Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diákhitel 2 esetén kell valamit állítanom a Neptunban, hogy be tudjak jelentkezni a következő félévre? fórum

Diákhitel 2 esetén kell valamit állítanom a Neptunban, hogy be tudjak jelentkezni a következő félévre? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 2. 14:26
Hát sokat nem segítettem, de szívesen! :)
2022. febr. 2. 14:24
Köszönöm a segítséget:)
2022. febr. 2. 13:47
Na jól van, pont akartam írni, hogy elvileg ott a szerződésszámot kellene kérnie és el kell menteni és kész, de azért lehet tényleg jobb ha még a tanulmányi hivatalnak írsz egy emailt hogy minden oké-e így, ha nem vagy benne biztos.
2022. febr. 2. 13:46
Hihi, megvan amegoldás, csak be kell kattintani, de nem kell fizetni. Mostvagyok feldolgozás alatt a státuszom szerint
2022. febr. 2. 13:32
De ha ezt próbáltam, hogy kis dobozt bejelölöm,akkor bankkártyával akar fizettetni. De miért is?
2022. febr. 2. 13:30
Gondolhattam volna, ennyit az informatikai agyamról:))) írok is nekik mailt azért.
2022. febr. 2. 13:23
Szerintem be kell, különben honnan tudnák, hogy le akarod hívni az adott félévre a hitelt? Mármint a diákhitel központ nem látja, hogy neked ki lett írva egy befizetési tétel. De előbb próbálgasd inkább a TH-t, hiába dolgozom egyetemen, nem biztos, hogy mindenhol ugyanúgy van.
2022. febr. 2. 13:19
Meg néztem van, de arra kell kattolni? Csak ugye azt mondták anno, hogy ha felvettem és nem szüneteltetem,akkor kisujjamat nem kell mozdítanom.:)
2022. febr. 2. 13:13
Hát az fura, hogy az adott félévre nem tudsz bejelentkezni emiatt, nincs túlságosan átgondolva... Az előző félévet is diákhitelből fizetted? Nincs a tandíj tétel befizetése mellett a kis pluszjelre kattintva olyan opció, hogy diákhitel2?
2022. febr. 2. 12:59
ma
2022. febr. 2. 12:51
És mi a tandíj befizetésének a határideje?
2022. febr. 2. 12:48

Tandij lenne diákhitelből.

Tavaly félév mind letudva.

2022. febr. 2. 12:40

Nem tudom, hova jársz, de csomó helyen regisztrációs hét van, beiratkozás stb., nem biztos hogy van idejük telefonálni is. Email esetleg?


Amúgy milyen tartozásod van? A tandíjat általában ilyen február vége-március közepe táján kell befizetni a legtöbb helyen, amiatt nem lehet hogy blokkolva legyen a bejelentkezés még, max. az előző féléves tandíj miatt.

2022. febr. 2. 12:35
Tácsázom őket,de nem nagyon hederítik a fülüket.
2022. febr. 2. 12:26
meg nem futottak at az adatok, de sztem inkabb a tanulmanyi ugyintezodnel erdeklodj
2022. febr. 2. 12:15
Múlt félévben felvettem, azt modnták tovább nincs dolgom, ha nem akarom szüneteltetni, de nem engedi a Neptun, hogy bejelntkezzem erre a félévre, mert az írja ki, hogy tartozásom van. DE ha nem kell semmit sem tennem, mert automatikusan utalják, akkor hol tartozok? Vagy be kell valamit álllítani a Neptunon még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook