Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dai-wellnes termékek hol szerezhetők be? fórum

Dai-wellnes termékek hol szerezhetők be? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 18. 11:58

A név Dia-Wellness amúgy :)

Gyógynövény boltokban, életmód boltokban, bioboltokban szokták mondani, hogy kapható. Én webáruházból rendelem, ott teljes termékkínálat van.

2011. márc. 1. 12:03
Nem szeretném ezt most itt leírni, nagyon személyes véleményem, láttam mindkét előállító-csomagoló helyet :-(
3. Timédi (válaszként erre: 2. - Kakasdomb)
2011. febr. 28. 18:41

Küld el itt priviben kérlek!

Miért gondolod, hogy a Norbis cuccok jobbak, mint a dai-wellnesek? Azt mondták, csökkentett a szénhidrát tartalma ennek is, és, ha jól tudom fele annyiba kerül, mint az update cuccok.

2011. febr. 28. 18:38

Én tudom, és szívesen meg is írnám Neked, de ez nem minősül reklámnak?

Adnék egy tanácsot.

Írd be a keresőbe, hogy dia-wellnes és megtalálod a cég címét és helyét: a IV. kerületben a Megyeri úton "laknak".

De sztem ennél jobb a fittnesguru fiúnak terméke.

Tapasztalatból mondom.

Én cukrászatban dolgozom...

:-)

2011. febr. 28. 18:35

Hétvégén volt egy riport a Tv2-n, amiben dia-wellnes-es lisztel és cukorral sütöttek csokitortát, láttátok? Ebből a tortából, egy szelet mindösszesen 90 kcal. Állítólag, van olyan jó, mint a Norbi update termékek, és ez is csökentett szénhidrát tartalmú...

Hiába keresgélek a neten, nem találom, hol lehetne beszerezni. Aki tud segítsen! Köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook