Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága luxushotelben fogok nyaralni. Minden évben drága... fórum

Drága luxushotelben fogok nyaralni. Minden évben drága... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
46. tumbo2 (válaszként erre: 44. - LBO)
2023. júl. 8. 12:33
egészségetekre-
45. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 12:16
Nnna, megvolt már az utazás? :)
44. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 12:14
Minden évben drága hotelekben nyaralunk, itthon és külföldön is. Persze kapom is érte a megjegyzéseket, de pont nem érdekel. A nyaralás nekünk a pihenésről, szórakozásról, kikapcsolódásról szól. Ezért pedig hajlandóak vagyunk sok pénzt fizetni.
43. timycat (válaszként erre: 37. - Plavalaguna)
2023. máj. 16. 20:28

Aha, hogyne. Ha olvastad és ez jött le az akkor az éleslátás, megint, e témában is.


Amúgy ha már... Dubaiban apartmant venni semmivel nem drágább mint a Balcsin.


A Burj al Arab nem tudom hogy jön ide. Ja tudom, a végletek, megint.

2023. máj. 16. 19:51
Én meg csak olyan helyre szeretek menni ahol sok ember van. Sokfajta. De leginkabb csóringerek mint én. Akkor legalabb nem lógok ki a sorból. Indiába vágyom, meg a sokszínű Azsiába. Ott biztos észrevétlen tudnék maradni. :)
41. plavalaguna (válaszként erre: 39. - Evinene)
2023. máj. 16. 16:49
én pont az ellentéte vagyok, megyek itthon is éétterembe, kvzóba, szóval ha már más osrszágba, kultúrába utazom imádok a helyi piacra kimenni, a helyik kis boltokba, street foodoshoz... egyszerűen beolvadni a helyiek közé :) nem kell kiszolgáljanak, az mindenhol ugyanolyan, az van itthon is
2023. máj. 16. 16:39
Én meg azt nem szeretem ha nem értem és nem tudom mi zajlik körülöttem és engem sem értenek.
2023. máj. 16. 16:11
Nincs baj ezzel mi is minél távolabb minden magyartol ha üdülni megyunk Hollandia Rotterdam Gouda idén volt és picit luxus is volt. Imádom ha kiszolgalnak nyaralaskor ne kelljen már kaját venni a boltban. Étterem plusz reggeli az árban 🥰🥰🥰
38. tumbo2
2023. máj. 16. 13:28
általában két hekket veszünk.kenyér,kovászos uborka van otthon.de láttam olyat,aki a hőségben forró gulyáslevest evett.igaz a halászlé is úgy jó.
37. plavalaguna (válaszként erre: 34. - Timycat)
2023. máj. 16. 11:29

Hja a bakcsinál minden IS olcsobb, meg szipiszuperebb. A dubai burj al arab hotel is. Hat a balaton meg a langis meg a porkolt, az megfizetethetetlen...😂🤣😂🤣


Olvastalak a masik helyen, nincs neked Balaton fobiad??

36. Myra
2023. máj. 16. 09:53
Van ennek valami státusz értéke számodra?
35. Főnix3 (válaszként erre: 34. - Timycat)
2023. máj. 15. 21:57
Talán kicsit hevesebb voltam. 🥴
34. timycat (válaszként erre: 32. - Főnix3)
2023. máj. 15. 21:39
Nem kell ezt így felfújni, bántás meg pláne nincs benne. Egyébként lehet olcsóbban kijön, mintha a Balcsira menne ;)
33. b9e097a9f6 (válaszként erre: 32. - Főnix3)
2023. máj. 15. 21:18

Szerintem is a stílussal van a baj. De kár ezen háborogni. Én a való életben is azt csinálom, hogy fel sem veszem az ilyen dicsekvő hangnemben történő megjegyzéseket. Inkább csak továbbfűzöm a beszélgetést. Ha háborgásra talál, azzal elérte a célját.

Egyébként nem kell ahhoz rengeteg pénz, hogy ne hallj magyar szót. Ha olyan országban, esetleg egy ország olyan részén szállsz meg, ahová nem járnak magyarok, mert nem népszerű, akkor már el is kerülted. Még egy olcsóbb szálláshelyen is.

Én sem szeretem, ha a nyaralásomon magyarok vesznek körbe, pedig szeretem a fajtánkat, csak olyankor változatosságra vágyom. Közben még életemben nem szálltam luxus helyen.

32. Főnix3 (válaszként erre: 27. - Babyapocakban)
2023. máj. 15. 21:09

Hogy miért? Mert egy sznob.

Polgár pukkasztás az egész. Ennyire kivan a magyaroktól ? Szegényke!

Aki kuporgat és hónapról hónapra él, az érezze szarul magát!? Mi értelme?

Nem az irigység beszél belőlem, hanem azokra gondolok, aki csak vágynak rá!

Nem szép dolog ilyet kiírni. Miért nem írta, hogy egy nagyon szép helyre megyek nyaralni, régóta kedvenc helyem, vagy vágyam. Idegen nyelvű ország, úgy érezhetem szabad vagyok,kikapcsolódhatok..., vagy a t@kom tudja...

Miért kell bántani az embereket?

Egy tippem mondjuk van arra, hogy miért jó, hogy nincs magyar nyaraló személy/ek mellette, az idegen nyelven nem érti a kritikát.. :D


Másrészt, érezd jól magad a nyaralás alatt, mert nem kívánok én rosszat, de egy kis alázatot vegyél valahol, mert nem baj, ha van egy kicsi abból is.

31. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 19:34
Egyszer amikor Horvátországban nyaraltam, több magyar szót hallottam, mint horvátot. Olyan érzésem volt, mintha a Balaton feljavított verzióján lennék. Kicsit megölte a hangulatot. Ott ezért is szeretek minél délebbre menni.
30. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 19:11
Jó nyaralást!⛱️
29. Bree25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 18:45

Ha nem celeb vagy és ez itt nem dicsekvés, akkor rendben van.

Nyilván neked ez a kényeztetés magad felé, ha már (gondolom) hajtasz te is egész évben.

Mindenkinek jár egy kis luxus, kinek-kinek igényei/határai szerint.

28. perzsacica (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 15:55
A gyengéid már hegyek.
2023. máj. 15. 14:50

Most miért kell kukorica? Én tökre megértem, ha nem akar maga körül magyarokat. Én is úgy szeretek külföldön lenni. Teljesen ki tud az agyam kapcsolni, ha nem hallok egy ideig magyar szót, meg egyébként is... más okok is vannak.


A luxus meg, aki megteheti, annak miért ne? Elég sokat hozzá tud tenni a nyaraláshoz, ha csodás a környezet és mindenfélével kényeztetik az ember szemét, hasát, testét is a szálláshelyén.

26. Józsibirka (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2023. máj. 15. 14:41
A értem!😀
25. Főnix3 (válaszként erre: 24. - Józsibirka)
2023. máj. 15. 14:41
Csak egyet tudtam alá törni! 🤣🤷🏻‍♀️
24. Józsibirka (válaszként erre: 23. - Főnix3)
2023. máj. 15. 14:39
Mijé nemtucc neki kukorcát?
2023. máj. 15. 14:38

Majd felébredsz az álmodból és a nyálad a kézfejedbe törlöd!

Kár, hogy nem tudok több kukoricát törni alád! Térdre!

22. tumbo2
2023. máj. 15. 14:07
én nyertem egy wellnesst,nagy betűkkel ki volt írva,készült a kormány támogatásával.halálra untam magam,de a kaja az jó volt.nem győztem a pincéreket elhajtani,mindegyik gyertyát akart gyújtani.utálom.igaz,magyart nem igen láttam,inkább németeket.a tulaj neve a lányomnak ismerős volt,valamilyen ingatlanos.
21. Törpilla (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 15. 12:55
Ez jó! 👍🤣
2023. máj. 15. 12:53
Jujj, dehogy is nem magyar,ez csak is magyar mentalitás a dicsekedni akarás.. Örülj magadnak! Meg posztold még ki mindenhová.
19. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 12:36
te akkor nem magyar vagy?
18. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 12:34
tériszonyom van,meg víziszonyom.
2023. máj. 15. 12:22
Jóteszed!, 👍
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook