Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Mandel József ESG-vizsgálata fórum

Dr.Mandel József ESG-vizsgálata (beszélgetős fórum)


11. AVEGA68 (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2014. ápr. 12. 13:44
Én 2 éve voltam Miskolcon Mándel J. -nél ESG vizsgálaton,meglepően pontos térképet adott a jelenlegi és még ki nem alakult betegségeimről étel összeférhetetlenségeimről is pl.: CT/ultrahang vizsgálat kimutatta régebben több csigolyám közötti "SI rések" beszűkülését és korai meszesedést itt nem mondtam semmit erről,de még a pontos csigolyák számát is meg mondta az orvos,sőt azóta a lejjebb lévők is romlottak.-ja és volt 1 bal térdemben 1 ínszalag részleges szakadás,2évvel ezelőtt de a kórházi ultrahang nemm utatta ki ,de itt a vizsgáló utalt arra ,hogy valami probléma van a bal térdemmel. Elmentem MR vizsgálatra és teljes szalagszakadást diagnosztizáltak nálam...Kimutatta hogy sárgabarackot és szilvát ne egyek és tényleg gyerekkorom óta nem tudom ezeket megenni ,mert olyan hasfájás tör rám hogy még mentőt is kellett hívni egyszer amikor barackból sokat ettem. Magas máj-funkciót valamilyen májbetegséget is diagnosztizált,noha addig semmi baj nem volt a májammal,2 napra rá belázasodtam kiderült 1 vírus megtámadta a májamat és vért is vettek tényleg magasak voltak az értékek 5x annyi mint a normális.A koleszterin,vércukor "boldogsághormon" stb. szintemet is kimutatta vérvétel nélkül A stressz magas szintjére is utaltak s tényleg eléggé nagy stresszben dolgozom ez is igaz volt .Számomra 100% -ban működött igazak a "leletek" . Az összefoglaló jelentésben ajánlott életmód-étkezési és ajánlott természetgyógyászati étrend-kiegészítők használatával jobb a közérzetem azóta még az influenza/nátha is elkerült. Tehát megéri az árát én hiszek benne,ajánlom mindenkinek, főleg akinek a túlterhelt háziorvosok nem találják a betegségének eredetét!Itt legalább az keresés irányát megmutatják.
2012. okt. 4. 20:44
Tegnap voltam ESG vizsgálaton Miskolcon. Vizsgálat előtt megkérdezte az orvos, hogy mik a panaszaim. Mondtam, hogy majd Ön megmondja, nem mondok semmit. És megmondta!!!Tényleg ott vannak problémáim, amit a vizsgálat mutatott, hajszálpontosan igaz minden. Vannak olyanok is, amikkel nem voltam orvosnál, tehát azt még vissza sem kereshette a rendszerben esetlegesen. Szóval ajánlom mindenkinek, egy kis anyagi ráfordítással, 15. 000 Ft. hosszútávon gondolkodva sokat spórolhat.
2012. ápr. 26. 14:11
2012. ápr. 26. 14:10
2012. ápr. 26. 13:56
6. Emmus51 (válaszként erre: 5. - Emmus51)
2012. ápr. 26. 13:55
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/uzs3P54jF4s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
2012. ápr. 26. 13:54
2011. márc. 20. 22:33

Ezt találtam:


[link]

2011. márc. 19. 13:21
Érdeklődni szeretnék, hogy vette-e már igénybe valaki az Életszerviz szolgáltatásait. Mik a tapasztalatok?
2011. márc. 18. 16:35
Halihó! Senki nem járt ehhez hasonló vizsgálaton?
2011. márc. 18. 13:33

Várok hozzászólásokat, hogy valakinél végeztek-e már ilyen vagy hasonló vizsgálatot. Mennyire pontos diagnózist tudnak ezzel a módszerrel adni.

A vizsgálat az alábbi:

"A vizsgálat könnyen elvégezhető, teljesen fájdalommentes, veszélytelen és azonnal értékelhető eredményt ad. A berendezés azonnali információt szolgáltat többek között a hormonszintekről, különböző biokémiai összetevőkről, mint például a cukor, vesefunkciók, koleszterin, elemzi a test-összetételt, kimutatja a szervezet elsavasodásának mértékét, kimutatja a daganatos megbetegedésre való hajlamot, megbecsüli a csontritkulás mértékét, sőt, a központi idegrendszer ingerület-átvivő anyagainak szintjét is, melyből nemcsak a stressz mértéke, de a lelki állapot is megítélhető."

A vizsgálat ára: 15 eFt


Szerintetek érdemes megcsináltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook