Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dr. Chein Ligetszépe olaj kapszuláról mi a véleményetek? fórum

Dr. Chein Ligetszépe olaj kapszuláról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 4. 07:46
Annál jobb a vörösfenyőmag olaj kapszula (ami a ligetszépében van ebben is megvan). Bár gondolom azt tudod, hogy ezek a kapszulák arra vannak, hogy támogassák a fogyókúrád (diéta és mozgás), magában nem fognak lefogyasztani.
2015. márc. 2. 20:50
Én szedek ligetszépe olaj kapszulát, bár nem Dr. Chen hanem Epovit, de nem vettem észre hogy fogytam volna tőle.
5. tavasz007 (válaszként erre: 1. - M.norcy89)
2015. márc. 2. 10:31

A fogyás szerintem a világon a legegyszerűbb dolog.

Nem kell egész nap édességet enni, többször kell keveset enni. Kell enni salátát, akár bármi mellé, az kis tányér rukkola, vagy ki mit szeret és kész.

Kis mozgás sem árt.


És én nem vagyok a vékony típus, nem azért mondom, h könnyű! Mindig van rajtam néhány kiló plusz , de amikor látom, h most kicsit több, mint kéne, akkor csoki cukor ki az ablakon, napi 5x kell enni keveset.


Nekem működik!!

4. lilibe (válaszként erre: 3. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 23:31
Ez így van. Kapszulától ne várj fogyást. Mozgás és megfelelő étrend szükséges hozzá.
2015. márc. 1. 23:26
2015. márc. 1. 23:19
Én ligetszépe olaj kapszulát szedek, nem fogyás céljából, de nem is tapasztalok semmi ilyen jellegű hatását.
2015. márc. 1. 22:35
Ezzel a termékkel kapcsolatban,főként fogyással kapcsolatos hozzászólásokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook