ezért nem találok senkit, hogy csak azért akarnak kihasználni. Aztán megismertem a páromat, aki úgy szeret, ahogy vagyok :) egyszer az életben felülkerekedtem magamon, és bejött. Ráadásul amióta együtt vagyunk, akaratlanul is fogyni kezdtem. Most tartok kb. -6-7 kilónál. Aminek én örülök, mert tényleg nem volt ez tudatos nálam, egyszer csak megjegyezték, hogy "jéé, te fogytál?" Ez adta meg a kezdőlökést :) igaz a párom sérelmezi néha, hogy el fog tűnni a szerinte szép fenekem, mert már most is nagyítóval kell keresnie :) szóval ne add fel..! Mert tényleg az a megoldás: ha szerinted a duciság az ok.. változtass kezdetben étrendet. Már ennek is meglesz a látszatja. De amíg magadat nem fogadod el, más sem fog elfogadni.
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - F8e22117e7)
2011. aug. 11. 11:59

3 hónap nagyon kevés idő, és olvasva az első bejegyzésed úgy érzem, hogy görcsösen akarsz egy kapcsolatot. Viszont ahhoz, hogy hiteles kapcsolatod legyen, Neked is hitelesnek kell válnod, tehát változtass az életeden, hiszen csak Te tudsz.

Ha a duciságodat tartod problémának, vagy kezdj diétába, mozogj! Hidd el, hogy a lelkednek is jót tesz, felszabadítja az energiákat. Kicsit most meg kell nyugodnod, és lelkileg is összeszedni magad! Nem leszel mindig magányos. Tudod...attól, hogy valaki kapcsolatban él, még lehet magányos. Viszont attól, hogy egyedül vagy, még nem kell magányosnak lenned. Az élet szép, csak lásd meg benne a jót, neveld rá a szemed.

Ne görcsölj, nehogy úgy járj, mint aki túlságosan szorít egy léggömböt, ami kipukkad. Az álmokkal ugyanez a helyzet. Ha csendben leülsz, rád száll a boldogság. Higgy benne! Sok szerencsét! Kívánom, hogy boldog légy! :)

10. Suhi (válaszként erre: 8. - Fel a fejjel)
2011. aug. 11. 11:56
Én se mondhattam volna másképp :) Ugyanezt gondolom.
9. Szilvamama (válaszként erre: 1. - F8e22117e7)
2011. aug. 11. 11:53
Az a 3 hónap nagyon kevés, ne siettess semmit! Eljön a te időd! :)
2011. aug. 11. 11:52
Miért maradnál egyedül? A duciság nem ok. Viszont, ha látják rajtad, hogy a súlyod téged is zavar ne várd el mástól, hogy érdekesnek, izgalmasnak találjon! Először magadban tegyél rendet, utána mehet a párkeresés. Egy mosolygós, kiegyensúlyozott, kedves nő kelti fel a férfiak figyelmét. És van aki a teltebb idomokat keresi!
2011. aug. 11. 11:51
Mennyire vagy duci? (((Illetve nem lenne jobb esetleg egy ilyen nehéz korszak után "rendbe tenni" magad, lelkileg, stb, és utána szerelmesnek lenni?)))
6. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - F8e22117e7)
2011. aug. 11. 11:51
Nyugi!Meg fogod találni azt az embert,aki Téged így szeret!Kitartás,pozitív hozzáállás!!:-))
2011. aug. 11. 11:51
Mindig azt mondják h zsák a foltját... ne add fel... biztos jelentkezik majd olyan aki úgy fogad el ahogy vagy!
2011. aug. 11. 11:50

nagyon sok duci barinomnek van parja, es boldogok!!! eskuvo lesz, meg jon a masiknal a gyerek!! pedig olyan messze volt tole 10 eve, mint mako jeruzsalemtol.


ugyhogy nem az alakkal van a baj, hanem az onelfogadassal. ha csak az a baj, hgy duci vagy, akkor sportolj, elenkebb leszel, magabiztosabb, es a valtozasok megindulnak. Benned!!

2011. aug. 11. 11:50

Szia!


Ne keseredj el, hidd el megtalálod még "ducin" is a megfelelő partnert, csak türelemmel várj!:) Eljön egyszer, mikor nem is várod a nagy Ő:) Mit csinál a volt férjed? Ne hagyd magad!:)

2. melindike (válaszként erre: 1. - F8e22117e7)
2011. aug. 11. 11:50
Hidd el nem maradsz magányos... lesz, aki pont így fog szeretni! ;)
2011. aug. 11. 11:48
3 honapja élek külön a férjemtől.szertnék ismét szerelmes lenni.jelentkeztem többféle társkeresőbe is de nem ir senki csak néha néha van egy egy érdeklődő és azok ha megtudják hogy duci vagyok nem jelentkeznek többé.mostmár mindig egyedül maradok?nagyon magányos vagyok,ráadásul a volt férjem is keseriti az életemet :-(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook