Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok fórumot törölni? fórum

Hogyan tudok fórumot törölni? (tudásbázis kérdés)


7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fánki)
2021. máj. 5. 14:25
Ja! És minden játéknál megtalálod, hogyan is működik, mik a szabályok, stb. Ott van leírva, megtalálod. :)
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fánki)
2021. máj. 5. 14:23
Semmiféle bajt nem hozol a fejedre. Akármilyen fórum, akinek van véleménye a témával kapcsolatban, az odaírja. Az egyik ember így, a másik másként gondol dolgokat, és kész. Nem kötelező mindenben egyetérteni. Ez miatt nem kell egy fórumot töröltetni, minden csoda 3 napig tart, majd jön másik fórum, és attól kezdve a te általad nyitott elfelejtődik.
2021. máj. 5. 14:03
Benne van a "pakliban" az ha valaki fórumot indit,hogy vita alakul a témával kapcsolatban.
2021. máj. 5. 14:02
Nyithatsz magadnak naplót, amiben gyüjtheted a képeidet.
2021. máj. 5. 13:56
Köszönöm 😊 és egyébként képeket képeslap formájában tudok csak felrakni? Szeretek rajzolni és szívesen megosztanám másokkal a rajzai át 😁
2. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - Fánki)
2021. máj. 5. 13:51
írj az admiknak hogy töröltetni szeretnéd egy fórumot
2021. máj. 5. 13:48

Sziasztok, még csak most regisztráltam, de érdekel hogy hogyan tudok törölni valamit ha mondjuk már megkaptam a választ.

Tudni akarok mindent mielőtt valami bajt hozok a fejemre mondjuk valami megosztó témával.


Sok olyat láttam ahol egy szimpla kérdés alatt is vita alakul, és ha ilyen történne, akkor inkább törölném a kérdést mielőtt elszabadulnak az indulatok.

Van erre egyébként lehetőség, vagy az egész profilt kell törölni? Nem vagyok valami nagy online ember, nem értek az ilyen dolgokhoz :D


Ja és ezek a játékok ez a dominóra vagy mi ezek hogyan működnek? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook