Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dorka érkezése fórum

Dorka érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dorka érkezése

1 2
2014. jún. 18. 13:43
Jó volt olvasni!Jó babázást kívánok
2014. jún. 18. 13:42

nagyon izgalmas,és egyben humorosan leirt szülés.


gratulálok,mert nagyon érdekfeszitően irtad le.


sajnos én is hasonlóan jártam,csak nekem 3 napig tartott,mert nem császároztak senkit,csak pénzért!


olyan száraz volt a kislányom teste mint a sivatag!

45 percig stoppoltak,azt hittem nem élem tul a szülést!


a második terheségemnél a fiam meg is halt!


örülök,hogy jól végződött minden!


sok örömet,és jó egészséget kivánok nektek!

5. meoo
2014. jún. 18. 12:05

Győri kórház?Én is ott szültem a lányomat ugyanígy mint Te.Nekünk ebből a köldökzsinór nyakra tekeredésből lettek problémák! A katétert és az oxitocint máig nem tudják ott nélkülözni, SAJNOS!Meg a szabdalást sem! :-(

Második gyermekemet Bp.-en szültem mindenféle szurkálás, fájdalomcsillapító és vágás nélkül,természetes úton.Vigyáztak rá mint a hímes tojásra!Pedig itt is ügyeletes orvosnál szültem,aki egyáltalán nem volt olyan NEMTÖRŐDÖM, mint a győri!

Jó egészséget kívánok Dorkának és Nektek is!

2014. jún. 18. 11:27

Szia!

Gratulálok a Kislányhoz!!!Nagyon ügyesek voltatok az én szüléstörténetem is hasonló,de én nem írtam le ilyen részletesen,mint te!Sokat szenvedtél,neked is nehéz szülésed volt,de legalább te elmondhatod,hogy természetesen szültél én meg 32 óra vajudás után császárral és még együtt sem lehettünk sajnos :((Örülj,hogy végül minden rendben ment!!Kicsit felelőtlen voltál szerintem,amikor elfolyt magzat vízzel,haza mentél az állataidhoz,szerintem az orvosodra kellett volna hallgatnod és sehova sem kellett volna menned,mert bármi megtörténhetett volna!!!!E ezt az apróságot leszámítva,ügyes voltál!!!!Jó egészséget kívánok Nektek :))3,5 h Kisfiú Anyukája :)

2014. jún. 18. 10:32
A baba feje mellett...
2014. jún. 18. 10:21
Miért kell a burokrepesztés, ha már elfolyt olyan nagymennyiségű magzatvíz? Miért mentél haza, ha nincs beilleszkedve a kisbabád feje? A párod is megtehette volna egyedül. Ha elfolyik a magzatvíz és nincs beilleszkedve a baba feje kicsúszhat a köldökzsinór és megfulladhat a baba. Nem véletlenül számolt be a doktornő a körömvágásról:((((. Jó egészséget kívánok!
2014. jún. 18. 09:08
Sokan azt mondják, ahogy múlik az idő, úgy válik egyre szebbé a rossz, egyre könnyebbé a nehéz. Így én még most leírom, jobban mondva megpróbálom leírni a szülésélményemet, mert tényleg igaz a fent említett mondás s én reális képet szeretnék adni mindenkinek, mielőtt túlcsordulnának anyai érzelmeim és csak a jót osztanám meg veletek.

Ugrás a teljes írásra: Dorka érkezése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook