Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem műthető daganat a herében, valakinek van tapasztalat erről? fórum

Nem műthető daganat a herében, valakinek van tapasztalat erről? (tudásbázis kérdés)


13. poly13
2012. aug. 8. 19:39

Bizzatok, és akarjon nagyon gyógyulni, vér képére vigyázzon, mert ha kevés a vörösvérsejt, akkor nem tudják beadni.

Ne ijedjen meg, ha el kezd ritkulni a haja, vagy, ha teljesen kopasz lesz pár kezelés után, vissza fog nőni, apukámnak visszanőt minden haja ahogy lement a kezelés pár hónap alatt.

2012. aug. 8. 13:30

Sziasztok4

köszönöm a hozzászólásokat, amik eddig jöttek.

Tesóm fiatal, 31 éves csak.

Pár napja kapja a kemót, eddig mellékhatása "csak" álmosság, saját bevallása szerint. Az orvosok szerint nagyon jól tűri a kemoterápiát.

Az előírt kezelés neki a következő egyenlőre: 7 nap kemó, 3 hét szünet.Ezt 5 turnusig.

Sajnos, vagy szerencse, nem tudom, de kint van Németországban, ott lett rosszul, ott is műtötték, diagnosztizálták, és kezdték a kezelést. Nem tudjuk még mi lesz, ott marad-e, vagy hazajön. Igaz, költséges a dolog, a kintlét, ott dolgozik már évek óta, haza csak látogatni jár, biztosítása van. Félő, hogy itthon mit kezdenének vele, nem tudom. Vidéki városban élünk, megyeszékhely ugyan, de a komolyabb eseteket innen is Budapestre tanácsolják.

11. poly13
2012. aug. 7. 13:43

Nekem apukám volt tüdőrákos, és nem műthető volt,mind két tüdején, kemot kapott másfél évig.

Az orvos azt mondta, hogy ne egyen tejes dolgokat, és igyon frissen nyersen csavart cékla levet.

Ezt betartotta, rászokott a többi zöldséglére, meg a paradicsomra. Szedett mellette béres cseppet, és celladamot előbb kúp formában, majd csepp formában. Húst hússal evett, mindig azt mondta, hogy őt a rák nem győzi le és a rákot is etetni kell.

Ezeket most is használja,

Közel nyolcvan kilóról lefogyott akkor 44 kg-ra, nem volt kövér, a magasságához kell ez a súly,

Meggyógyult, most ismét a rendes súlyánál van és rákmentes, ennek már lassan húsz éve, akkor két hónapot adtak neki kemo mellett.

2012. aug. 7. 13:34

Talán tudok tanácsot adni, igaz más területen, de én is nem műthető áttéttel élek már lassan két éve. De ha mindent összeveszek, akkor 2008-ban azt a diagnózist kaptam, hogy gyors lefolyású, sajnos még 50 % esélyem sincs. Azóta most az 5. évet taposom. Kiújult, megműtöttek, ismét kiújult, ehhez már nem nyúlnak.


Szedtem, ettem, ittam mindent, ami kapható volt.

Ami nekem igazán segített az a Varga féle gyógygomba kivonat volt(négy hónap alatt a felére csökkentette a daganatom), meg a Szabó Gyuri bácsi féle tinktúra. Ez forgalomban nincs, csak tőle lehet külön kérni.(gyorgytea.) Sztem ez a legemberségesebb, mert 6000e Ft-ért ad egy havi adagot. Ezen kívül be kell tartani mindent, amit étkezéssel, lugosítással kapcsolatban javasol.


És ami a beteg részéről fontos: akarjon élni és kövessen el mindent a gyógyulásért. És ez utóbbit(

ismerve az elszenvedett mellékhatásokat) én nem a kemóra, meg sugárra értem. Rajtam ezek semmit nem segítettek, sőőőőt!! De nem vagyunk egyformák.

Sokat kell relaxálni, meditálni, nagyon sok ilyen anyag található itt a neten, ami kifejezetten gyógyító hatású


Őszinte szívvel kívánok gyógyulást, kitartást!!!

2012. aug. 5. 21:58
Indult Budapesten egy kutatóprogram, amiben eddig tüdő-és prosztatarákos betegeken teszteltek egy kezelést, és eddig úgy tűnik, hogy nagyon hatásos, valószínűleg ki fogják bővíteni más betegekre is. Ha nem is ebbe, de egy hasonlóba szerintem érdemes lenne jelentkeznie, tudom, nagyon nehéz döntés, tapasztalatból, de nem sokat veszít vele az ember. Ajánlani tudom Budapesten dr Géczi Lajost, személyesen ismerjük, szerintem messze a legjobb...
8. kattyus (válaszként erre: 4. - Macskanita)
2012. aug. 5. 21:44
2002-ben az öcsémnél diagnosztizáltak hasonlót. Hosszú fájdalmas kezeléseken esett át, többször föladta a küzdelmet. Mellette álltunk,imádkoztunk érte, erőt adtunk neki. Volt hogy szóltak a kórházból, hogy ha még élve szeretnénk látni azonnal induljunk. Mikor az utolsó ct és vér vizsgálatot csinálta nála az orvosa alig hitte el hogy sikerült. Soha nem adjátok fel a reményt! Hitet,erőt és kitartást hogy végig tudjátok csinálni. Fog sikerülni. Az öcsém ma is él!!!
2012. aug. 5. 21:43

Szia!

Esélyekről nem beszélnék, mindenkinél más.

Nem tudom hogy áll anyagilag a testvéred, vagy a család.

Jót tesz, az AVEMAR,a gombák (ezek kapszulában kaphatóak)ezek között van több cég, ki melyikre esküszik, és többen állítják jó a deutérium mentes víz. Ami nem kerül sokba, a nyers cékla,vagy a leve, otthon csíráztatott búza, vagy ennek is a leve.

Minél előbbi jobbulást kívánok!

2012. aug. 5. 21:39

Az eltávolítás sem lehetséges?

Ahogy írtad, áttét...

2012. aug. 5. 21:37
:((
2012. aug. 5. 21:27
Testvérem egy hete rosszullett, bement a kórházba, fájt a mellkasa.Mondták fel van telve vérrel, megműtötték, leszívták a vért, közben a tüdőn daganatot találtak, másnap kivették, közben a további vizsgálatok fényt derítettek arra, hogy ez "csak " áttét volt, hererákos amúgy,. ami már nem műthető. Közölték, súlyos beteg, hosszú-hosszú kezelések sora vár rá-.Ma kapta első kemoját.Van valakinek hasonló tapasztalata, megosztaná esetleg velem? Gyógyulási esélyek, stb...Köszönöm.
3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. aug. 5. 21:25
:( :(
2012. aug. 5. 21:24
???
2012. aug. 5. 21:24
Nem műthető daganat a herében

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook