Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dauert szeretnék, szerintetek divat még manapság a spiráldauer? fórum

Dauert szeretnék, szerintetek divat még manapság a spiráldauer? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. okt. 19. 20:54

Nekem középhosszú hajam volt amikor daueroltattam, felugrott kb öt centit. Én is kétnaponta mostam a hajam és a dauerrel még öt naposan se lett volna szükség mosásra, csak már pszichésen kellett :D Nagyon élveztem, a húsz évem alatt abban a félévben volt a legjobb a hajam! Viszont: leszívta az eredetileg barna, napfényben vörös hajamat szürkésbarnára, és kb. fél év alatt kimentek belőle az igazi hullámok és csak egy szénaboglya maradt a hajam helyén, ami kezelhetetlen volt. Úgy oldottam meg, hogy vasaltam, és folyamatosan vágattam. Most a hajam kb utolsó pár centije a daueroltatott rész és az törik a legjobban.

Tanulság: leszívja a hajszínt, tönkreteszi a haj minőségét, de nekem csodás élmény volt amíg szép volt. Viszont már az én középhosszú hajamra (lapockáig érő) azt mondta a fodrász, hogy életében nem dauerolt ilyen hosszút. Szóval a helyedben vagy hagynám az egészet és egy derékig érő hajat nem rontanék el vele, vagy keress egy igazi mesterfodrászt vagy vágass belőle 15-20 centit és utána dauer.

2013. okt. 19. 20:33
Nekem majdnem derékig ér a hajam. Sajnos vékony szálú és naponta-kétnaponta kell mosnom. :( Abban reménykedem,hogy a dauer javít a kinézetén.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Bridgetta)
2013. okt. 19. 20:28

Szerintem igen. Én is szeretnék hullámosítani, de még nem elég hosszú a hajam.:(

Ha ajánl valaki jó fodrászt, lehet én is hozz megyek...

2013. okt. 19. 20:25
Szerintetek most divatos a spirálos dauerolt haj?
2013. okt. 19. 20:18
Már csak egy jó fodrászt kellene találni :)
2013. okt. 19. 20:07
Fodrász biztos tud segíteni :)
2013. okt. 19. 20:01
Szerintem fodrász jobban tud segíteni, mint itt bárki más!:)
2013. okt. 19. 19:52
Dauert szeretnék.Tudd valaki segíteni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook