Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Debreceni fogyisok ide!!!!! fórum

Debreceni fogyisok ide!!!!! (beszélgetős fórum)


20. dezy74 (válaszként erre: 19. - D345cbf72a)
2010. máj. 27. 21:22
Nagyon szívesen ;) Jó csemegézést!
2010. máj. 27. 17:41
Köszönöm az oldal címét , meg is nézem, most olvasom csak ismét ezt a fórumot, bocsánat, hogy nem jelentkeztem.:-)
18. dezy74 (válaszként erre: 26. - Aranyibarbara)
2010. máj. 22. 18:37
Nagyon szívesen! Nagyon ritka még, esetleg bioboltokban lehet megtalálni és nyilván drágábban is. Fogyasztói hálózatban lehet jó árban kapni. 1cs=30 db, tehát egy havi adag, 43 euro-ba kerül. Ha mégis majd ki szeretnéd próbálni vagy ha esetleg másokat is érdekel írj és segítek! Addig is további minden jót kívánok! A termékről bővebb infó: www.hatoanyagok.com
2010. máj. 15. 18:52
Tornázni én sem tornázom, de ahol dolgozom, ott van egy galéria, ami az én részem, viszont nem feltétlen kell a napomat fent tölteni, ha lent van munka, akkor lent kell lennem, így rendesen lépcsőzöm egy nap, a mozgás így megvan mindennapos szinten, ha nem is tudatosan csinálom,hanem benne van ez tulajdonképp a munkámban.:-)(könyvesboltban dolgozom)
2010. máj. 15. 10:24

Én is a kalóriaszámolást, figyelést tudom legjobban használni. 1200 körül eszek, ezen kívűl a szénhidrátot figyelem, 115 körülig megyek el.

Én kenyeret egyáltalán nem eszem, cukor helyett canderelt teszek a kávémba, sok zöldség, alma, csirkehús, tojás, virsli...

Nekem lassan meglesz a 16 kiló. Tornázni még mindig nem járok,pedig januárban kezdtem a diétát, de egyszerűen lusta vagyok. :)

Szeretnék még legalább 10 kilót leadni, aztán meg még vagy 5-öt :D.

2010. máj. 15. 06:01

Szia!

Szeretném én is , ha kicsit felpezsdülne, hátha így könnyebb lenne, illetve talán azon felül kicsit barátkozni is lehetne. Igaz azt tapasztalom, hogy így interneten keresztül ritkán szövődnek mélyebb emberi kapcsolatok-barátságok, de vannak azért jó tapasztalataim is, bár ez a ritkább (a jóval ritkább).A közös dolog talán egy fogódzó lehet, például itt a diéta.

Én most napi 1000 kalória körüli ételmennyiséget fogyasztok el egy nap. Próbálok minél kevesebb édességet enni természetesen, de egyébként nem vonok meg magamtól semmit.Sok zöldséget-gyümölcsöt eszem, ami hamar teltségérzetet ad, s mégsem tartalmaz sok kalóriát, igaz ezeket a salátákat , hogy ne legyenek egyhangúak, mindig megbolondítom picit valamivel, de nem nagy mértékben, hogy ne legyen mégsem a kalóriaérték nagyban megnövelve.Lassan a héten ha jól megy a 7. kg is lemegy, aminek nagyon örülök, érzem is már magamon nagyon, ahogy könnyebb a mozgásom, a közérzetem is jobb...:-)

2010. máj. 14. 18:07
Szia! Tényleg ritkán írunk ide, de remélem felpezsdül ez a fórum is.
2010. máj. 14. 07:39

Sziasztok!

Én csak most találtam rá erre a fórumra, s debreceni lévén, ha megengeditek szeretnék csatlakozni hozzátok.Igaz látom,hogy majdnem egy hónapja írtatok már ebbe a fórumba, nem tudom nem e késtem le már a dologról. Én eddig hat kg-ot fogytam, igaz nem tudatos diétával kezdtem most a dolgot,és nem azzal jutottam idáig, de most már igyekszem annak az irányába fordítani, ha már ennyit fogytam, s elindult az egész, s kalóriaszámlálós módszerrel szeretném tovább folytatni a dolgot.

2010. ápr. 21. 21:53
Jó lenne, elmehetnénk hármasban is.
2010. ápr. 18. 21:04
Gratula a 13-hoz. Az már nagyon szép és látványos eredmény. Én 20-25 kg-ot szeretnék, de már 1-2nek is örülnék. Nem igazán megy a mozgás mostanság, anélkül meg nekem nem megy a fogyás. Ha gondolod és lesz rá időd szólj és tudod a mozgás is könnyebb ha van társaság. Ancsúrióval is próbáltunk összehozni egy találkozót, de még nem jött össze. Lehet meggondolta magát a témával kapcsolatban.
2010. ápr. 12. 22:02

bocs, csak nem nagyon voltam mostanában


én még 20 kilótól, már 13 lement.

Gondolok valami rendszeresre, de se kedvem se időm. Bár ha elkezdeném, akkor utána menne. Mondom, egyenlőre nagyon lusta vagyok :(

2010. ápr. 2. 06:34
És csinálsz valami diétát hope32?
8. 566c9379cf (válaszként erre: 7. - 2be2173d4b)
2010. ápr. 2. 06:34
És nem gondoltál még valami rendszeresre. Én kb. 20 kg-tól szeretnék megszabadulni. És te?
2010. ápr. 1. 18:42
óóó, én nem mozgok sajnos. lusta vagyok egyenlőre. max. egy kis úszás
6. 566c9379cf (válaszként erre: 5. - 2be2173d4b)
2010. márc. 28. 20:32

Szia!

Én a 90 napossal próbálkozok. Ősszel már 2 hónap alatt és rendszeres edzéssel lement 8 kiló. Nem kellett koplalnom, csak kicsit odafigyelni mit és mennyit eszek. De nem tudtam végigcsinálni. Most kezdek hozzá újra. Mozogni eddig egy konditerembe jártam, de érdekelne a kick-box edzés is.

2010. márc. 27. 20:44

Szia. Itt van Ancsúrió is még a hoxán, csak másik fórumon.

Te hogyan fogyizol? Mennyit szeretnél leadni?

Mozogsz?

4. 566c9379cf (válaszként erre: 1. - 2e7a299bf2)
2010. márc. 21. 17:49

Szia!

Én is Debrecenben lakom és fogyni szeretnék. De eléggé egyedül vagyok a témában. A közeli tarsaságomban nincs aki ilyen problémával küzd és egyedül nehéz kitartónak lenni. Érdekel még ez a téma?

2010. febr. 7. 14:22
Én is közéd tartozom :)
2010. jan. 30. 19:53
Hát úgy látom itt Debrecenben rajtam kívül mindenki bombanő. Holnaptól ki se nem megyek az utcára az tuti!!!!
2010. jan. 30. 10:09
Ha itt laksz és valakivel dumálnál gyere bátran, még az is lehet hogy edzőtársak leszünk :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook