Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganatos betegek! Ti milyen sűrűn mentek kontrollra? fórum

Daganatos betegek! Ti milyen sűrűn mentek kontrollra? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 8. 09:36

Sziasztok!


Abban kérem a segítségetek, egy szerettem rákos betegséggel küzd. Kötőszöveti rákja van, ráadásul olyan, amit az orvosok sem nagyon ismernek, és közölték hogy ez annyira rikta fajta, hogy ne is remélje hogy a kutatásokban nagy áttörés születik rövid időn belül, mert azokra a típusokra folytatnak kísérleteket, melyek elterjedtebbek. Egyelőre még van idő, mert jól viselkedik a rák, tüdőben van áttét, de szükségünk lenne egy nagyon jó onkológusra! Mivel csak kísérletezgetni tudnának az orvosok, más ráktípusra "bevált" erős kemoval, holott még kár bolygatni és tönkre tenni a szervezetet, ezért olyan orvost keresünk, aki nagyon türelmes, ért a betegek nyelvén és nem küldik el a hölgyet azzal a szöveggel, hogy mit kérdezget annyit? Holott csak szeretne tisztában lenni azzal, mi zajlik a testében, mik a lehetőségei? Kérlek ha tudtok, ajánljatok orvost, akiben meg lehet bízni, szakértelme van és van türelme egy rákos beteghez!


Előre is nagyon köszönöm segítségetek!!!

8. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - 051809cc90)
2011. okt. 1. 07:59

Szerintem ne várj két évet,menj gyakrabban kontrollra.

Nekem "csak" polipom volt,és évente járok tükrözésre. Ennek már 6 éve.

2011. szept. 5. 12:32
:-(
2011. szept. 5. 09:17
Senki???:-((((
5. 051809cc90 (válaszként erre: 3. - 645b490433)
2011. szept. 4. 22:15
És neked a fél éves mit takart?Ct?Vérvétel?Nagyon jó egészséget kivánok neked!!!!!És sok sok egészséges évet!
4. 051809cc90 (válaszként erre: 3. - 645b490433)
2011. szept. 4. 22:14
Értem.köszönöm a válaszod.Nekem vastagbél volt 27 évesen.Ennek decemberben lesz 3 éve.2008 ban mütöttek.Március 23-án voltam kontrollon.És a dokim azt mondta majd két év mulva menjek.De nem értem miért?Váááá!Nem merek én két évig itthon ülni a babérjaimon.Bár ez gondolom lehet mindenkinek más és más.Diagnózis függő és stádium...nem tudom.Szóval nem értem miért kellene két év mulva mennem....neked volt áttét nyirokcsomóban?
2011. szept. 4. 22:04
Az első 5 évben félévente persze kezelések után addig amikor doki szükségesnek látta, 5 év után pedig évente. Mellrák és 9. éves.
2011. szept. 4. 21:51
Szeretném kérdezni olyanoktól akik ezzel a betegséggel küzdöttek, hogy ti milyen sürün mentetek az első -második- harmadik évben kontrollokra?
2011. szept. 4. 21:50
Daganatos betegek!Ti milyen sűrűn mentek kontrollra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook