Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázzunk együtt :) fórum

Diétázzunk együtt :) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 10. 15:41

Sziasztok Lányok!


Én is csatlakozhatok hozzátok? Nekem igaz, hogy 16 kg súlyfeleslegem van az álom súlyomig. Eddig -32 kg ment le, koplalás és éhezés nélkül február 1-je óta. Ezek az utólsó kilók mennek le a leglassabban, ezért is tűztem ki az álom súlyomat én is Karácsonyig.

Szeretnék Veletek eggyütt fogyni, és tartani a kapcsolatot, ha nem probléma.

Eggyütt könnyebb!

Szép napot Mindenkinek aki ezt az oldalt olvassa.

10. 6b10d58428 (válaszként erre: 7. - 8e163afeff)
2010. aug. 10. 09:23
Utána nézek a jógagyakorlatoknak, mert kíváncsi vagyok rá. Hogy telt a tegnap este?
9. 6b10d58428 (válaszként erre: 8. - Zazie17)
2010. aug. 10. 09:22
Szia! Gyere! Én is örülnék már 5 kg nak is, de -8 jobb lenne. :) Én most kezdtem el, úgyhogy még semmi változás. Ma tornázni fogok legalább egy fél órát. Te, hogy fogyózol?
2010. aug. 10. 07:20

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni.

5 kg-tól kellene megszabadulnom. Ti mióta fogyóztok és hogy haladtok?

7. 8e163afeff (válaszként erre: 5. - 6b10d58428)
2010. aug. 9. 21:12
Az L-C-t én azért kezdtem, mert tuti van egy kis gond a zsíranyagcserémmel, a bőröm is mutatja, no meg vega vagyok, így azért pótolgatnom kell a tápanyagokat. Itthon jógázok, van egy könyvem, meg az 5 tibeti rítust csinálom meg mindig, ennek is nagyon fantasztikus hatása van (van itt is róla fórum, tapasztalatokkal). Krumpliból 10 dkg az adag, de elég is, sok salit eszek hozzá, reszelt káposzta, sárgarépa, jégsali, ilyesmi. Igyekszem 6ig megvacsizni, de ez nem mindig jön össze. Biztos össze fog jönni, ha ennyire szeretnéd!
2010. aug. 9. 18:42
így akartam írni: L- carnitin
5. 6b10d58428 (válaszként erre: 4. - 8e163afeff)
2010. aug. 9. 18:40
Az L- carintinról én is sok jót hallottam. Egy kolléganőm állítólag úgy fogyott vele, hogy nem diétázott. Pezsgőtabletta formájában itta minden nap. Hetekig semmi aztán megindultak a kg. Kicsit hihetetlen, de azt mondta így van. Én nem iszom semmit pluszban csak sok ásványvízet. Van egy csomó torna dvd- m (Norbi, Réka, Alexandra) csak le kéne porolni őket. :) A jóga viszont érdekel engem is. Eljársz vagy otthon jógázol? Mikor vacsizol este? A krumpliból gondolom keveset eszel. Én ma már csak dinnyét szándékozom vacsorára. Remélem jól fogom bírni. Nem is az éhség, hanem a megszokás amit nehéz legyűrnöm, de most már tényleg nagyon szeretném a változást! :)
2010. aug. 9. 17:05
Kb egyforma akkor a leadnivalónk, mert én meg 173 cm vagyok:-) Egy kötött étrendet követek most 21 napig, de azért variálom, ma ez volt: reggeli 2 szelet tk kenyér, kis margarin, zöldségek. Ebéd: durumtészta reszelt sajttal, joghurttal+1 gyümölcsjoghurt, vacsi főtt krumpli joghurtos salival. Meg köztes étkezésekre gyümölcs. Szóval bőséges:-) Jógázok minden nap egy félórát, heti két pilatest is jó lenne beiktatni, de az még nem jött össze. A tejfölt én is nagyon szeretem:-) Te mit mozogsz? Bevetsz még valamit? Én zöld teázok, meg almaecetes vizet is iszok (szeretem az ízét is). Meg elkezdtem szedni az L-Carnitint, még nem próbáltam, de csak jókat hallottam róla.
3. 6b10d58428 (válaszként erre: 2. - 8e163afeff)
2010. aug. 9. 16:07
Szia! De örülök Neked! :) Én 63 kg vagyok és 55 szeretnék lenni. És 162 magas, szóval viszonylag alacsony. Akkor ezek szerint bevált a GI diéta. Én nem nagyon ismerem. Régen Norbival fogytam, de visszajött hamar, mert nem figyeltem. Tornázol valamit? Hogy telik egy napod étel ügyileg? :)
2010. aug. 9. 14:45
Szia, én veled tartok:-) Igaz, már diétázom egy ideje, de együtt könnyebb... Én GI-diétát csinálok, 60 kg az álomsúly, 70-ről indultam, most 66.5 vagyok. És te?
2010. aug. 9. 12:48

Sziasztok kedves fogyni vágyók!

Elhatároztam, hogy megszabadulok a felesleges kilóimtól. Elkezdtem egy naplót, hogy jobban átlássam miket eszem. Magam módszerével gondoltam a diétát amiben reggel eszem egy kevés szénhidrátot (ez max 1 zsemle) ezen kívül sok zöldség, gyümölcs, hal, hús terméket fogyasztok. A tejföl a gyengém azt minden nap meg tudom enni. :) Ha úgy érzed Te is szeretnél diétázni akkor szeretettel várlak itt a fórumon. Biztassuk, segítsük egymást!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook