Culevit (beszélgetős fórum)


1 2
9. 9bc47feccc (válaszként erre: 4. - 566a9af38a)
2008. márc. 1. 15:29

Köszönöm szépen,Mamának van nyelőcsődaganata,és én agitálom,hogy álljon rá.Látom sokaknak bevált.Reménykedem,hogy Ő is javul majd tőle.

Szia,és köszi még egyszer,Jal.

8. 9bc47feccc (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2008. márc. 1. 15:26
Már megnéztem,a Tescóban 3500 egynéhány forint volt,120 db-os kiszerelésben,de megnézem még máshol is.Köszike,Jal.
2008. márc. 1. 08:01

Igen, elvileg barmelyik gyogyszertarban van. nem olcso, de megeri.

Valamikor par hete riportot keszitettek az alkotojaval, aki elmondta nagyvonalakban, hogyan is mukodik. Remelem nem fogjak ezt is feltenni a receptes gyogyszerek listajara, aztan meg onnantol kezdve senki nem ferhet hozza!


Apukam is 2 orankkent szedte, amikor azt a bizonyos kezeleseket kapta.


Jal! Remelem nalatok is segiteni fog!

2008. márc. 1. 00:22
Köszi szépen,hogy válaszoltál.Kérdezném még,hogy gyógyszertárban szerzitek-e be a szert ?
2008. febr. 29. 21:36
Apum is szedi, immáron 4 éve. Akkor azt mondták, hogy max másfél éve van hátra. Azóta kivirúlt és gyógyultnak nyilvánították. Élete végéig óránként kettőt kell szednie. Semmi mást nem szed e mellett. De tényleg fontos a pozitív hozzáállás.
2008. febr. 29. 21:28

Szia!

Apukám is szedi aug. óta. Akkor derült ki, hogy rosszindulatú daganata van :(

A reggeli felkeléstől számítva az esti lefekvésig ajánlottak óránként 2 szemet. Apukám nem szedi ennyire nagy dózisban. Csökkentett deutérium tartalmú vizet iszik mellette, és béres cseppet.

Mi úgy gondoljuk, hogy mindenkinek az használ, amiben hisz.

Jobbulást a betegnek.

2008. febr. 29. 21:08
Köszönöm,hogy válaszoltál.Nálunk daganatos betegségre kellene,állítólag jó eredményekkel használják.Szia,Jal.
2008. febr. 29. 20:27

Szia!

En szedtem, de igazabol nem tudnek rola mit mondani. Jobb lett tole az etvagyam, meg talan energikusabb lettem tole. A szules utan segitett megerosodnom.

Apukam is szedte, mert olyan kezelest kapott, ami nagyon legyengitette es a Culevit segitett neki, hogy el tudja latni a feladatait a munkahelyen. Meg ugy altalaban, hogy jobban erezze magat.

2008. febr. 29. 20:10
Kérdezném,hogy van-e itt valaki,aki ismeri,szedte a Culevit nevű étrendkiegészítő tablettát? Van-e véleménye róla,vagy személys tapasztalata? Nagyon érdekel a téma,köszi a segítséget,Jal.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook