Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2012. szept. 25. 15:46
Én Daragónál szültem négy éve.most olvasom a nevét a nagy orvosok közt,4 év alatt sokat változott minden meg döbbenve olvasom,akkor még kedves,aranyos,nem pénz éhes volt,szinte soha nem akarta elfogadni a pénzt.Úgy kellet szó szerint rá tukmálni.Igaz ez 4 éve volt de én nagyon szerettem.
938. lane01
2012. szept. 25. 15:25
Húha, most jól összezavarodtam. Aranyosi kimaradt a felsorolásból. Ő inkább jó, vagy inkább nem? Én úgy vagyok vele, hogy oda fogom adni a dokinak a pénzt - pláne, ha magánrendelésre megyek - de nem akarom, hogy egy két lábon járó pénzkötegnek lásson engem. Lehessen elérni, ott legyen a szülésen is, vagy ha baj van és normálisan felvilágosítson. Egyelőre ennyi az elvárásom, valamint, hogy ne legyen dúrva, és normálisan vizsgáljon meg, legyen jó szakember.
937. Mirtus30 (válaszként erre: 935. - Zagaba)
2012. szept. 25. 15:05

Hidd el sok múlik a dokin. Tapasztaltam. Itt Miskolcon elég nagy névű dokim volt,az itteni Kaáli intézetet vezeti. Sz.rt rá, hogy problémás a terhességem, soha nem látott el. El is vesztettem a fiamat miatta. Ezt még Major Tamás is megerősítette.

A lányommal úgyanúgy gondok voltak. De Debrecenbe már az első alkalommal elláttak, s soha többet nem jelentkezett a 9 hónap alatt.

936. Mirtus30 (válaszként erre: 932. - Csicsi82)
2012. szept. 25. 14:58

Vitatkoznék egy picit. Neeem Erdődi csinált súlybecslést a 34. héten. Kedes volt, akkor látott először és utoljára. Most nem rég összefutootunk, köszönt, megismert. Aranyos volt.

Lukács dokiról nem mondanám, hogy felszínes, inkább alapos és óvatos. Igen is lehet vele 5ről a 6ra jutni. Meghallgata a te véleményed is, aztán összegyúrja a sajátjával és aszerint dönt, hogy mi jó a kimamának.

Czifra kedves, de hanyag.

Daragó kedves, de nem közvetlen, ő elteszi a pénzt is a klinikán is.

Bartha Tünde megbízhatatlan, de annál pénzéhesebb, úgyanúgy ahogy Török Olga is.

Jakab azt hiszi mindent jobban tud a többinél, aztán van hogy nagyot koppan.

935. zagaba (válaszként erre: 922. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 14:47

Óh, nem nem is Ő híresztelte itt a hoxán, hanem én :)

Meg ne bántódj! Csak viccelgetek. Nem szeretnék senkit megbántani.

Én tényleg meg vagyok elégedve vele, azért mertem ajánlani.

Genetikai gondom nekem is volt, azt a babát nem is tudtam kihordani- de tudomásul vettem, hogy az orvosok sem mindentudók és mindenhatók és ha annak a dolognak úgy kellett végződnie, akkor ha nehezem is de elfogadtam, még ha nem is volt rá konkrét magyarázat.( Lukács dr-on kívül még 2 másik orvosnál is jártam akkor és senki sem tudta a miértek-re a választ. Akkor ez így volt megírva... azóta a második babámat várom és hál' Istennek a kezdeti nehézségek ellenére ezzel a kicsivel sincs gond. De ez szerintem nem a Dokikon múlik.

934. csicsi82 (válaszként erre: 933. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 14:06
Igaz, nekem volt tenyésztés, akkor azért 12.ezer.
933. 7d6739e46c (válaszként erre: 932. - Csicsi82)
2012. szept. 25. 13:25

Czifránál nekem teljes vizsgálat UH-gal,rákszűréssel mindig csak 8000 volt eddig(nem is rég,egy hónapja is pld.)amúgy amit írtál róla,az igaz!Néha én is besokallok tőle,hogy mindig talál valami gondot,de mindig rájövök hgy a baj valóban létezik,ha tetszik nekem ha nem.De ő az egyetlen aki eddig mindig megtalálta a bibit nálam,talán éppen a túlzott alapossága miatt.Nos,aki egyszer megégette magát.....melyik doki az,akinél nem történt még galiba?Senki.

Kenézyben Bacskón túl Kálmánczhely a favorit most sok kismamánál.

932. csicsi82 (válaszként erre: 924. - Lane01)
2012. szept. 25. 12:11

Erdődi Balázs még rezidens, nagyon kezdő, nincs szakmaitapasztalata és gyakorlata sem. Ő még önállóan nem igazán lát el feladatokat szerintem, viszont nagyon tudja orvosi létét előnyök szerzésére fordítani, és utána köszönni sem tud:((

Juhász Alpár Gábor, attól, hogy nincs magánrendelése kiváló egzisztenciával rendelkező doki, és már hallottam róla negatívat, talán frappáns természete miatt csípik, szeret jó fej lenni társaságában, és nagyvonalú.

Lukács Doktor gyakorta elvész az apró részletekben, olykor pedig felszínes, kismamáktól hallottam, szeretik kerülni mert vele nehéz az 5-ről a 6-ra jutni.

Czifra Doktor végtelen kedves, elfogadja a pénzt, de nem a fő-fő mozgatóerő. Neki voltam egyszer magánrendelésen, ahol ált.vizsgálat + UH 12ezer Ft volt, tehát nem kevesebb mint bármelyik másik doki. Túúúúl alapos, ami érthető nála, de nem szeretném részletezni. A legkisebb problémától a legnagyobb vészig mindent bediagnosztizál. Nagyon eltud a beteg olyankor keseredni, Nála tudni kell szelektálni, hogy mi az ami tényleg van az ember lányának probléma, és mi az ami nincs, egyébként bele lehet őrülni.


Akikről még sajnos csekély a pozitív vélemény a betegek körében, Kozma Bence, Török Péter, Bartha Tünde, Török Olga, Jakab Attila, Deli Tamás, Zatik, Daragó. Pedig nagy nevek, és kevesen dícsérik őket.


A kisebb orvosok pedig nyílván még tapasztalatlanabbak, tehát nem érdemes őket egy lapon emlegetni a nagyobbakkal, akiknek nevük is mindenkinél ismerősen csengenek.


Kenézy kórházban Bacskóról hallottam sok pozitívat, ill. még Szilvásiról hallottam vegyes véleményeket, a többiekről nem hallottam kifejezettebb pozitívat.


Ha az ember panaszmentes, és nem lesz komplikáció, akkor majdnem mindegy kit választ, viszont ha nem akkor nagyon-nagyon megfontolandó. És nem biztos hogy a tarifa a lényeg, hanem az egészség és hogy minden zökkenő mentes legyen.

931. 7d6739e46c (válaszként erre: 928. - Palomita)
2012. szept. 25. 10:56
leírom priviben,mert ne akarom itt savazni
930. bowie
2012. szept. 25. 10:46
Juhász Alpár viszont egyértelműen csak pénzért fog odafigyelni..nekem is nagyon szimpi volt, de aztán ötven százalékban csak negatív tapasztalatokat hallottam róla.
929. bowie (válaszként erre: 923. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 10:40
Hát nem tudom..körülöttem senki nem adott neki többet 30 ezernél, és mégis kedves volt. (és ha azt nézzük 7 éve 100 ezret hagytam ott én buta egy olyannak, aki hagyta, hogy 2 napot töltsek fent a szülőszobán vajúdva) Utána Gáspár Sándorhoz jártam, nagyon szerettem, csak ugye ő most külföldön van. De azért gondolom nem rossz doki Demeter sem, rengeteg páciense van, és tényleg soha nem hallottam róla még rosszat. Egyébként az ember úgyis utólag ad nagyobb összeget..és előre honnan tudhatná, hogy valaki 20 ezret vagy 100at fog neki adni? Nyilván van olyan is, aki előre is ad nagyobb összeget, de sztem az a ritkább..főleg a mai világban.
928. Palomita (válaszként erre: 922. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 10:39
El nem bírom képzelni, hogy laikusként mit kérdezhettél egy szakorvostól, hogy nem tudott rá válaszolni...
927. 7d6739e46c (válaszként erre: 926. - Lane01)
2012. szept. 25. 10:27
Nem tudom,szerintem nincs neki.
926. lane01 (válaszként erre: 925. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 10:05
Erdődi Balázsnak van? Vagy esetleg csak a klinikán lehet elérni?
925. 7d6739e46c (válaszként erre: 924. - Lane01)
2012. szept. 25. 09:18
JAG nekem is szimpi,csak nincs sajnos magánrendelője
924. lane01 (válaszként erre: 923. - 7d6739e46c)
2012. szept. 25. 08:41
Nekem nagyon szimpinek tunik Juhasz Alpar Gabor is, illetve utana nezek Erdodi Balazsnak is. Ajanlottak meg Czifrat es Lukacsot is, valamint meg Aranyosi neve is felmerult.
923. 7d6739e46c (válaszként erre: 919. - Bowie)
2012. szept. 24. 21:28
Én aKenézyben dolgozom(ahol ő is)így bátran merem mondani hogy csak a pénznek szól a kedvessége.Sajnos nagyon nehéz találni normális és jó nődokit.Kellemes tapsztalatom volt pld. a klinikán Erdődi Balázzsal,bár nem ismerem annyira hogy messzemenő következtetést vonjak le,de nagyon rendes volt mindenkivel mikor bent feküdtem és nem csak a saját betegeivel(ez ritka a klinikán!).Egy orvos ismerősöm együtt járt vel egyetemre és állítólag nagyon okos volt már az egyetemen is,nagy koponya.
922. 7d6739e46c (válaszként erre: 917. - Zagaba)
2012. szept. 24. 21:25
Én is ebben bíztam mikor hozzá elmentem egy genetikai kérdéssel,de nagyot csalódtam benne,mint genetikusban.Emberségesnek emberséges,de én a helyében nem hírdetném hogy genetikus is vagyok...
921. lane01
2012. szept. 24. 21:05
Koszonom!
920. bowie (válaszként erre: 918. - Lane01)
2012. szept. 24. 08:51
Jah, ha neten google-el rákeresel is csak jókat fogsz róla olvasni.
919. bowie (válaszként erre: 918. - Lane01)
2012. szept. 24. 08:50
Én Dr. Demeter Miklósnál fogok szülni januárban. Nincs tarifája, egyáltalán nem pénzéhes, roppant kedves és figyelmes.
918. lane01
2012. szept. 24. 08:02
Sziaszok! Tudnatok nekem kuldeni infot a debreceni dokik szulesi tarifajarol. Most valasztok orvost es mar az elejen ahhoz akarok menni, akinel szulok. A valasztasnal az is fontos h ne legyen 150-200 ezer a tarifa mert ujjszulottnel lesz annak jobb helye is...
917. zagaba (válaszként erre: 913. - Lane01)
2012. szept. 23. 23:05
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy Dr. Lukács János genetikus is. Nem tudom ez számodra szempont-e. Amúgy alapos, lelkiismeretes, persze most a többi hozzászólást olvasva, mivel mindenki mást ajánl, így löveted sem lehet kihez menj, egy biztos: Zatikhoz szerintem semmi esetre se!
916. zagaba (válaszként erre: 908. - Lane01)
2012. szept. 23. 22:59
Szia! Ha nincs semmilyen panaszod, szerintem is várj a 8. hétig legalább. Vigyázz magatokra!
2012. szept. 23. 20:48
Én Dr Fekete Istvánt tudom ajánlani. Szakmailag és emberileg én csak jót tudok mondani. Mindenkinek más a jó. Én két borzalmas doki után félve kerestem meg Őt, és olyan kellemesen csalódtam, hogy elmondani nem tudom. És nekünk Ő maga az Isten, hisz Neki köszönhetjük a gyermekeinket. [link]
914. csicsi82 (válaszként erre: 903. - Puszedli89)
2012. szept. 23. 17:56
Szerintem a legeslegjobb doki Sápy Doktor, szakmailag is a legkiválóbb és emberileg is teljesen 100%-os. Tapasztalatom alapján és munkájáról is hallván a nyomában sincs a többi doki. És messze-messze nem igaz róla, hogy a legdrágább doki, ez csak egy neten elindított keringő butaság. Bármit lehet egyébként olvasni itt a neten bárkiről, mégis a legjobb tanács szerintem, ha a páciens maga tapasztalja meg, ki lesz számára a megfelelő doki.
913. lane01
2012. szept. 23. 16:38
Akkor varok. Keresek egy jo magannogyogyaszt es bejelentkezem jovo het utanra. Koszi az infot! Nagyon hasznos mert ezt nem tudtam. Varok mindenkeppen, akkor mar a kicsi szive is dobog. :)
912. gyöngyöskee (válaszként erre: 911. - Lane01)
2012. szept. 23. 15:56

Ne haragudj, hogy ezt mondom tudom, hogy milyen izgatott vagy de ha pontosan tudod, hogy 5 hét 1 napos vagy akkor lehet, hogy még várnod kellene 1 hetet mert mostanában sokat néztem FEM3 a 9.hónap extrat amúgy az összes rész rajta van a youtube-n is és pont czeizel professzor beszélt arról, hogy milyen fontos a fogamzás utáni első pár hét.

És a túl sok UH sem egészséges mert sajnos melegíti a szöveteket ..minden szépen rendben van és fejlődik a babád!!! az embrió kezdemény is most alakul ki. ami UH még csak egy pontocska.

911. lane01 (válaszként erre: 910. - Gyöngyöskee)
2012. szept. 23. 15:33
Lehet elmegyek holnap ambulanciara h jo helyre van e beagyazodva. A 6 hetesre pedig egy maganrendelobe. Juhasz Gabornak meg mindig nincs kulon rendeloje??
910. gyöngyöskee (válaszként erre: 909. - Gyöngyöskee)
2012. szept. 23. 15:28

Ha körültekintő az orvos akkor a sárgatest működését szokták ilyenkor megnézni, hogy van-e elég progeszteron mert ha nincs akkor gyógyszeresen vagy hüvelyi úton lehet pótolni.

Kórházi szakrendelésen ha ismerős orvoshoz mész akkor biztosan másabb, de egyébként lehet jobb ilyenkor a magánrendelés és nem kell fizetni a képekért sem ..mi kaptunk Czifra doktornál kb 4 db-ot igaz a 8. héten, a 6. héten csak 2db-ot.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook