Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányfüstmentes helyek fórum

Dohányfüstmentes helyek (beszélgetős fórum)


12. f1c20677ee (válaszként erre: 9. - Genlips)
2008. jún. 5. 10:43
Hány éve is élsz itt cigitv nélkül?!
11. f1c20677ee (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2008. jún. 5. 10:42
Sziasztok! Én sem ! Nem véletlen hogy a kávézók tulajai be vannak parázva mert nem lesz forgalmuk!
10. winny
2008. jún. 4. 18:12

Szóval megint a "kisebbség".DDDDD


A dohányos aki valamit ad magára nem gyújt rá étkező asztalnál,kisgyerek-ek közelében tilos!

Hálószobában sem.Korházban sem!


Ezt nem lehet törvénnyel szabályozni!


Nagyon felháborító,hogy nagyon sok olyan vonat közlekedik ahol a teljes szerelvényen tilos a dohányzás.Mi is fizetünk a jegyért!

9. genlips (válaszként erre: 2. - Anita123)
2008. máj. 30. 10:29

De még a dohányzók se füstöljenek zaba közben!! Főleg ne más orra alá...

Az én véleményem, hogy nagyon undorító dolog kaja közben füstöt szívni. Nem tudom, hogy alakult ki ez a rossz véleményem, de az egyik legnagyobb bunkóságnak tartom ezt.

És én is alig várom, hogy Magyarországon is bevezessék ezt a törvényt. Ha meg nem, elhagyom az országot :PPP

2007. aug. 9. 23:02
A Főtéri rendezvényeken vágni lehet a füstöt. És sétálni még veszélyes is. Könnyen megéghet a ruha.
2007. jún. 3. 18:08

Oda nem megyegyek.

Kávét,ciginélkül el sem tudok kébzelni.

2007. jún. 3. 16:52
Itt,Kazincbarcikán van egy disco,ahol van egy erkély és az a kijelölt hely.Aki bent dohányzik ,kiküldik oda(engem is kiküldtek már egy párszor)
5. anyafül (válaszként erre: 2. - Anita123)
2007. jún. 2. 19:59
Lesz hátránya is, kevesebb lesz a vendég, kisebb a forgalom. Belgiumban jan.1-töl él a füstmentes törvény, a vendéglök forgalma 25%-al csökkent emiatt.
2007. máj. 31. 14:43
Lehet, hogy törvényileg szabályozzák? Tudnám értékelni. Addig is kerülöm a tuti füstös helyeket. A kecskeméti Műv. Központban , ha ssínházi előadásra vagy koncertre megyek bal oldalra veszek jegyet, mert a jobb oldalon zúdul be a füst a nyitott ajtajú büféből. Viszont jó kis csevihely a könyvtár kávézója. Nincs füstölés és majdnem mindig tele van vendéggel.
3. emily (válaszként erre: 2. - Anita123)
2007. márc. 5. 07:44

Így jártak... :-) Én is cigiztem évekig, de hogy őszinte legyek akkor is utáltam a füstöt. Ha szórakozni voltunk vmi füstös helyen annak ellenéré, hogy magam is szívtam, zavart. Én teljesen egyetértenék vele, ha nyilvános helyen nem lehetne dohányozni Mo.-on sem!


Egyébként most hirtelen egy hely jut eszembe, ahonnan úgy kidobnak, mint macskát sz..ni, ha rágyújtasz. Ez pedig a Bergmann cukrászda Balatonfüreden. :-)

2007. febr. 17. 23:57
Itt(Angliaba)most a nyaron fogjak bevezetni,hogy a nyilvanos helyen tilos lesz a dohanyzas.Nekunk kotelezo lesz megkovetelnunk a vendegeinktol,hogy betartsak!Sokkal jobb lesz igy!Bar a dohanyzok reszere kicsit kellemetlen....
2007. febr. 17. 14:41
Ha tudtok dohányfüstmentes intézményeket, vendéglátóhelyeket írjátok meg!Olyat ahol be is tartják! Én a kecskeméti Katona József Színházban találkoztam ezzel a táblával: NEMDOHÁNYZÓ INTÉZMÉNY. És tényleg nem füstöltek az előcsarnokban és a büfében sem. (a kulisszák mögé nem láttam)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook