Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Delírium fórum. mit még én sem tudok! oOAA fórum

Delírium fórum. mit még én sem tudok! oOAA (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 28. 22:29

"Akkor éreztem először életemben, hogy valaki szeret, soha azelőtt senki nem vette észre, hogy arcom van, hajam van, hogy vagyok."

Norma Jean Baker

2009. aug. 28. 21:59

Anyu most ment el arra a táncparkettes bulira, amire - már jó előre megmondta - nem akart elmenni, mert az a bizonyos illető is ott lesz. Akkor meg minek megy el??

Természetesen mintha a kifutóra lépett volna ki. Tökéletesen kicentizett mézszőke hajtincsei gyöngéden érintgették púderes ábrázatát, magassarkú rock abally szandálban, fekete őszi térdhosszú kabátkában lépett elém, melynek rövid ujja van, és fekete műbőr öv emeli derekát, a nyakában piros gyöngysor-cseresznye-medál.

A kérdés: "Nem nézek ki öregesen?" Úristen, nem anyu nem, persze hogy nem!!

2009. aug. 28. 17:05
Nem értem ezeket a fórumos játékokat. Nem úgy az izgalmas, vicces ha egy szójáték közben látod a másik arcát?
2009. aug. 28. 15:29

Anyuról.

Anyu, ha nagyon izgul miattam, tejeskávét csinál nekem. Anyu, ha feszült, tejeskávét csinál magának. Olyan szeretnék lenni mint ő igen, és irigy is vagyok, féltékeny, mert "professzionális samponja van", míg nekem csak sima, neki 42 nyaklánca, nekem 10. Anyu tizenéves. Hordhatnám a ruháit, a friss tetkóit, piercing-ét.. de nem biztos hogy akarom. Anyu néha elkezd duzzogni és direkt úgy csinál mintha nem venne észre. Anyu amikor azt hiszi, hogy alszom odajön és az arcomat simogatja. Amikor kicsike voltam szinte mindent megvett, amit csak kívántam, karácsonyra drága holmikat kaptam, és gyakran mentünk kirándulni, vagy múzeumba. Anyu, ha rossz voltam a tükör elé állított és nézni kellett a tükröt. Anyu gyakran mondta, hogy undorítónak tart - biztos nem gondolta komolyan! És semmi mást, amit mondott még, nem gondolhatott komolyan. A tetteit mindig komolyan gondolta. Csak gyakran titokban. Képtelen kinyilvánítani az érzéseit. Takarít és palacsintát süt majdnem minden nap. És sokkal szebb mint én.

21. reni79 (válaszként erre: 16. - A06487a657)
2009. aug. 28. 15:22

Nem tárgyalunk ki abszolut, csak próbáljuk megérteni(de szerintem nem fogjuk) mit akartál ezzel a forummal egyáltalán.

Nekünk ebből az egészből annyi jött le hogy valami nincs rendbe veled és ezt nem rosszindulatból mondjuk!Ugy viselkedsz!

2009. aug. 28. 15:11

A Hold az, a mindig változó

az, mi reményt elhozó

játékos és csalfa jég

Nap kergeti minden alkonyon

tüze nyaldossa ráncait

úgy tűnik elénk

ez a csalfa, megfoghatatlan

önhitt, szégyenlős Hold

minden éjt.


A Hold az, a mindig változó

az, mi reményt elhozó

játékos és csalfa jég

mást akar, s más ruhát ölt

táncot jár reszketve az égen

de mindig visszatér

és az lesz majd, mint rég

önhitt, szégyenlős Hold

minden éjt.

19. a06487a657 (válaszként erre: 18. - 81f46d06d3)
2009. aug. 28. 15:09
Bocsánat, Lindus nem üzibe akartam írni. És kicsit összekutyulódtak a dolgok annál a résznél, hogy miért is nem vagyok intelligens: 1. nehezen kommunikálok. 2. nem jó a probléma megoldó képességem 3. nem jó a memóriám. (szerintem. De ha valaki tudna még párat, miért nem vagyok intelligens, nyugodtan jelentse!)
18. 81f46d06d3 (válaszként erre: 15. - Reni79)
2009. aug. 28. 14:45
Szerintem keveset foglalkoznak vele. Elhanyagolt (nem külsőre értem). Nem akarok bunkó lenni, de 17 éves... muszáj így megnyilvánulnia egy nyilvános portálon? Nem túl intelligens formája ez az önkifejezésnek.
2009. aug. 28. 13:35

Vagy azért akarok zabálni mindíg ennyit, mert valamiben hiányt "szenved" a szervezetem...oO

Vagy.. Amikor lefogytam túlélőüzemmódba kapcsolt. oO

2009. aug. 28. 13:30

Jóvan, tessék csak kitárgyalni! XD

De állítólag annnorexiás vaggyok/voltam.

Az nem lehetek, nincs bennem annyii kitartás. :(

Így marad a bulimia.

De az se.

:)

15. reni79 (válaszként erre: 14. - E87e4cce43)
2009. aug. 28. 12:55
Szerintem pedig beteg.Bulimiás.Én ezt következtettem le a naplójából és abból amiket irt.
14. e87e4cce43 (válaszként erre: 13. - 81f46d06d3)
2009. aug. 28. 12:52
szívat is, meg nyakon felül is
13. 81f46d06d3 (válaszként erre: 10. - A06487a657)
2009. aug. 28. 12:45

163 cm magas vagy és kb. 40 kg és itt fogyásról beszélsz? El akarsz fogyni?

Most azon gondolkodom, hogy szivatsz itt mindenkit, aki olvas, vagy tényleg gond van veled nyakon felül...

2009. aug. 28. 12:43

???

Milyen fórum ez?

Beszélgetés saját magammal?

Hangos gondolkodás? Nem is, ezt visszavonom :P

11. 81f46d06d3 (válaszként erre: 5. - A06487a657)
2009. aug. 28. 12:42

Nincs fehérkenyér, péksüti,nasi, tészta, krumpli, cukor... van helyette zöldség, gyümölcs, grillezett hal és hús, joghurt, kefír... :)) Garantált fogyás. A mákos tészta feltűnés nélküli kalóriabomba Neked (tészta és cukros mák).

Reggelire nem rizs és hús, az lett volna az ebéded... Reggel abonett kenyér sovány sajttal és valami felvágottal (párizsi, sonkás), plusz hozzá rengeteg paprika és paradincsom, uborka, stb.

Most van a zöldségek nagy szezonja, most kell nekiállnod és megemberelned magad, ha tényleg fogyni akarsz.

2009. aug. 28. 11:20

Kitaláltam hogy babát várok.

De tényleg!

Már sokszor megfordult a fejemben: "úúristen! Mi van ha szűzen fogantam??" Minden lehetséges. XD Egyszerűen csak már ennyire utálom magamon ezt az izét, ami sehogy sem akar lejönni, és hiába nyomom, vagy kötöm le övvel visszapattan, mint a gumilabda! Ráadásul a nap 24 órájában képes lennék falni. :(

Vajon annak a bizonyos Szent szűz Máriának maga a terhesség is földöntúli élmény lehetett, nem ám olyan amit a 100 ezres átlag kap, hanem annál több? Vajon voltak falásai? Akkor meghízott? József utána is szerette?

2009. aug. 28. 10:58

Hmmm... eperturmix! :)) Fincsi!

Ui.: Azok az ügyes alma-rostok csiklandozzák a gyomorfalamat, amitől még éhesebb leszek. :P

8. reni79 (válaszként erre: 6. - A06487a657)
2009. aug. 28. 10:47
Én simán megeszek egy almát.Vagy iszom egy eperturmixot.
2009. aug. 28. 10:45

A képeimen gondolkozom. Meg azon, hogy mennyire izgulok. Nem értem miért, úgy remeg belül ez a pici kis szívem!

Talán ez amolyan "fórum-sokk". Belépsz egy új közösségbe, izgulsz vajon mi fog történni.

Beléptem saját közösségembe, és izgulok mi fog történni.

2009. aug. 28. 10:32
Nincs itthon 70%-os kakaó hogy forró csokit csináljak! Pedig az számomra az egyetlen megoldás, hogy kibírjam mértéktelen zabálás nélkül. Mások hogy vannak ezzel, vajon?
2009. aug. 28. 10:27

3 nap, és indul a suli. (Buli) Mivel az elmúlt hetekben nem is sikerült se normálisan enni, sem rendesen mozogni, tehát NEM SIKERÜLT FOGYNI!!! - legföljebb hízni -_-.. úgy döntöttem ezt a 3 napot kihasználom még (így utoljára) meg nem érdemelt szabadságomra. Azért reszketek, mi lesz így velem. Csak nem hízhatok tovább! Energiám sem lenne betartani a szabályokat... azért igyekszem! Pl. nem eszem meg a fehér kenyeret, meg anyám nosijait, a mákos tésztát meg csak úgy feltünés nélkül.. egy kicsit.. kakaóporral, joghurttal.. aztán maradék joghurt.. kakaós-mákos, mert én így szeretem! Reggelire akkora adag rizs mint a markom (szóval nem sok!), hozzá sajtszószos husi.

Izgulok.

2009. aug. 28. 10:25
Csatlakozom.
2009. aug. 28. 10:22
Én is :-)
2009. aug. 28. 10:18
Tehát. Itt vagyunk.
2009. aug. 28. 10:18
Tanulmányi jelleggel indítom, egyszerű önzésből, egyszerűen nekem. Blog is lehetne, az nem érdekel válaszol e valaki egyáltalán, az annál inkább hogy mi rejlik majd a lehetséges válaszokban. Segítséget és véleményt várok. (Ez nagyon úgy tűnik mintha egy hirdetés lenne!) A fórum akár 2 percenként is frissülhet. Arigato.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook