Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Petróczi István szülész-nőgyógyászról szeretnék véleményeket kérni fórum

Dr. Petróczi István szülész-nőgyógyászról szeretnék véleményeket kérni (beszélgetős fórum)


15. segítőjótündér (válaszként erre: 1. - Sáranénike)
márc. 7. 16:32

Egy olyan orvoshoz biztosan nem mennék, aki 15 éveseket buzdít fogamzásgátló tabletta szedésére ahelyett, hogy a fiúja gumit húzzon. Egy fejlődő szervezetnek nem kéne feleslegesen felborítani a hormonháztartását, meg egyébként senki másnak sem. Több a kára, mint a haszna. Felelősségteljesek voltak, óvszert használtak, mégis belekötött, és erőltetné a fogamzásgátló tablettát, ilyen emberben nem bíznék.


Itt válaszol a lány kérdésére, eléggé felháborító:


https://www . informed . hu/az_orvos_valaszol/petroczi/?article_hid=217640


Nagyon durva, hogy már ott tartunk, hogy ezt teljes mértékben a nőkre hárítják. A férfiból jön ki a sperma, bocsi srácok, de védekezzetek ti, vagy találjanak ki férfi fogamzásgátló tablettát, majd meglátjátok, mennyi káros mellékhatása van. #használjóvszert


Azért erőltetik, mert jutalékot kapnak érte, már csak emiatt se hallgatnék rájuk ebben a témában! Egy jól megválasztott gumi és nincs férfihiszti, sokkal biztonságosabb is.


https:// hormonmentes . hu/2016/01/20/ezt-teszi-a-testeddel-a-fogamzasgatlo/


Ilyen tapasztalatokat olvastam róla:


„Nagyon régi kérdés, és személyes tapasztalatom nincs, de amit a honlapján “büszkén” mutogat, pl:. fogamzásgátló tabletta kérdezz-felelek részben... elgondolkodtató.


Őszintén szerintem nagyon a saját igazát hajtó doki lehet, aki nem fogadja el, hogy a tapasztalatok mutathatnak mást, mint a 20 éve írt könyvek... egyáltalán nem tartom modernnek, és szerintem brutálisan lekezelő, és nem hiszi el sok nő problémáját sem.


Emelett olyat írni, hogy az óvszer kritikusan véd, vagy nem véd inkább a terhesség ellen, de a nemi betegségek ellen jó... érdekes orvos lehet (az idősebbről szól a vélemény).”


„Hormonbizniszük van. Nyomják ezerrel. Az "áldásos" következményeit nem reklámozzák. Mindenre ugyanaz a sablonválasz. Marketing.”


https://www . gyakorikerdesek . hu/egeszseg__nok-egeszsege__8076603-dr-petroczi-istvan-maganrendelesen-jart-mar-valaki


„Idősebbik Petróczi doktor úrról írok véleményt:

Emberileg és szakmailag sem megfelelő. Receptfelírásra mentem, ami 6 ezer Ft, 10 percet voltam bent, amiből 8 az adminisztrálásával telt el, mert nagyon lassan dolgozik. Mivel 3 hónapja szedtem az adott gyógyszert, volt egy kérdésem róla, amivel kapcsolatban szakmailag sem tudott felelni, mint utólag egy másik orvostól megtudtam. Negatív kenet után rá akart beszélni egy komplettebb vizsgálatra 30 ezerért, ami egyáltalán nem volt indokolt, ami szintén egy másik nőgyógyásszal való konzultáció után derült ki. Majd végül a problémámra felírt egy kenőcsöt, amiről a patikába érve derült ki hogy NEM RECEPTKÖTELES!!!! Kicsit fura érzés, mikor a patikus erről felvilágosít. A kérdésem miatt elkért 21 ezer Ft-ot, majd közölte, hogy egy kérdés már konzultációnak számít, és tudja, hogy ezt fájdalmas kifizetni, de ez van, ugyanis akkor 6 ezer Ft, ha leülök és nem szólok egy szót sem, csak a kezembe nyomja a receptet! Majd hozzátette, jöjjön 6 hét múlva hogy felírja a kenőcsöt... (A NEM RECEPTKÖTELES KENŐCSÖT!)

Egy kérdés és egy probléma megbeszélése, vizsgálat, javaslat ami akár fél óra, köszönőviszonyban sincsenek egymással, teljesen rugalmatlannak és etikátlannak tartom ezt a darab-darab és repkednek a 15 ezrek hozzáállást...

Jó szívvel nem ajánlom őt... orvost váltottam! 🙁”


https://www . google . com/maps/contrib/101143798266472106999/reviews

2017. szept. 28. 11:40
Ha esetleg még valaki tud információt, annak örülnék!
13. Sáranénike (válaszként erre: 11. - Andif1)
2017. szept. 28. 11:39
Oké, köszönöm szépen az infót, majd megpróbálom megkérdezni. Szép napot!
12. andif1
2017. szept. 27. 22:06
11. andif1
2017. szept. 27. 22:05

Sajnos nem tudom, hogy ezzel foglalkozik-e. Belinkelem mimdjárt a honlapját, szerintem telefonon meg lehet Tőle kérdezni. Árakban is csak

a szülésèt tudom. Nem olcsó, de nagyon jó szakember.

10. Sáranénike (válaszként erre: 9. - Andif1)
2017. szept. 27. 13:41

Szia! Egyiket sem ismerem, a neten kesesgéltem orvost, aki változókori panaszokkal foglalkozik, így találtam rá a honlapra.

Esetleg tudod, hogy a fiatalabb is foglalkozik ezzel a panasszal??

Vizsgálati árakról esetleg tudsz valamit?

Köszi minden infót!

2017. szept. 27. 11:42

Melyikről szeretnél véleményt? Az idősebbről vagy a fiatalabbról? Apa és fia is nőgyógyász es ugyanaz a nevük.

A fiatalabb Pertróczi doktornál szültem mindket kislányomat. Ő rendel a Hársfa utcában. Kiváló orvos, emberileg is szuper. Az idősebbhez nem volt szerencsém.

Ha bármi kérdésed van, írj.

8. bnedora (válaszként erre: 4. - Sáranénike)
2017. szept. 25. 21:12
Rákerestem, ismerem, de nekem nem jött be anno. Hogy most milyen, nem tudom.
2017. szept. 25. 14:36
Senki más nem ismeri?
6. Sáranénike (válaszként erre: 5. - 4331bba7c7)
2017. szept. 25. 11:41

Szia! Megkérnéd az ismerősöd, hogy mondjon róla többet?

Érdekelne, hogy mennyire alapos, megbízható, lelkiismeretes, mennyire törődik az ember lányával, stb..... szóval minden érdekel, pozitív, negatív

5. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - Sáranénike)
2017. szept. 25. 11:26
Egy ismerősöm fogadta orvosának, elégedett volt vele.
4. Sáranénike (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2017. szept. 25. 10:23

Két cím is van Budapesten: XI. Bocskai út és VII. Hársfa u.

Még nem voltam nála, ezért kérnék információt róla.

Ismered?

3. bnedora (válaszként erre: 2. - Sáranénike)
2017. szept. 25. 10:05
És hol rendel?
2017. szept. 25. 09:33
Sziasztok! Véleményt szeretnék kérni a Doktor Úrról olyanoktól, akik már jártak nála.
2017. szept. 25. 09:30
Dr. Petróczi István szülész-nőgyógyászról szeretnék véleményeket kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook