Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi-Tv-s kártyacserénél nem fogadja el a készülék az új kártyát. Tapasztalatok? fórum

Digi-Tv-s kártyacserénél nem fogadja el a készülék az új kártyát. Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


8. kacago325 (válaszként erre: 6. - Kefekötőke)
2010. ápr. 20. 12:13
Frissítették a Digit,ami azzal járt,hogy új kártyát kaptak az előfizetők.Az új kátrtya aktiválása ütközött nehézségekbe.Ez volt a probléma több mindenkinek.
7. TT76
2010. ápr. 20. 11:35
Mi már túl vagyunk a cserén, de csak a Digi központ felhívása után sikerült aktíválni a kártyát!
2010. ápr. 13. 19:43

Elmondaná valaki,hoyg van ez DIGI kártyás akármi ?!

Nálunk most fektetik a kábelokat a városban nem tudom miről beszéltek.

Mit dugtok,meg mikor ,meg hová,meg miért mással dugtok,mármint másik kártyával?

Magyarázza el valaki legyen szives!

2010. ápr. 13. 19:20

Sziasztok én is igy jártam:(

Nekem akkor ezt javasolták rakjam vissza a régi kártyát még nézem a tv és mikor fekszem le cseréljem ki az uj kártyára hátha felismeri a dekoder éjjel:))De nállam nem igy lett reggel felhivtam a digiseket majd átkellet kapcsolnom a digi sportra és ott addig nyomkodott a csajszi valamit hogy végül is sikerült nagy nehezen de kb 10 perc bizti volt:((

Akkor még azt javasolta hogy valami tiszta ronggyal kell megtörölni az uj kártyát meg be fujtam jó nagyon a dekoder nyillásán:))

Gondolom a por miatt:)

Sok sikert:))

2010. ápr. 13. 17:35
Nekem is ez a problémám.Nem ismeri fel a kártyát.Próbáltam őket hívni,de nem sikerült beszélni velük.Már próbáltam kicserélni a két kártyát,hátha fordítva tettem be.Így csak az egyik készülék működik.Tudna valaki tanácsot adni?
3. kacago325 (válaszként erre: 2. - Kenzol)
2009. júl. 1. 15:57
Telefonon ügyintézővel nem sikerül beszélni,100x próbáltam.A számítógépes hang pedig azt mondja hogy várni kell 1 órát hogy felismerje az új kártyát a dekoder.Én vártam egy egész napot,de semmi.
2009. júl. 1. 14:35
Telefonálni kell a szolgáltatónak és ők aktiválják miközbe telefonon keresztül mondják hogy mit csinálj,ezt tapasztalatból mondom,akármi is van írva a levélbe,telefonálni kell.
2009. júl. 1. 14:32
Digi-Tv-s kártyacserénél nem fogadja el a készülék az új kártyát.Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook