Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csomó a herében fórum

Csomó a herében (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. okt. 20. 21:06

A mintavétel legtöbb esetben a here eltávolitásával jár.

Az ilyen problémákkal nem szabad várakozni! Mielőbb ki kell vizsgálni. Sajnos volt olyan ismerősöm, aki belehalt ebbe a betegségbe.

Szolnokiak vagytok? Akkor nincs messze Szeged, ugye? A szegedi kórház vezetője Dr. Pajor József, hozzá kellene elmenni! Ő volt a férjem orvosa és ő szokott erről a betegségről nyilatkozni a TV-ben.

5. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. okt. 20. 21:01

Júliusban? És eddig vártatok? Fájt neki már akkor is?

Hol laktok?

2011. okt. 20. 17:27
balban van neki is amúgy.
2011. okt. 20. 17:26
Ja és ugy vettük észre hogy fájt neki. mi is nagyon megijedtünk , de szerencsére azt mondták ártalmatlan.
2. pocak25 (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. okt. 20. 17:25
Nekem is van a fiamnak 14 éves, és 2 urulogus is látta, és azt mondta ártalmatlan . valoszinü felfázástól van. ultrahangon is voltunk , és semmi gond. én megmutatnám még egy urulogusnak.
2011. okt. 20. 16:23

Sziasztok!


Júliusban a nyaralás alatt vett észre a párom a bal heréjében egy kis csomót.

Haza jöttünk, elment a belgyógyászához. (Rendszeresen gyógyszert szed pajzsmirigyre). Neki megmutatta, ő ártalmatlannak találta az egészet, szerinte nem kell vele foglalkozni. Persze, ez nem nyugtatott meg senkit, irány az urológia. Ott a doki megállapította, hogy csak a mellékherét tapintotta ki. Megnyugodtunk, de azért mindig ott motoszkált a fejünkben, hogy mi van, ha téved + a közhely, 1 orvos nem orvos.

Tegnap végre elment egy másik (már magán) urológushoz.

Ő azt állapította meg, hogy ennek nem kéne ott lenni. Szerdán irány vérvétel. Gondolom tumormarkereket néznek, mert egy hete készült el a pajzsmirigy miatt egy teljes vérkép, abból semmi nem derül ki.

Ha az eredmény rossz lesz, akkor biopszia. Erről két megoldást is olvastam, van úgy, hogy egy tűvel vesznek mintát, vagy eltávolítják a gyanús herét és azután vizsgálják meg. Mitől függ?

Nagyon félünk, főleg én. Tapasztalatokat várok, olyanoktól, akik (vagy ismerős) már átestek ilyenen!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook