Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rákóczi István szülész-nőgyógyász fórum

Rákóczi István szülész-nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2008. aug. 22. 21:51

Szia!

Nem tudom érdekel-e, de én most szültem nála.

Én csak jót tudok írni róla.

Nem fog kávét főzni Neked, de ha tényleg szükséged van rá ott lesz Veled.

Hozzám még a szabadságán is bejött a kórházba hogy megkérdezze hogy vagyok.( Nekem be kellett feküdnöm, mert túlhordtam a kicsit)

És amikor elkezdődött a szülés 1 órán belül ott volt, pedig akkor is szabin volt.

Ja és a végsőkig elment hogy a kicsi magától jöjjön.Nem indítja meg csak azért, mert szabin lesz.Én a 42.héten szültem.

Szerintem bármikor elérhető, vagy csak Nekem volt szerencsém.

Remélem tudtam segíteni.

7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - RitaAnna)
2008. aug. 18. 08:55

Én korábban a Szabolcs utcai kh-ban dolgoztam vele, akkor elég vegyesek voltak a vélemények, főleg az anyagiak miatt, és soha nem lehetett megtalálni, de ez nagyon régen volt!

Amúgy általában kedves és rendes volt.

2008. máj. 7. 11:26
Köszi de azt is végigolvastam és pont róla alig ír valaki ill. én vagyok az utolsó kérdező és két napja senki nem válaszolt.
2008. máj. 6. 13:58
Ha szentimrés,akkor inkább menj át a szentimrés topikba.Lehet jobban jársz,több infót találsz és kapsz.
2008. máj. 6. 13:00

Nagyon köszi. Hozzá jártam, ill. járok bár azóta sok nőgyógyászt megkerestem de mivel a Szt. Imrében akarok szülni, ezért vissza szeretnék térni hozzá.

Ezért kérdeztem.

Ha van még valakinek tapasztalata azt nagyon megköszönöm.

Esetleg konkrétumok stb.

2008. máj. 6. 09:57

A Szt. Imrében dolgozik és igen, számíthatsz rá ;)

Szakmailag és emberileg is szuper!

2008. máj. 5. 16:16
Szia! Ő hol dolgozik?
2008. máj. 5. 16:08

Sziasztok!


Mi a véleményetek Rákóczi Istvánról? Nehéz eldönteni egy nőgyógyászról, hogy ha baj van, akkor is ott van-e és bízhatok-e benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook