Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csőmell korrekciója TB támogatással? fórum

Csőmell korrekciója TB támogatással? (beszélgetős fórum)


4. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Avra)
2020. márc. 7. 15:38

Sajnos ezt nem fogjak megcsinálni TB-re.Ilyen alapon sok ezer nonek meg kellene,akinek terhesség/szoptatás után ket üres zacskó maradt a melle helyén.

Ez csak esztétikai probléma.

Plasztikai sebészt is korultekintoen válassz,mert nem mindenki tudja szepen megcsinálni.

Dr Kovács Ferencet Ágfalván szívből ajánlom,engem is ő műtött.Ugyan nekem mas problemam volt a mellemmel,de több csőmell korrekciót is láttam mar tőle es mind csodaszep.

3. papája (válaszként erre: 1. - Avra)
2020. márc. 7. 14:51
2020. márc. 7. 14:48

Szia!


A TB szerintem ezt nem fogja támogatni, max akkor támogatná, ha több, mint 30 kg fogyásból adódóan lépett volna fel a probléma. A másik lehetőség, ha pszichológus igazolja, hogy súlyos pszichés problémákat okoz az illetőnek a dolog. Én úgy tudom, hogy a pszichológusos verzióval nagyon ritkán lehet elérni bármit is. Ez alapján rengeteg nő igényelhetné, mert lássuk be, sajnos a legtöbbünknek nem olyan a melle, mint amit szívesen lát vissza a tükörben. Én se voltam éppen büszke a két kis szúnyogcsípésemre. 8 évig vágyakoztam normális mellek után, majd összekaptam magam, és nagyon durva spórolással egy év alatt összegyűjtöttem rá a pénzt. :)


Sajnos az utóbbi években egyre kevesebben kapnak lehetőséget TB által finanszírozott plasztikára. Persze megpróbálni mindenképp próbáld meg, nézz utána a dolgoknak. A mellplasztika tapasztalatok fórumban sokan tudnának segíteni, tedd fel ott is a kérdésed, hogy hol indulj el a kutakodásban. Sok sikert! :)

1. Avra
2020. márc. 7. 14:35

Sziasztok!

20 éves vagyok, csőmellekkel. A jobb mellem feleakkora mint a bal, és minden csőmellre jellemző leírás illik a melleimre.

Undorítónak érzem magam a genetikai rendellenességem miatt.

Ki járt már hasonló cipőben, és ki csináltatta már meg TB támogatással a melleit? Mi a menete a folyamatnak?

Szerintetek sikerülhet?

Mi a véleményetek hölgyeim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook