Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázzunk együtt :) fórum

Diétázzunk együtt :) (beszélgetős fórum)


1 2
2018. aug. 18. 18:09
Szia! Örülök a válaszodnak! Bár, kicsit megkésve olvasom. Azóta belefogtam egy vízböjtbe, mindenféle orvosi és tudományos témát elolvastam róla. A családom nagyon támogat és szépek az eredményeim. 5 kilót fogytam azóta, ma van a 6-dik napom. A méregtelenítésen már átment a szervezet, most a könnyebbik fázisban vagyok.
2018. aug. 12. 13:27

Szívesen!

Írd le nyugodtan mit ettél, mivel vagy bajban,vagy bármi kérdésed van.

Én elértem a 66,8at. Szeretném is megtartani. Sőt,meg egy ici picit fogyni. Nálam az édesség a mumus,mindig kell egy kis süti ez az.

2018. aug. 12. 10:34
A motiváció mellett megosztanánk a napi sikereket, kudarcokat. Együtt könnyebb!
2018. aug. 11. 23:44
Szeretném megkérdezni, hogy volna -e valaki, aki fogyókúra társam lenne. Olyan hölgyre gondolok,aki 35-40 kilótól szeretne megszabadulni. Együtt könnyebb lenne, motiválnánk egymást.
37. Icu-s (válaszként erre: 36. - Felhasznalo1026)
2018. júl. 2. 06:18

Szia :)

Köszönöm a bíztatást,sokat számít . ;)


Nagyon szép eredményt értél el,gratulálok.

Büszke lehetsz magadra így ilyen pici gyerkőc és sajátkezű étrend mellett! ;)


Akkor,ha jól számolom két év alatt ment le ennyi kg nálad? :)


Igen,van két gyermekem nekem is :)

Ők már "nagyok" ,nekem ők már nem "visszahúzó erők" bár igazából sosem voltak. :) Sőt mostmár sok támogatást kapok tőlük is,de sokat hallom azt is,hogy fejezzem be ,mert már tönkreteszem magam.(Ők még nem értik az érzést :D )

36. felhasznalo1026 (válaszként erre: 35. - Icu-s)
2018. jún. 29. 20:20

Szia!


Igazából én akkor kezdtem bele a kemény diétába, miután a kislányom megszületett. Nagyon sokat híztam a terhesség alatt. Kb 20 kilót. Akkor 86ról indultam, most vagyok 68. Szeretnék olyan 65 kiló lenni kb.

Sajnos nekem sincs sok időm a sportolásra a kislány mellett. (2 éves)

Persze, rengeteget megyünk, de az mégsem olyan.

Ha esetleg alszik egy kicsit délután, akkor szoktam tornázni.

Ne csuggedj, neked is le fog menni előbb utóbb, tudom, hogy marha nehéz, főleg ülő munka mellett.

Én is titkárnő vagyok, szóval tudom ;)


Neked van gyermeked? Hány éves vagy? Ha nem akarsz itt válaszolni, írj nyugodtan privatban.

35. Icu-s (válaszként erre: 34. - Felhasznalo1026)
2018. jún. 29. 10:42

Nagyon ügyes vagy,hogy magad állítod össze az étrended ;)

Volt,hogy próbáltam én is,de nem éreztem hatását így minden más alternatívát kipróbáltam már.Nem egyszerű valóban egy meghatározott diétát követni,de én már nem láttam más kiutat.Írattam is magamnak étrendet amitől sikeresen le is ment a felesleg rólam,de közben munkahely váltás történt és ülő munkám lett és 8-10hónap alatt 10kg vissza is jött(ez több,mint ami lement).Próbáltam újból ugyanazzal az étrenddel ledogozni,de most semmit nem mozdult a súlyom....nagyon elkeseredtem.Fél éve próbálkozom sikertelenül.Egy hónapja kipróbáltam az "expressz keto"diétát amivel lement néhány kg így gondoltam megpróbálom a ketogén diétát egyenlőre az elején vagyok,de annyit csalódtam már,hogy félek még ez sem fog működni.Otthon edzek(guggolás,fenék+combozás) mikor időm engedi és futópadon napi húsz perc(bár inkább csak séta,mert a lábaim nem túl jók) izzadás.Sajnos kevés időm van és egész nap szinte ülök..nem egyszerű.

74,8kg-ról indultam most 71,8-71,2kg vagyok(fél kg ingázik).Szinte stagnál a súlyom.Még nem adom fel bízom benne,hogy beindul. :)

Jobban bírnám én is,ha nem lenne ennyire kötött,de a sok csalódástól már mindenhol a hibám keresem.


Te sportolsz?

Hány kgról indultál és mi a cél?

Amit eddig leadtál azt is ennek a saját étrendnek köszönheted?

34. felhasznalo1026 (válaszként erre: 33. - Icu-s)
2018. jún. 29. 09:12

Szia!



Örülök, hogy van valaki.....

Hát igazából magam állítom össze a dietahoz szükséges étrendemet. Nem tudom, hogy tudnék e követni egy meghatározott diétát.

A nagyját már leadtam, most stagnálok. Szeretném még a maradék pár kilót ledobni.

Sportolsz is mellette valamit?

Hány kilorol indultal?

33. Icu-s (válaszként erre: 32. - Felhasznalo1026)
2018. jún. 29. 06:20

Szia :)

Én a ketogén diétával próbálkozom.10kg-tól szeretnék megszabadulni.


Te mivel próbálkozol és mi a célod? :)


Kitartást és sok mínusz kgt kívánok! :)

2018. jún. 28. 21:39

Sziasztok! Tudom, hogy régi fórumot nyitottam meg, de hátha sikerül újraéleszteni...

Valaki kezdené velem holnaptól?

31. ebba518fdb (válaszként erre: 26. - Dfaa8edc35)
2010. aug. 16. 21:14
szerintem ez így működik csak.. :) ügyes vagy és kitartás.. :)
30. ebba518fdb (válaszként erre: 21. - Dfaa8edc35)
2010. aug. 16. 21:12
szia.. :)
29. ebba518fdb (válaszként erre: 22. - Argosz1967)
2010. aug. 16. 21:08

szia:)


hát igen azok a fránya holtpontok.. én is belefutok időnként, de bírom a strapát, bár sokszor nagyon nehéz.. de ha már annyit küzd az ember lánya, akkor már mégsem illene feladni.. :)


hát még kb 8kg-t, de majd meglátom, sokban függ attól is, hogy mit mutat a tükör.. :) ennél többet már nem akarok, most már tényleg csak "apró

igazítások" vannak hátra.. :o)


a bűnözés miatt meg ne aggódj.. egy nap nem a világ.. :) ne ostorozd magad, mert attól csak megint az evésbe hajszolod magad.. lehet azért volt, mert besokalltál egy picit a fogyókúrád "megkötéseitől".. ez az egész az idegrendszert is megviseli rendesen, és te is régóta csinálod már.. lehet, hogy egy jelzés a szervezetedtől, hogy pihenni kéne.. legalábbis én így szoktam időnként érezni.. ilyenkor szoktam változtatni valamin.. kitartás.. :)

2010. aug. 15. 18:34

szia!

De jártam már így, szinten sütit sütöttem a héten.Nagyon rossz volt utána. Emeltem is aznap a mozgásomat fél órával. Úgy aztán kicsit megnyugodott a lelkiismeretem.

De egy alkalom nem a világ vége. Ha folytatod ugyanúgy a diétád, mint eddig, akkor nem lesz semmi baj!Gondolj csak arra amit el akarsz érni! Én szurkolok neked!!

27. argosz1967 (válaszként erre: 26. - Dfaa8edc35)
2010. aug. 15. 15:29

Szia!


Olyan fordult velem elő, ami a diétám alatt még nem!

A mai napon nagyot bűnöztem! Sütöttem nagyon finom köményes és túrós kiflit. Persze, hogy nem bírtam ki és tele ettem magam. Borzasztó lelkiismeret furdalásom van. Olyan hülyén érzem magam, mint a papok. Vizet isznak és bort prédikálnak. Ihattam én a vizet , meg felvettem én a 106 kg-os nadrágomat, de nem használt semmit most először a diétám alatt. Csak ettem és ettem. . . Meg kell, hogy mondjam, hogy ezek szerint az ételfüggőségem az még mindig megvan, és úgygondolom meg is fog maradni. Ezek után nagyon nagy önkontrolt kell tartanom, csak a diétás étel, semmi kostólgatás!

Még hátra van 16 kg. épp most nem adhatom fel!

Remélem te nem jártál még így.

További szép napot Neked!

26. dfaa8edc35 (válaszként erre: 25. - Argosz1967)
2010. aug. 15. 10:14

Köszönöm szépen a biztatást! Én is gratulálok az eddigi fogyásodhoz!

Én a mozgás mellett az étkezéseimet is megváltoztattam kicsit! Nagyjából azokat eszem, mint eddig,csak most már jobban figyelek a mértékre, meg a cukros, egészségtelen dolgokat kihagyom az étrendemből. Napi 4-5x eszek, ahogy időm engedi:)A mozgás meg igazából napi 1,5 óra szokott lenni.

25. argosz1967 (válaszként erre: 24. - Dfaa8edc35)
2010. aug. 14. 18:54

Szia!


Gratulálok a 7 kg-os fogyásodhoz!

Persze hogy sikerülni fog leadni azt a 8 kg-ot!

Miért ne sikerülne?!

Légyszives pozitívan gpndolkozni, mert a gondolatnak teremtő ereje van!

ha nekem sikerül a 16 kg, akkor Neked biztos sikerül a 8 kg.

Milyen időközönként méretkezel?

Életmódot is váltottál, vagy csak a mozgással próbálod leadni a kilókat?

24. dfaa8edc35 (válaszként erre: 23. - Argosz1967)
2010. aug. 14. 15:09
Hát eddig 7kg-t fogytam.Viszonylag elég sokat mozgok úgyhogy az nagyban segít, már fura is lenne, ha nem tenném. 8 kg-t kellene leadnom, hogy elérjem az álomsúlyt, ami 55 kg lenne. Remélem sikerülni fog!
23. argosz1967 (válaszként erre: 21. - Dfaa8edc35)
2010. aug. 14. 13:18

Szia Saphira!


Gratulálok a diétádhoz!

Eddig mennyit sikerült leadnod?

Ha leadod az öt kg-ot, akkor meglessz az álom súlyod?

22. argosz1967 (válaszként erre: 19. - Ebba518fdb)
2010. aug. 14. 13:16

Szia morca!


Köszi a gratulációt! Sokat segít a fogyásban az elismerés meg a fórum, hogy a holtpontokon átsegít.

Mert bizony az is előfordult a diétám alatt, és még elő is fog fordulni. De én veszem az akadályokat, mert van egy kitűzött cél! még 16 kg az álomsúlyig.

De én is úgy gondolom, hogy az símán meg lessz.

Te mennyit akarsz még fogyni?

2010. aug. 14. 12:14
Sziasztok! még kicsit új vagyok itt, de én is csatlakoznék.Igaz én már 6 hete kezdtem el diétázni,de még -5kg-nak tudnék örülni:)A kitartásom megvan hozzá, az eddigiek alapján.
20. 954fd2f620 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. aug. 13. 14:51

Szia

Pimikie nekem is ez a módszerem sok zöldség gyümölcs hús és nagyon is be jött nekem :)

2010. aug. 13. 14:45

-32kg.. :) szép eredmény, én is gratulálok.. :)

az a 16 már simán meglesz:)

18. ebba518fdb (válaszként erre: 17. - Zazie17)
2010. aug. 13. 14:44

szia:)

hát semmi különös igazából.. :) januárban kezdtem el változtatni a dolgokon és azóta folyamatosan "fejlesztgetem" a diétámat. . :) van/volt ebben már minden nekem. . :) update, kalória illetve szénhidrátszámolás és még sorolhatnám, csak a koplalós, sanyargatós fogyókúrákat kerülöm nagy ívben. . :) mindig kísérletezem, és apránként változtatok. . :) egy biztos, én éhezéssel nem fogyok, így arra próbálok koncentrálni, hogy többször egyek kevesebbet, és menet közben minidig változtatok valamin, ha pl megáll a fogyás. . :) ami fix, az a mozgás. . :) bár a tornákat is váltogatni szoktam. . :) most éppen a zumba és a callanetics a menő nálam. . :)

17. zazie17 (válaszként erre: 16. - Ebba518fdb)
2010. aug. 12. 15:48
Gratulálok! Milyen módszerrel sikerült ennyit fogynod?
2010. aug. 12. 08:56

sziasztok!


csatlakoznék én is ha lehet.. :) én eddig 16kg-tól szabadultam meg, még hátra van kb 10kg.. :) de jól haladok.. :)

2010. aug. 12. 06:49

köszönöm a biztatást!igen, 5 kg nem tűnik soknak, de állandóan jojózom, ez ugrál le-föl..

Most nem követek semmi konkrét étrendet, a szénhidrátot csökkentem és mellette tornázom.

14. 8e163afeff (válaszként erre: 11. - Argosz1967)
2010. aug. 10. 22:15
Hú, te nagyon kitartó vagy, gratula! 32 kg mínusszal egész más ember lettél, fura volt? Nekem még a 4-5 kg súlycsökkenés is szinte hihetetlen volt, mindig meglepődöm, ha belenézek a tükörbe, dagibbat várok:-) Látom, gastroyalozol, egyszer próbáltam én is az algás kúrájukat, jó volt.
13. 8e163afeff (válaszként erre: 10. - 6b10d58428)
2010. aug. 10. 22:12
csak most volt még időm beugrani, hogy haladsz a fogyival? A jógagyakszikat átküldtem neked priviben. Elég jól betartom most a fogyit, igaz, könnyű a diéta is, tényleg bőséges a kaja. Nem mondom, hogy nem ennék meg egy jó kis somlóit, no de majd arra is sor kerül egyszer:-) Te hogy haladsz? Milyen időközönként méred magad?
12. 8e163afeff (válaszként erre: 8. - Zazie17)
2010. aug. 10. 22:10
Szia, 5 kg gyerekjáték, biztos sikerülni fog:-) Én két hete kezdtem el komolyabban, de már régóta életmódváltásban vagyok, most csak kicsit belehúznék:-) Milyen diétát követsz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook