Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csúnya a bőröm, ti mit ajánlanátok rá? fórum

Csúnya a bőröm, ti mit ajánlanátok rá? (beszélgetős fórum)


20. 2100
2012. ápr. 2. 12:35
Melyhidratalasra kevert borre szerintetek mi a megfelelo?
2012. márc. 1. 17:41
Mindenkinek ajálanám a problémás és a no problémás börre 1 aránt:hyaluronic acid névre hallgató terméket.gyógytárban kap6tó.nekem nagyon jó remélem nektek is az lex:)
18. wiki76
2012. márc. 1. 14:40

paleolit táplálkozás.

Tej,glutén mentes étrend.

Azóta baba bőröm van.Még a májfoltjaim is halványabbak.

17. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. márc. 1. 13:44

Amíg iskolába jártam (22 éves koromig), nekem is szörnyen nézett ki a bőröm, annak ellenére, hogy rendszeresen jártam kozmetikushoz.

Mindig a legjobb teljesítményre törekedtem, ezért a tanulás számomra egy hatalmas stresszforrás volt. Amikor ez megszűnt, gyakorlatilag észrevétlenül, egyik pillanatról a másikra eltűntek a pattanásaim...

16. Chrissy28 (válaszként erre: 11. - Berbooo)
2012. márc. 1. 12:39

Egy alapos meregtelenites sokat segit a börproblemakon. Figyelj oda ra, hogy mit iszol es mivel tisztalkodsz. Ha sminkelsz, este alvas elott tisztisd meg a borod.

Egy tusfurdo nem segit a pattanasok ellen. Szauna is segithet.

2012. márc. 1. 12:35
Hát igen ne irass fel csak ezért fogi gátlót. Teljesen felesleges az csak elnyomja nem szünteti meg az okát.
2012. márc. 1. 12:34

Ja ha a hátaddal van a gond akkor probálj meg nem tusfürdöt használni hanem szappant. Lehetöleg bio szappant ne dove meg nivea vagy ilyesmit. a bio szappan is kb 3-400 Ft szoval nem drága. Ha már magyarországon leszel keress meg egy Ilcsi termékekkel foglalkozó kozemtikust éés kérj töle fekete szappant, az helyre hozza.

[link]

2012. márc. 1. 12:33
nőgyogyásznál voltam , mert m,ás is mutatott hormon problémára , és azt mondt felirhat egy fogamzásgátlot ha nekem az kénylemesebb, KÖNYÖRHGÖM ITT NEM KÉNYELEM RŐL VAN SZÓ !!!4
2012. márc. 1. 12:31
nekem annó mindig száraz volt a könyököm,hiába ápoltam,mostanában a dove testápólóis elég helyrehozták,bár sztem neked nem ez kell,csak tippként irtam
11. Berbooo (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2012. márc. 1. 12:30
áá semilyet az arcom többnyire rendben van a hátam karom azzal van baj , az arcomon menzesz közben max1-2 pattanmás tulélhető , tussfurdőkkel kisérletezem most fa van de nem jobb mint a többi
2012. márc. 1. 12:29
Szerintem egy teljes labor,bőrgyógyász,kozmetikus.
9. 2100 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. márc. 1. 12:28
Nekem vizhianyos, szaraz es zsiros (tehat keverek) az arcborom, mivel lehet melyhidratalni, hogy a zsiros reszeken se legyen problema?
2012. márc. 1. 12:28
Igen fedzni fogja. Egyébként a ciklusod rendben van? Miylen krémet arc tisztitót használsz?
2012. márc. 1. 12:27
na lehet ha már meg lesz a tb elmegyek , az fedezi vagy hogy van ez ? még csak most költözök magyar o ba ...
2012. márc. 1. 12:23
Szerintem az a legjobb. :) Én is voltam hasonló helyzetben , szednem kellett egy természetes anyagokból álló kapszulát 1 hónapig, plusz fürdésnél valami gyógyszertári krémml kellett bekenni a területet és nekem azóta elő sem jött.
2012. márc. 1. 12:22

Szedjél cinket és nem árta egy kozmetikushoz elmenned. Ja és olyan krémet vegyél amit ö ajánl. Az Ilcsi termékek nagyon jók és nem is olyan drágák mint a többi professzionális termék.

Ja meg nögyogyászhoz sem ártana elmenni nézzenek hormon szintet, mert felnött korban már nem normális ha nagyon pattanásos vagy, annak általában valamilyen hormonális okai vannak.

2012. márc. 1. 12:19
tejmentes diéta , hmm ezt lehet ki probálom. orvos , ajj ha lehet kerulöm őket :S
2012. márc. 1. 12:17
Menj el bőrgyógyászhoz. Manapság már sok krém, lemosó vagy akár szájon át szedhető dolog van rá. Megvizsgál és majd felírja neked amit jónak lát.
2012. márc. 1. 12:17
nekem elmúlt amikor a gyerek miatt tejmentes diétát kellett tartanom :)
2012. márc. 1. 12:15

hello ! gyűjtük itt össze bőrprobléma elleni kisokosságokat!

nekem nagyon pattanásos a háram és a karam valamint tág porusok bvannaka mellkasomon , pedig már 21 éves vagyok. sosem volt szép bőröm szerintetek mit tegyek vele ,

akkor nézett ki valahogy mikor dianne fogamzásgátlot szedtem de azt meg nem lehet mindig ... AZ NEM MEGOLDÁS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook