Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csodák igenis léteznek! fórum

Csodák igenis léteznek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csodák igenis léteznek!

11. hpkati (válaszként erre: 1. - Pritta)
2011. ápr. 12. 13:58

Szia!

Mielőbbi jobbulást kívánok nagybátyádnak!!!

CSODÁK VANNAK!!!!

Ha a naplóm elejére van időd, oda írtam a mi két csodánkat. A második csodáért még egy kicsit küzdenünk kell, de hinni, bízni és akarni kell!!!!

Kitartás nektek is!

Legyen szép napod!

Kata

2011. ápr. 12. 13:09

Mielőbbi teljes gyógyulást, jó egészséget kívánok

nagybátyádnak, Nektek pedig hitet és kitartást.

9. kisj
2011. ápr. 12. 12:40

Ilyen csodát mi is megéltünk.

Apám hasnyálmirigy gyulladás miatt 3 hónapig volt ugyanígy szondán. A dokik már nagyjából lemondtak róla.

Ennek már több mint 15 éve.

Azóta is él és virul:)

8. pritta (válaszként erre: 7. - 3d777cc6a1)
2011. ápr. 12. 12:39
örülök h te is jól vagy! kavánom h soha ne legyen még 1szer ilyen nagy bajod az életben!
7. 3d777cc6a1 (válaszként erre: 1. - Pritta)
2011. ápr. 12. 12:09

Kedves pritta!


Tudom, hogy min megy keresztül a nagybátyád, mert ezt én is átéltem. 18 éves voltam, amikor kórházba kerültem hasnyálmirigy gyulladással, amit nálam szintén epekő okozott, ami elzárta az epevezetéket. Előtte hónapokig borzasztó állapotban voltam és hiába járkáltam orvostól orvosig, senki nem tudta megállapítani, hogy mi a bajom. Amikor már olyan rossz állapotban voltam, hogy menni is alig tudtam, anyukámmal súlyosnál súlyosabb tüneteket kitaláltunk, hogy a házi orvosom véééégre kórházba utaljon. Ott meg tudod mit kaptam? Hogy miért nem jöttem korábban és nekem szegezték páran a kérdést, hogy meg akartam halni, amiért az utolsó percig vártam?

Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ez már 13 éve volt és itt vagyok. Élek és virulok!:) Ugyanezt kívánom a nagybátyádnak!! Nagyon szorítok neki így ismeretlenül is!!

2011. ápr. 12. 12:09
Igen, csodák vannak nap, mint nap! Picik is nagyok is.
5. pritta (válaszként erre: 2. - Mitválasszak)
2011. ápr. 12. 11:42

igen, tudom és nagyon sajnálom h a döntő pillanatban ő a másik útra lépett...

kívnáom h ne történjem még egyszer ilyen veletek!

2011. ápr. 12. 11:38

A cikk utóélete:

2 hétre rá kiengedték a kórházból, mert már megtanult újrajárni járókerettel és 1-2 korty vizet tudott inni és átkerült rehabilitációs intézménybe. most is ott van 1 hónapja. sajnos a gyógyulás hosszabb idő, mert a gyomra továbbra sem foga el egy egyzserű húslevet sem, vagy begöcsöl vagy hasmenés, de minden javul. Ereje is egyre több van, már felül, mozog egyedül. Szobatisztaságot, járást és írást tanul, mert azilyenek kitörlődtek nála...

De ha minden igaz 2 hónap és újra otthon lesz!

soha nem szabad feladni a reményt!

2011. ápr. 12. 10:46
Igen vannak csodák!kitartás!
2011. ápr. 12. 10:35

Sajnos én nem hiszek...már írtam neked, hogy az én testvérem szombaton került kórházba hasnyálmirígy gyulladással, hétfőn estére belehalt...nagyon gyorsan romlott az állapota...

A ti hitetek azt kívánom, maradjon ilyen szilárd...és jó egészséget a nagybátyádnak!

2011. ápr. 12. 10:11
Sokan nem hisznek a csodákban, a realitás világában élnek, hol minden számok és könyvek szerint működik. Ahol mindent előre lehet látni és tudni. De van egy kis százalék, aki még hisz a csodákban, és történhetnek olyan dolgok, amit mi emberek nem látunk előre.

Ugrás a teljes írásra: Csodák igenis léteznek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook