Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Digitális oktatás fórum

Digitális oktatás (beszélgetős fórum)


1 2
2020. márc. 22. 19:30

Szia! Az igénytelen iskolák csinálják így. A tanítás a tanár feladata,aki ezért kapja a fizetését. Rengeteg alkalmazás van már a videós órák tartására.

Szerintem írjál az igazgatónak,hogy ez így nem fog menni.

2020. márc. 22. 19:21

[link]


Itt voltak már tapasztalatok.

2020. márc. 22. 19:15

Sziasztok!


Érdekelne,hogy másoknál is úgy megy e az oktatás ahogy nálunk.

Tanárok küldik az anyagot classroomban és Krétán és azt nekem kell a gyereknek megtanítani.

Az új anyagtól kezdve a matekig(amiből seg.g hül.e voltam mindig)vagyis nekem kell a tanárnak lenni ezzel és ha esetleg nem úgy magyarázzok a gyerek mèg majd a jegyeit is lerontja miattam.

Én képzeltem túl sokat,hogy kamerán pl skype-on megy majd az oktatás?21.században én várok túl sokat?

Tényleg érdekelne a véleményetek.Nekem 1 iskolásom van.A másik gyereknél “csak”logopédiát és iskolaelőkészítőt kell tartsak,de vajon hogyan bírja ezt más több iskolással?Illetve azért nem hiszem,hogy elvárható egy szülőtöl akárcsak,hogy neki meglegyen az ehhez való képesítése,nekem ezért se fordult meg a fejemben,hogy a digitális oktatás az ez lesz.Tapasztalataitok érdekelne.Köszi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook