Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Droghasználó? fórum

Droghasználó? (beszélgetős fórum)


16. tuskoledi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 04:10
Én a helyedben nem tanulnám, nem érdekelne.
2022. máj. 16. 21:09
Köszönöm szépen mindenkinek 🙂
14. 23f06ac886 (válaszként erre: 9. - C85d1d200b)
2022. máj. 16. 11:59
A szívott heroinnak, illetve hasisnak vannak ilyen végelzáródási mellékhatásai. Amikor a funkciónális izomreflexek összeköttetése megszakad neurotranszmitteszerekkel.
13. 23f06ac886 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 11:50

Amiket felsoroltál iskolapélda a szociálpatológiai képzéseken.


Inkább az a kérdés fogalmazodik meg, hogy te miért volt fogékony egy személyiség közeledésére?

2022. máj. 16. 10:44
Köszönöm szépen 🙂
11. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 09:42
Szerintem ez a téma, amit inkább kerülj, mint tanulj...
2022. máj. 16. 01:20

Minek pazarolsz ra idot?

O nem akar felallni.

9. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 01:06

Befosott?

A heroinozosok szoktak ilyet produkalni, de ahhoz nagyon kemenyen kell tolni.

Alkoholistanak is elorordul, de sokkal kevesbe, es kB az utcan megtalaltak es a halal kozott.


En alkohol problemakkal kuzdok. Sulyosan. Lwtartoztattak ugy, hogy nem is emlekszem ra miert, vagy hogyan, de nem szartam magam ala.


En mar hallottam meredek sztorikat az AA klubban, es lattam eleteket szetesni. Lehet segiteni olyanon, aki akarja. De aki hazudokeg maganak is, azt ott kell hagyni.

2022. máj. 15. 22:49

“ de a fű óránként kell neki, ráadásul éjszaka is”


Ez idáig volt hihető.

7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 22:32
Mindegy. Ha csak a fele igaz, mindenkiről jobb hogy megszabadultál tőle.
2022. máj. 15. 20:34
Nem kattogok rajta, csak sajnálom szegényt. Meg tanulom is a témát...
2022. máj. 15. 20:19
Köszönöm szépen, ez nagyon szép válasz volt. Igen gondoltam h egy nem függő párt kapaszkodónak gondol..
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 20:18

Ezt a sok hülyeséget hogy lapátoltad így egybe?

Mondjuk még mindig jobb, mint a bugyis cikk.

3. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 20:05

Ezt innen nehéz eldönteni...

De azt gondolom, hogy nagyon jól tetted,hogy kiléptél ebből a kapcsolatból.

Súlyos függő,jelenleg,amit bevall az marihuána és gyógyszer.

Már ennyi bőven elég, hogy ne lehessen vele normális kapcsolatban élni,ráadásul az, alkohol és a kokainfüggőségből más függőségbe került,szóval valszeg ha ezeket elhagyná is keresne újabbat.

Valahol mélyen biztosan normális életre vágyik,ehhez 'tiszta " társ kell,de úgy tűnik a függőség áll nyerésre.

2022. máj. 15. 19:59

Szia fi!


Fogalmam nincs, nem is értem, minek kattogsz ezen.


Amúgy enyhén szólva túl van tolva a sztori.

2022. máj. 15. 19:56

Sziasztok!


A történet a következő:


Volt egy párom, akivel megismerkedtem, s közöltem h droghasználók kizártak az életemben. Akkor cigarettát szívott.


Elcsábított, majd összejöttünk.Nagyon rendes volt velem végig. Igazi gentleman. De fura volt, néha mozgáskordinációs zavara volt.


Kiderült, 3 újját nem érzi, állítólag gerinc sérve van, hiányzik a fél veséje, s bél szakadásra is műtötték.


Egy idő után bevallotta h kokain és alkohol függő volt, de letette, megjárt mindent. 4 éve tiszta. Az oka az volt h elvették a jogsiát. Azóta mindenen megfelelt, újravizsgázott, s újra van jogsia. 3 naponta 3 napot töltöttünk együtt, de csak nála, néha kirándultunk de mindig sietni kellett. Aztán azt mondta néha füvezik. Kiderült h xanaxozik is, napi fél levél. Letette a xanaxot közben, de a fű óránként kell neki, ráadásul éjszaka is. Este és hajnalban 2-3 spanglit elszívott. Azt mondja az nyugtatja, tud tőle aludni.


De, volt h éjszaka arra ébredtem h nagyon vert a szíve, volt h össze-vissza vette a levegőt, volt h berezonált a teste. Minden nap, ritka volt ha nem, reggel hányt, volt h befossott. Napi egy orrcseppet elhasznál allergiára fogva. Van h piros kiütések jönnek ki rajta, allergiára fogja. Hangulat ingadozásai lettek. Amit nemtudtam követni. Nem volt dolgokban fix döntése, változtatott mindig(hiva menjünk, mikor).


Semmitől volt h dührohamot produkált majd bocsánatot kért. 4-szer üzenetben kidobott mert nemtudott elérni telefonon, másnap azt mondta ne foglalkozzal vele. Amikor nem voltam ott, telefonon mondott dolgokat rólam amit beképzelt magának, s nem hitt nekem h nem úgy van. Sikeres ember, céget alapított, megold mindent. De mintha hiányozna belőle az empátia. Jutalmazó vásárlásmániája van.


Barátai akikkel találkoztam mindnek van köze a droghoz.


Ott hagytam, ez nekem nem jött be.


De az lenne a kérdésem h jól gondolom h hazudott, h nem csak marihuánát szív, van valami más is?Esetleg csak a jogsi visszaszerzéséig bírta ki?


Másik kérdésem, h a drogfüggők miért akarnak olyan párt aki nem az?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook