Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Lenkei Gábor vitaminjairól mik a tapasztalatok? fórum

Dr. Lenkei Gábor vitaminjairól mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 6. 22:07

Kipròbàlltam a Dr Lenkei vitaminokat 1 hònapja szedem őket ès a vèrnyomàs tabletàbbol eddig 1cszemet ettem most meg csak felet eszem mivel helyre àllt a vèrnyomàsom nem magas,a cukorbetegsègemre 2 fèle tabletàtt is elhagytam nem szedem ès nagyon jòl èrzem magam.Az inzulinbòl pedig a 10 egysèg helyett elèg csak a 8 egysègnyi.

Ja ès a Lenkei vitaminjai előtt hosszù ideig rossz alvò voltam csak 4 òràkat tudtam aludni,amiòta Lenkei vitaminjait szedem rendessen tudok aludni 7 òra hosszàt.

Szòval nekem bevàllt a vitamin,nem fogom abba hagyni.

Inkàbb vitaminokat szedek mint a gyògyszerekkel mèrgezzem magamat.

Csak egyett bànok hogy mièrt nem keztem màr el előbb szedni a Lenkei vitaminokat.

Nekem segit minden vitamin benne van amire a szervezetemnek szüksège van.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2022. ápr. 30. 07:10
Köszi a részletes tájékoztatót figyelembe veszem.
12. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 29. 13:44

Semmi baj nincs a Lenkei vitaminokkal. Nem rosszabbak és nem jobbak mint a hasonlók.


Mindegy mennyire jó egy vitamin, a gyomorsav legalább a felét kinyírja, a másik fele pedig küzdhet a felszívódási problémáiddal, ami garantáltan van. Mint általában mindenkinek.


Olyat keress, ami nyálkahártyáról szívódik fel, az közel 100%-ban fel is tud szívódni.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2022. ápr. 28. 19:16

Miért szerinted ezek a Dr.Lenkei Gábor vitaminjai miért nem jok?


Írhatsz a kov.email címre


farkasarnold1996@gmail.com

10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 18:44
A helyedben természetes kivonatokat szednék inkább. Sajnos neked nem lehet privit írni. Tudnék miről, de ide nem írom ki.
9. 55Judit (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2022. ápr. 28. 18:41
Ne azt írd hogy minden kiegészítő szintetikus, hanem hogy te csak olyat ismersz. Én pl. szintetikust be se szednék.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Janszi)
2022. ápr. 28. 18:22

Köszönöm szépen a választ, én úgy gondolom kifogom próbálni, mert bízom és hiszem hogy segíteni fog rajtam is csak idő kérdése.

Inkább szedek Dr.Lenkei Gábor vitaminjait mint gyógyszereket amikkel eleve mérgezem magamat.

7. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 17:51
Volt egy kollégám,alzheimeres volt a neje sajnos,volt olyan,hogy munkából hazaérve állva találta a fotel előtt,mintha le akarna ülni,de nem bírt,remegett,megkérdezte tőle a kollégám,hogy mióta állsz így itt anyám?nem tudta megmondani.Szóval a kollégám talált rá a Lenkei termékeire,rövid időn belül többet beszélt és jobban mozgott a neje,ennek örömére még faliórát is vett a kollégám.Ennyit tudok csak,a történet több mint tíz éves.
2022. ápr. 28. 13:52

Üzletnek jó, sőt kiváló. Vakbélgyulladás ellen illetve egyéb betegség ellen nem jók.


Betegségek ellen orvos kell.


Prevencióra meg egészséges életvitel.

2022. ápr. 28. 13:03
Egyszer kipróbáltam. Nem tapasztaltam semmi lényeges változást, bár ehhez hozzátartozik az is, hogy egészséges voltam, így inkább csak vitaminbevitelt jelentett, nem terápiás céllal szedtem.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2022. ápr. 28. 11:34
Köszönöm szépen a válaszodat.
2022. ápr. 28. 10:43

Nagyon rég szedtem, nem tapasztaltam semmi különöset. Húgom veséit viszont megterhelte.


Már rég nem használunk Lenkei termékeket.

2022. ápr. 28. 10:43
A könyve nagyon jó. Egy időben tőle vásároltam, aztán találtam mást, jobbat. Mindegy kitől vásárolod, mindegyik szintetikus, a lényeg a hatóanyag tartalom. És az, hogy szinergiában legyenek, tehát egyik ne akadályozza a másik felszívódását.
2022. ápr. 28. 10:28

Sokat olvastam a könyveit Dr.Lenkei Gábornak.

Érdekelne, hogy valaki próbálta e vagy szedi e a vitaminjait.

Mik a tapasztalatok a vitaminok szedése után?

Lehetőleg ,normálisan ha kérhetnem a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook