Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecen Kenézy Kórház nőgyógyászai fórum

Debrecen Kenézy Kórház nőgyógyászai (beszélgetős fórum)


1 2
7. Monka09 (válaszként erre: 4. - 09e73425eb)
2011. dec. 4. 17:56

Demeternek adtál a szüléskor pénzt vagy kért?Valamint a vizsgálatokkor? Nálad ő csinálta az uh-kat?

Ha van még több infód róla, szívesen várom. :-)

Elérhetőségét esetleg meg tudnád adni?

Köszönöm előre mindenkinek!

6. Monka09 (válaszként erre: 2. - Tmt1)
2011. dec. 4. 17:55
Te hogy kerültél hozzá vagy már évek óta hozzá jársz esetleg? Minden ultrahangot ő csinált neked, s olyankor adtatok neki némi összeget? Valamint a szülésnél adtatok-e neki? Írtad nem pénzéhes, ezek szerint nincs tarifája mint oly sok másiknak? Bocsi a sok kérdés miatt.
2011. dec. 4. 17:41

Köszi szépen a hozzászólásaitokat!

A második kisbabámat várom, igaz még nagyon az elején vagyok és emiatt keresek nőgyógyászt!

2011. dec. 4. 17:18

Én2* a Kenéziben szültem 1* a klinikán .A Kenézi szerintem jobb .Attól függ milyen szempontokat nézel csak orvosi szempontból??

Én is a Dr Demetert ajánlom nagyon kedves,aranyos .

2011. dec. 4. 17:08

Én az életben nem szülnék ott. Tapasztalatom "csak" Tarczali Dezsővel és Tornai Péterrel van, FÚJ-FÚJ-FÚJ! Illetve hallottam hogy Szilvássynál is volt mostanában sok probléma.

Én átmentem a Klinikára.

2. tmt1
2011. dec. 4. 16:46

Szia!

Én most februárban Dr Demeter Miklósnál szültem. Csak ajánlani tudom, nagyon kedves, gyengéd. Nem pénzéhes. Ha lesz kis tesó, azt is nála szeretném szülni.

2011. dec. 4. 16:43

Sziasztok!


Tapasztalatokat és véleményeket várok mindenkitől, akik a debreceni Kenézy Kórházban szültek! Ki melyik nőgyógyászt ismeri, mi róla a véleménye!

Nem tudok köztük dönteni.


Köszönöm előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook